💻 monitincoil@gmail.com

אתר ערוץ 14: כתבה שלילית או פרסום חיובי – במה תבחרו?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כתבה שלילית באתר ערוץ 14 יכולה לפגוע בכם, מצד אחר פרסום בערוץ 14 יכול להטיב אתכם – טיפול במוניטין שלילי ויצירת מוניטין חיובי ברשת.

כשמופיעה כתבה שלילית באתר ערוץ 14 - מה עושים?

אתר ערוץ 14, מבית ערוץ עכשיו 14 (לשעבר ערוץ 20, בבעלות ערוץ יהודי ישראלי בע"מ) הוא אחד מעשרות אתרי התוכן הישראליים המשפיעים על השיח הציבורי מצד אחד ומהצד השני מופיעים במקומות גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל.
מלבד חדשות ופוליטיקה, אתר הערוץ מספק תוכן רב גם בתחומי תרבות, אוכל, משפט, ספורט, בריאות, כלכלה ועסקים, טכנולוגיה, יהדות ותחומים תוכן נוספים שיכולים להיות מתורגמים לכתבה שלילית או חיובית.

כתבה שלילית באתר ערוץ 14 עלולה לפגוע בכם בטווח הקצר וכן גם בטווח הארוך, בטווח הקצר הציבור שנחשף לתוכן שלילי עליכם עלול לפתח סלידה מהירה מכם ולהעביר מידע שלילי עליכם מפה לאוזן.
בטווח הארוך כתבה שלילית תיסרק ותופיע במקום גבוה בגוגל, אם הכתבה פורסמה גם בערוץ או נערך לה גם סרטון, הדבר עלול להוביל לאזכורים שליליים נוספים מטעם עכשיו 14 ובכך לגרור מוניטין שלילי נוסף בגוגל.
לעיתים מקרה שלילי אחד יכול לצמוח מאתר הערוץ או להיות כחלק מפרסומים שליליים רבים שיש לטפל בהם ע"י מומחה לניהול מוניטין, הזנחה של תוצאות חיפוש שליליות תגרום לפגיעה קשה בתדמית שלכם, הרחקת לקוחות או אוהדים פוטנציאליים וקיימים והפיכת מלאכת טיפול במוניטין שלילי למורכבת יותר.

פורסמה עליכם כתבה שלילית באתר ערוץ 14?
רוצים לפרסום פרסום חיובי באתר ערוץ 14?
לטיפול במוניטין שלילי יש לפנות לחברת "ניהול מוניטין",
ננתח את המוניטין הקיים ונבנה עבורכם תכנית דיגיטלית מותאמת אישית.

כוחו של אתר ערוץ 14

כל אתר של ערוץ טלוויזיה מוכר ייחשב כאתר גדול, כוחו של ערוץ 14 גדל בכל חודש וכך גם עוצמת הפרסום, לטוב ולרע, האתר נחשב לאתר גדול עם עורכים וכתבים קבועים, חלקם מופעים באופן קבוע בערוץ.
על אף שמדובר על הערוץ הרביעי בגודלו בישראל וגם לא אחד מהאתרים החזקים בישראל, עדיין מדובר באתר מאורגן, משפיע וחדשני שאין להתעלם ממנו והוא עלול לתרום לכם עם כתבה חיובית באתר ערוץ 14 או לפגוע בכם עם כתבה שלילית.
הרשתות החברתיות של הערוץ גם הן לא מאכזבות, דף הפייסבוק של ערוץ 14 מונה מעל לרבע מיליון עוקבים, כ- 64 אלף עוקבים בטוויטר, 31.5 אלף עוקבים באינסטגרם וכ- 53 אלף עוקבים בערוץ היוטיוב של הערוץ ואתר האינטרנט של ערוץ 14 (נכון למאי 2022).

ומה לגבי כוחו של הערוץ? על אף שתוכניות שונות בערוץ מגיעות לרייטינג גבוה יותר, הועדה הישראלית למדרוג דווחה במרץ 2022 על נתוני רייטינג של 1.3% בקרב משקי הבית היהודים (1.1% בכלל הציבור), הערוץ דווח על נתוני רייטינג גבוהים יותר בפברואר שעמדו על 3% בממוצע, לפ"מ חזרו לפרסם בערוץ ונראה שערוץ עכשיו 14 עתיד לשפר את נתוני הרייטינג עוד יותר בחודשים הקרובים, באפריל 2022 ערוץ 14 אף העלה את מחירי הפרסום בערוץ עקב עלייה בנתוני הרייטינג מאז ההשקה.
פרסום חיובי או שלילי באתר הערוץ, באפליקציה, בערוץ עצמו ובמדיות הדיגיטליות של הערוץ – יוכלו לספק אפקט תדמיתי ניכר עבור כל חברה, עסק או אדם.

כפי שתוכלו לראות בתמונות – בנתונים רואים שמדובר באתר חזק מאוד שיש לו תנועה של כמעט 300 אלף גולשים בחודש, הוא מדורג על מעל 115 אלף מילות מפתח שונות, כמעט אלף חמש מאות אתרים שונים מקשרים אליו והציון שלו בגוגל הוא איכותי וסמכותי.
(לחצו על התמונה להגדלה)

איך אפשר למחוק כתבה מאתר עכשיו 14?

מערכת אתר רצינית אינה מתרגשת מאיומים או דרישות למחיקת כתבה, הסרת כתבות מאתר אינטרנט של ערוץ אינה נפוצה וללא הוכחות ברורות שהמידע שפורסם עליכם שגוי, אתם עלולים לגרום למערכת להתמקד בכם ולפתח כתבות שליליות נוספות.

אם בכל זאת אתם חושבים שנעשה לכם עוול והפרסום עליכם מהווה דיבה או שאינו מדויק, תוכלו לפנות בבקשה להסרה למייל המידע של האתר: info@now14.co.il , media@ch-20.tv או בכפתור "צור קשר" של אתר עכשיו 14 שיאפשר לכם למלא פרטים אישיים ותוכן פנייה.

פרסום בטלוויזיה או באתר: איך אפשר לפרסם בערוץ 14?

הפרסום במסגרת 14 יוכל להתבצע בשלושה מישורים שונים: פרסומות באתר, כתבות ממומנות, פרסומת בערוץ 14 וכן גם אפשרות ראיון פרסומת בערוץ.
מחפשים כתבה ממומנת באתר ערוץ 14? צרו קשר עם חברת "ניהול מוניטין" שתוכל לספק לכם שירות של כתבות ממומנות באתר ובאתרים נוספים וכן שירות כתיבת תוכן ע"י כותבי תוכן מקצועיים, כמו כן תוכלו להתעניין לגבי פרסומת בערוץ 14.
בנוסף לכל אפשרויות פרסום, חברת "ניהול מוניטין" מציעה לכם ראיון פרסומי בערוץ, כדי לקבל פרטים מלאים והצעת מחיר צרו איתנו קשר.

כן, מדובר באתר שצובר תאוצה והתוכן שמפורסם בו ידורג במקום גבוה בגוגל, יוכל להופיע באפליקציה, ברשתות החברתיות ואף בערוץ 14 עצמו.

האתר אמנם לא חזק כמו אתרי הערוצים והעיתונים הגדולים, אך מדובר באתר משמעותי שניתן להשתמש בכוחו כדי לפרסום כתבות חיוביות ממומנות או ראיונות שיווקיים בערוץ.

מומלץ שלא לבנות על מחיקת כתבה מאתר גדול, אתר ערוץ 14 הוא אתר חדשני עם מערכת מסודרת. במידה ויש לכם הוכחות לפרסום שגוי, תוכלו ליצור קשר עם עורכי האתר. 

כתבה שלילית תוביל לתוצאות חיפוש שליליות, כדי להתמודד עם כתבה שלילית או אזכורים שליליים נוספים יש צורך לפנות לשירותי מומחה לניהול מוניטין.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇