💻 monitincoil@gmail.com

ניהול מוניטין לפוליטיקאים

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

ניהול מוניטין לפוליטיקאים: קידום, שיווק וגם פרסום חיובי לחברי כנסת או למפלגה. שיפור מוניטין ליצירת מיתוג אישי חיובי ויעיל. בניית מוניטין שישפיע על המצביעים >>

שיווק פוליטי באינטרנט מחייב כל פוליטיקאי, בעזרת ניהול מוניטין לפוליטיקאים, אנשי ציבור מהפוליטיקה הארצית וכן גם מהפוליטיקה העירונית יכולים להגדיל את האהדה והתמיכה בהם, להכין את הקרקע למערכת הבחירות הבאה ולשפר את הסיכויים להצלחה משמעותית בבחירות.
למה פוליטיקאים חייבים ניהול מוניטין? מה קורה כשהמוניטין של הפוליטיקאי לא מספיק בולט? איך תוצאות חיפוש שליליות בגוגל על פוליטיקאים עלולות להרוס את הקריירה? איך מטפלים בבעיה? כיצד משלבים פרסום ושיווק לפוליטיקאים? ואיך חברת "ניהול מוניטין" הפכה לחוד החנית של התדמית באינטרנט?

פוליטיקאים חייבים מוניטין טוב

המערכת הפוליטית הארצית והעירונית עוסקת בתמיכת הציבור, כל פוליטיקאי מתחיל וכמובן אנשי ציבור מנוסים יודעים שמלבד כריזמה ומנהיגות – בדמוקרטיה המודרנית, על איש ציבור להציג תדמית כמה שיותר נקייה, לחשוף בפני הציבור את העשייה הציבורית וליצור מוניטין של פוליטיקאי אמין, אהוב וקשוב לרצון הציבור.
אחת הבעיות הנפוצות ביותר במערכת הפוליטית היא הפרשיות, כיום ערוצי הטלוויזיה והעיתונים הגדולים מחזיקים באתרים החדשות והתוכן הגדולים בישראל ויחד עם אתרי תוכן חזקים נוספים, כל פוליטיקאי חשוף לפרשייה או דיווח שעלולים לפגוע במוניטין שלו וככל שמדובר באנשים פעילים ופעילות יותר כך כמות הפרשיות והציטוטים תעלה והמוניטין שלכם בגוגל וברשתות החברתיות ייקבע ע"י התקשורת.

כדי להכיר את הפוליטיקאי, התומך הפוטנציאלי יכתוב את שמו בגוגל וכן יחפש אחריו ברשתות החברתיות, כל אזכור ומידע שיעלה כתוצאה מהחיפוש יקבע את המוניטין של הפוליטיקאי ברשת.
המקום הראשון לחפש אחריכם הוא גוגל, בני נוער והגיל השלישי מחפשים במנוע החיפוש של גוגל כל דבר אפשרי, הפעולה הראשונה היא לחפש שם של פוליטיקאי בכנסת או במועצה בעיר ולבדוק את המידע הקיים עליו בגוגל: השלמות החיפוש בגוגל, תוצאות החיפוש בגוגל, תמונות וסרטונים, קטגורית חדשות וחיפושים קשורים.
כך למשל, במקרה של פוליטיקאי מהמישור הציבורי מדרג הביניים, השלמת החיפוש עליו מובילה לביטויים נוספים כמו: משטרה, כתב אישום, כלא, מכרז וביטויים שליליים נוספים.
אותו פוליטיקאי מתמודד עם תוצאות חיפוש שליליות בעמוד הראשון וכן גם בעמודים הבאים, כתבות שליליות רבות ומספר תמונות לא מחמיאות.
מקרה זה הוא מקרה נפוץ בקרב פוליטיקאים בכל הקשת הפוליטית הארצית ונפוץ גם במישור העירוני.
כדי לשלוט בצורה טובה יותר על התדמית שלכם ברשת כאנשי ציבור, עליכם לפנות לשירותי ניהול מוניטין באינטרנט לפוליטיקאים, הדרך היחידה המאפשרת לכם להפוך את המוניטין שלכם בגוגל וברשתות החברתיות לחיובי ולטפל בתוצאות חיפוש לא רצויות ובמיוחד תוצאות שליליות.

אם אתה לא שם אתה לא קיים

בעידן הדיגיטלי אנשי ציבור אינם לבד ברצון לתדמית כמה שיותר חיובית ונקייה, חברת "ניהול מוניטין" מספקת את שירותיה לחברות לכל ענפי המשק, אנשי עסקים, בכירים בארגונים פרטיים וציבוריים ואפילו אנשים פרטיים המעוניינים לשפר את המוניטין שלהם עקב צרכים אישיים או תעסוקתיים.
כיום לא קיים כמעט אדם או עסק שאינם צריכים שירותי ניהול מוניטין, אנשי ציבור יותר מכולם חייבים לעבוד על התדמית שלהם מסביב לשעון וחייבים לבלוט, גם אם אינם מתמודדים עם מוניטין שלילי – פוליטיקאי אפור זה פוליטיקאי לא מעניין, איש ציבור שאינו מושך ובולט מספיק והתוצאות עליו יבשות ולא מותאמות לצרכים הפוליטיים שלו, עלול למצוא את עצמו מחוץ למערכת הפוליטית.
ניהול מוניטין יסייע לכם לדחוק תוצאות חיפוש לא מעניינות או לא רצויות ולהעלות אזכורים חיוביים המותאמים לרצונות והצרכים שלכם, אלו ייצרו עם הזמן מוניטין חיובי מותאם.
שירותי ניהול מוניטין אינם מתרכזים רק בגוגל, תוצאות חיפוש קיימות גם ברשתות החברתיות וגם עליהן ניתן להשפיע בשיטות ייחודיות.

מוניטין שלילי לפוליטיקאי? הציבור לא יסבול את זה בכל מצב

מוניטין שלילי בגוגל מגיע כתוצאה מתוצאות חיפוש שליליות, כאמור, פוליטיקאים מתמודדים עם מוניטין שלילי יותר מכל אדם או עסק, האזכורים השליליים לרוב יגיעו כתוצאה מכתבות שליליות על איש הציבור עקב פרשיות או תקפיה תקשורתית עקב השתייכות הפוליטיקאי למפלגה מסוימת, פסק דין בו מופיע שם איש הציבור (נפוץ בפוליטיקה העירונית), תמונות וסרטונים שאינם מחמיאים לפוליטיקאי ופוסטים מהרשתות החברתיות.

חלק מהפוליטיקאים במערכת הארצית מרגישים מוגנים עקב שיטת בחירת הרשימה במפלגה שלהם, במידה ואין פריימריז וראש המפלגה קובע את הרשימה, ייתכן מצב בו פוליטיקאי עם מוניטין שלילי בגוגל וכזה שאינו מציג חקירה או כתב אישום פעילים, ישתלב ברשימה ולא יבלוט בפני הציבור שמתמקד בראש הרשימה כפנים של המפלגה.
בכל מצב אנשי ציבור רבים מתקצבים סכום חודשי כדי לטפל במוניטין שלהם ברשת, אין להסתמך על תמיכה אבסולוטית של ראש המפלגה ובמידה ואתם עומדים לבחירות פנים מפלגתיות, ראשי ערים וסגני ראש ערים – אתם חייבים לטפל במוניטין השלילי, הזנחה של המצב שלכם רק תהפוך את אתגר הטיפול למורכב ויקר יותר.

תוספת לניהול מוניטין: קידום אורגני ושיווק ממומן לפוליטיקאים

מוניטין ושם של הפוליטיקאי הם הבסיס לכל, אך כשמדובר על מערכת פוליטית דורסנית המחייבת כל פוליטיקאי לבלוט מול אנשי הציבור המתחרים ולעמוד בכל תקופה מחדש למערכת בחירות – פרסום פוליטיקאים באינטרנט ושיווק אנשי ציבור, הפכו עם השנים לחובה נוספת. כדי לקדם את השם שלכם נוכל לפעול בצורה אורגנית וכן גם באמצעות קידום ממומן של פוליטיקאים.

עבור קידום אורגני, נוכל לחזק את שמכם כתוספת טבעית לניהול מוניטין המתבצע כולו באופן אורגני, משמעות הפעילות האורגנית היא קידום ביטויים שונים המייצגים צרכים פוליטיים, עסקיים או אישיים ללא התערבות פרסומות ומודעות.
כדי לקדם את שמכם בצורה אורגנית נוכל לקדם ביטויים הקשורים לתחומים בהם תרצו לשלב את שמכם, כך למשל ניתן ללכת על ביטויים כדוגמת " פוליטיקאים מצליחים בישראל" או ביטויים נישתיים יותר כדוגמת "הרכבת הקלה" ומילות מפתח בהתאם לתחומי העיסוק הפוליטיים שלכם.

אפשרות נוספת היא קידום ממומן, שיווק באינטרנט ונפוץ מאוד בקרב פוליטיקאים, באמצעות מודעות בגוגל ו/או פוסטים מממומנים בפייסבוק, אינסטגרם ורשתות חברתיות נוספות – ניתן לטרגט את הקהלים שאליהם תרצו להפנות את הפרסום שלכם.
שיווק ממומן לפוליטיקאים ישרת את אנשי הציבור למטרות הטווח הקצר, משמעות הדבר היא שבמידה ואתם מעוניינים להיחשף כפוליטיקאים חדשים או לקדם קמפיין על שמכם, להתניע מנועים לקראת הבחירות וכן לקדם פוסטים ברשתות החברתיות ומודעות בגוגל באופן ממומן לכל פרסומת בזמן מערכת בחירות, תוספת קידום ממומן היא עבורכם.

למי פונים? חברת "ניהול מוניטין"

כדי לשפר את התדמית שלכם, לטפל במוניטין שלילי ולשלב קידום אורגני וממומן לאנשי ציבור – חברת "ניהול מוניטין" מספקת עבורכם את מכלול השירותים הדיגיטלי עם מעטפת שיווקית שלמה עבור כל גורם בענפים הציבוריים והפרטיים השונים.
בשלב הראשון מומחה לניהול מוניטין יבחן את התוצאות עליכם באינטרנט, לאחר ניתוח והסקת המסקנות נבנה יחד אתכם תכנית אסטרטגית שיווקית המותאמת לפוליטיקאים וכן לסטטוס הנוכחי של כל איש ציבור.
בעזרת מומחה ניהול מוניטין עם ניסיון רב שנים וענפים במשק וצוות דיגיטלי מקצועי, נוציא לפועל את התכנית השיווקית במהירות הנדרשת, ביחס אישי, שיטה ייחודית להדחקת אזכורים שליליים וכן גם במחיר המשתלם ביותר בעולמות ניהול מוניטין עם תוצאות טובות.

שאלות נפוצות על קידום, שיווק ופרסום חיובי לפוליטיקאים או מפלגות

בעידן הדיגיטלי כל גורם שמעוניין בהצלחה לא יכול להרשות לעצמו פחות ממוניטין חיובי ומושך, פוליטיקאים חייבים להקפיד להציג תדמית כמה שיותר חיובית וללא הפסקה.

מנוע החיפוש של גוגל מציג תוצאות חיפוש מהאתרים השונים באינטרנט, אם האזכורים שליליים המוניטין שלילי. תוצאות חיפוש שליליות נפוצות על פוליטיקאים: כתבות שליליות ופוסטים נגטיביים.

כמו כל אדם או עסק, אנשי ציבור המזניחים את המוניטין השלילי שלהם פוגעים בתדמית שלהם ובנוסף הופכים את מלאכת הטיפול במוניטין השלילי למורכב ויקר יותר.

כן, מלבד האפשרות לשלב קידום אורגני יחד עם ניהול מוניטין, קידום ושיווק ממומן (פרסומות בגוגל/פוסטים ממומנים) הוא נפוץ מאוד בקרב פוליטיקאים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇