💻 monitincoil@gmail.com

קניית צפיות ביוטיוב

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

סרטון יוטיוב שצריך לקבל כמות גדולה של צפיות אורגניות ומהר?

הכירו את השירות שלנו לרכישת צפיות אורגניות אונליין בצורה המהירה והקלה ביותר!

*מחירים אינם כוללים מע"מ ויש להוסיף מע"מ לפי החוק

למה יוטיוב? למה לקנות צפיות?

YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. אם יש לך סרטון בערוץ היוטיוב שלך שיש לו פחות מ-1000 צפיות, אז הוא לא ידורג טוב ביוטיוב או בגוגל. כאן נכנסת לתמונה רכישת צפיות ביוטיוב.

כמו כן, אם לקוחות קיימים או פוטנציאליים מחפשים אתכם בגוגל או יוטיוב ורואים סרטון למשל עם 10 צפיות או בלי צפיות כלל, זה יוצר רושם שאף אחד לא עוקב אחרי העסק שלכם או שאתם פחות רלוונטיים בתחום השירות שלכם..
לכן רכישת צפיות תעלה את המוניטין שלכם!

רכישת צפיות ביוטיוב תעזור להגדיל את מספר האנשים שצופים בסרטונים שלך וזה ישפר את הדירוג שלך בגוגל וגם ביוטיוב.

YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. יש לו 1.5 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים ולמעלה מ-400 שעות של וידאו מועלות ליוטיוב בכל דקה.

רכישת צפיות ביוטיוב היא דרך לנפח באופן מלאכותי את ספירת הצפיות בסרטון כך שהוא ייראה פופולרי יותר ממה שהוא בפועל. כאשר אתה קונה צפיות ביוטיוב, אתה בעצם משלם למישהו אחר שיצפה בסרטונים שלך עבורך, מה שבתורו מעניק לסרטונים שלך דירוג גבוה יותר בדף התוצאות של מנוע החיפוש (SERP) של האתר.

יוטיוב הוא האתר השני הכי מבוקר בעולם. זוהי גם אחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר. ליוטיוב יש למעלה ממיליארד משתמשים פעילים שמבלים בממוצע 60 דקות באתר בכל יום.

קניית צפיות ב-YouTube יכולה להיות מועילה מסיבות רבות, כולל:

– הגדלת הצפיות האורגניות שלך (סוג של פרסום)

– שיפור הדירוג שלך ב-YouTube

– הגדלת בסיס המנויים שלך

– בניית אמינות וסמכות מול לקוחות פוטנציאליים

הערות על השירות שלנו לרכישת צפיות בסרטון יוטיוב

בטוח? כן אין חשש לקנות מאיתנו את הצפיות. מדובר על צפיות פיקטיביות אך הפעולה היא אורגנית לחלוטין של יוזרים אמיתיים.
הצפיות נכנסות לפעולה תוך 48 שעות ואתם תראו שיש את הכמות שהזמנתם תוך 72 שעות. 
אחריות:
במידה ולא תראו את הכמות שהזמנתם אתם תקבלו החזר כספי מלא! נותנים לכם אחריות ל-24 חודשים!
כן, עד כדי כך השירות שלנו אמין! 
זמן התחלה:
התחלה מיידית (העדכון של צפיות בסרטון YouTube מתעדכן בערך 6 שעות לאחר ההתחלה
מהירות: 1,000 עד 5,000+ ליום (מהירות המשלוח היא לאחר שההזמנה שולמה והתחלנו לעבוד)
GEO: צופים יכולים להגיע מכל מדינה בעולם, לא רק ישראל.

הגבלות:
*סרטונים שאורכם פחות מדקה אחת לא יאושרו.
*ללא סרטוני Vevo. אנחנו לא יכולים לספק סרטוני Vevo.
*לא סרטונים שממתינים לשידור בכורה או שידורי לייב
* סרטון/ערוץ ללא הגבלות מדינה, חייב להיות פתוח לכל המדינות.
*ללא הגבלת גיל, אין להגביל גיל.
*אין לסרטונים תוכן עם בעיות זכויות יוצרים

טופס הזמנת צפיות לסרטון יוטיוב שלך!

לאחר מילוי הטופס, נציגינו יסתכלו שהסרטון עומד בדרישות ובהנחיות שלנו לרכישת הצפיות ונחזור אליך טלפונית/במייל לביצוע תשלום כדי להתחיל בשירות המבוקש.

שימו לב לא ניתן כרגע לרכוש צפיות לסרטוני יוטיוב פרימיום (פודקאסטים)

למה מומלץ לקנות צפיות פיקטיביות ביוטיוב?

YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. לכן, חיוני שתהיה לך צפיות רבות בסרטונים שלך. ככל שיש לך יותר צפיות, הסרטון שלך ידורג גבוה יותר בתוצאות החיפוש של YouTube.

ישנן סיבות רבות מדוע חשוב לקנות צפיות ביוטיוב. הסיבה הראשונה היא שאם יש לך סרטון עם הרבה צפיות, אז יש יותר סיכוי שאנשים יצפו בו כי הם יניחו שכבר יש הרבה אנשים שצפו בו ואהבו אותו. הסיבה השנייה היא שאם לסרטון שלך יש מעט או ללא צפיות, ייתכן שאנשים אפילו לא יטרחו לצפות בו כי הם עלולים לחשוב שאין בסרטון שום דבר מעניין או שהם עשויים לחשוב שאף אחד לא צופה בו.

YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. זהו גם אחד האתרים המבוקרים ביותר באינטרנט. זה אומר שזה ממלא תפקיד משמעותי בחייהם של אנשים והם מחפשים כל הזמן לשפר את דירוג ערוץ היוטיוב שלהם.

רכישת צפיות ביוטיוב הפכה לחלק חיוני מכל אסטרטגיית שיווק עבור ערוצי יוטיוב. רכישת צפיות לא רק תעזור לך לדרג טוב יותר, אלא היא גם תעזור לך להשיג יותר עוקבים ומנויים לערוץ שלך.

יוטיוב היא פלטפורמה ענקית עם מיליוני משתמשים שמעלים כל הזמן תוכן, מה שאומר שקשה מאוד לשים לב אליו מבלי להשקיע בקידום כלשהו.

YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. זוהי גם פלטפורמת הווידאו הפופולרית ביותר על פני כדור הארץ. זה אומר שאם אתה רוצה שהסרטון שלך יראה הרבה אנשים, זה הגיוני לקנות צפיות ביוטיוב.

הסיבה שבגללה כדאי לקנות צפיות ביוטיוב היא שזה יגרום לסרטון שלך לדרג גבוה יותר במנוע החיפוש של יוטיוב. זה ימשוך יותר צופים לסרטון שלך וייצור יותר צפיות אורגניות לסרטון שלך.

קניות פיקטיביות או אורגניות בסרטון יוטיוב?

קניות פיקטיביות או אורגניות בסרטון יוטיוב?

השימוש בסרטונים כפרסום אינו חדש. עם זאת, המגמה האחרונה היא למקם אותם ביוטיוב ולאחר מכן לקדם אותם באמצעות מדיה חברתית.

השאלה כאן היא האם כדאי להשתמש בקניות פיקטיביות או אורגניות בסרטון יוטיוב.

פיקטיבי פירושו שהסרטון יהיה יוזרים/ שחקנים שמגלמים סצנות של אנשים שקונים מוצרים או צופים בסרטונים. האפשרות השנייה היא למצוא אנשים אמיתיים שקונים מוצרים או צופים בסרטון ולתעד מה הם עושים בזמן שהם עושים קניות או מגדילים רכישה או צפיה אמיתית שלהם.

צפיות פיקטיביות בסרטון יוטיוב היא דרך טובה להפוך את הסרטון למעניין ומרתק יותר על ידי כמות הצפיות. עם זאת, ניתן לראות בטכניקה זו פרסומת או ספאם אך אם עושים זאת חכם אפשר "להערים" על המנגנון של יוטיוב אשר מחשיב אותם כאנשים אמיתיים שצפו בסרטון וכך מגדיל כמות צפיות.

קניות אורגניות בסרטון יוטיוב הן אפשרות טובה יותר. לטכניקה זו יש פוטנציאל לגרום לצופים להרגיש מחוברים יותר ליוצר התוכן ולמוצר שלהם, כי זה לא מרגיש כמו פרסומת.

פיקטיבי:

סרטוני YouTube הם מקום מצוין לפרסום מוצרים ושירותים. אבל מה אם אתה רוצה למכור משהו מבלי להציג את המוצר בסרטון? ובכן, כאן נכנסת לתמונה צפיות פיקטיביות. כדי שאנשים יראו שהשירות או המוצר שלכם זוכה לחשיפה גדולה יש לרכוש צפיות!

אורגני:

אנשים אוהבים לקנות דברים ביוטיוב ולראות סרטונים, ואנשים רבים מוצאים שקניות אורגניות אמין יותר מקניות פיקטיביות. הסיבה לכך היא שאנשים רוצים לדעת שמה שהם רואים הוא אמיתי לפני שהם מבצעים רכישה דחופה. קניות אורגניות זה לעשות קמפיין ממומן ביוטיוב וכך להשיג צפיות אך יש לציין שזו פעולה יקרה ודורשת תקציב.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇