💻 monitincoil@gmail.com

ניהול מוניטין אישי – למה זה חשוב?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

בעידן דיגיטלי בו כל אדם חייב לדאוג לתדמית חיובית באינטרנט, ניהול מוניטין אישי לאנשים פרטיים הוא הפתרון הטוב ביותר הקיים כיום כדי לסייע לכם להציג תוצאות חיוביות בגוגל המותאמת לצרכים האישיים שלכם וכן לטפל בתוצאות שליליות שעלו על שמכם.
איך הפך ניהול מוניטין למבוקש גם בקרב אנשים פרטיים שאינם אנשי ציבור או עסקים? איך מופיעות תוצאות שליליות בגוגל על אנשים? כיצד מטפלים בבעיה? ולמה חברת "ניהול מוניטין" פתחה את שעריה גם לסיוע לשיפור תדמית באינטרנט עבור אנשים פרטיים?

לא רק לעסקים ופוליטיקאים: אנשים פרטיים משתמשים בשירותי ניהול מוניטין אישי

אחרי למעלה משני עשורים זה ברור, האינטרנט והרשתות החברתיות קובעות את הטון ובראשם מנוע החיפוש של גוגל שממנו כל אדם מתחיל לחפש ביטויים שונים.
ניהול מוניטין מסייע כבר שנים רבות לעסקים ואנשי ציבור שונים לשפר את התדמית שלהם באינטרנט, לדחוק אזכורים שליליים בגוגל ולספק מעטפת שיווקית דיגיטלית המשפרת את התדמית שלהם ומספקת להם אפשרויות נוספות לקידום אורגני ומממומן – להיט חדש בקרב אנשים פרטיים שונים הוא שימוש בשירות ניהול מוניטין אישי.

בעידן הנוכחי גם אנשים פרטיים הבינו שתדמית חיובית באינטרנט היא קריטית, בשנים האחרונות מומחי תעסוקה רבים (למשרות בכירות ומשרות נוספות) ממליצים להשקיע ברשתות החברתיות ולהציג את התדמית הכי טובה באמצעות פוסטים מקצועיים, תמונות מחמיאות וסרטונים רלוונטיים שיציגו מוניטין חיובי, מושך ומרשים.
חיפוש קצר עליכם בגוגל וחיפוש נוסף ברשתות החברתיות, יוביל מעסיקים ואנשים שונים לפתח עליכם דעה, ככל שהמוניטין שלכם יהיה מותאם יותר לצרכים התעסוקתיים והאישיים שלכם, כך תוכלו לשפר את הסיכויים שלכם ולהעלות קונוטציות חיוביות עליכם בקרב האנשים שמחפשים אתכם.
ככל שתבחרו בניהול מוניטין מקצועי יותר כך יהיה ניתן לבנות את המוניטין החיובי שלכם בהתאם לצרכים והרצונות שלכם, כך למשל ניתן לייצר מוניטין של מומחה בענף שממנו אתם מגיעים, אנשים העוסקים בעולמות האופנה יוכלו להבליט תכנים מותאמים בתחום הזה, אנשים העוסקים בעולמות פיננסים וביטוח יוכלו להפוך את עצמם למומחים בתחום בשם הזה וכל תחום עיסוק או תחביב יכולים לבוא לידי ביטוי כחלק מהתדמית החדשה שלכם שנמצאת בשליטה שלכם.

קידום בעבודה? משרות נחשקות? תפקידים בכירים? מציאת זוגיות? תלוי איך אתם מופיעים בגוגל!

ניהול מוניטין אישי מתרכז בגורמים שאינם עסקים, אנשי ציבור וידוענים, תחת קטגוריה מוניטין אישי לאנשים פרטיים נכנסים גם אנשים בכירים בחברות פרטיות וציבוריות שעדיין אינם חשופים לקהל הציבור הרחב.
עם ניהול מוניטין אין צורך לחכות שהשם שלכם יופיע בכתבה, פוסט או סרטון כלשהו ולקוות שהאזכור הזה יופיע בגוגל – חברת "ניהול מוניטין" תדאג גם ללקוחות פרטים שאינם חשופים לציבור ומעוניינים לקבל את השליטה על המוניטין שלהם.
חשוב לזכור, גם אם תשקיעו ברשתות החברתיות, המקום הראשון שאנשים יחפשו אתכם הוא בגוגל, כל אדם ובכל גיל ולכל צורך יוכל לכתוב את שמכם ולקבל את כל התוצאות האפשריות עליכם ותוך כמה שניות למסגר תדמית עליכם.

כפי שכבר הבנתם גוגל יקבע את הרושם הראשוני עליכם ועוד טרם שיחת טלפון או פגישה אתכם, במישור התעסוקתי השקעה על ניהול מוניטין חיובי בגוגל וברשתות החברתיות עבור אדם פרטי יכולה להיות ההבדל שבין אלפי שקלים נוספים בחודש לבין עשרות אלפי שקלים בתפקידים בכירים.
מוניטין אישי חיובי חשוב לאנשים פרטיים לא רק לצורכי תעסוקה וקידום למשרות שונות בחברות, אנשים רבים מעוניינים להציג תדמית חיובית גם במישור הזוגי, העידן הדיגיטלי השתלט כבר מזמן על המישור הזוגי וכיום נשים וגברים כותבים את השם המלא של בן או בת הזוג הפוטנציאליים ויקבלו תמונת מצב עליכם בגוגל ומשם לרשתות חברתיות נוספות.

יש עליי תוצאות שליליות בחיפוש של גוגל – איך זה משפיע עלי כאדם פרטי?

בדומה לעסקים ואנשי ציבור, גם אנשים פרטיים סובלים ממוניטין שלילי כאשר רושמים את שמם בגוגל.
מכוון ומנוע החיפוש של גוגל סורק את כל האתרים ויכול להציג תוצאות מלפני מספר שנים ועד תוצאות מלפני שעה מהאתרים הגדולים, כל מידע שאינו עובר על מדיניות של גוגל יסרק ויופיע לכל אדם שיחפש אחריכם.
תוצאות חיפוש שליליות בגוגל מטרידות את מנוחתכם ופוגעות בשמם של אנשים פרטיים רבים, האזכור השלילי הנפוץ בקרב אנשים פרטיים הוא פסק דין מאתרי פסקי דין שבו שמם מופיע ועוסק לרוב בעניינים אזרחיים (מייצר קונוטציות של הסתבכות משפטית), פוסט או בלוג ששמו של אותו אדם נכתב שלא בהקשרים חיוביים, תמונות וסרטונים לא מחמיאים הכוללים את שמכם, כתבות מאתרי החדשות בהם שמכם מופיע כחלק מפרשייה שסבבה את מקום העבודה שלכם או הסתבכות שלכם וכן אזכורים שליליים נוספים שהופכים את המוניטין שלכם למוניטין שלילי והרסני.

חברות גדולות וקטנות ואנשי ציבור שונים אינם יכולים לשרוד לאורך זמן עם מוניטין שלילי בגוגל וברשתות החברתיות, מוניטין אישי שלילי לאנשים פרטיים הוא מכה קשה ומחייבת טיפול בהקדם האפשרי.
הרושם הראשוני עליכם יקבע בראש ובראשונה ע"י גוגל, אם יופיעו בצורה בולטת אזכורים שליליים בתוצאות החיפוש, הגורמים שיחפשו את שמכם יתרחקו מכם.

איך מבצעים ניהול מוניטין לאנשים פרטיים? עצמאיים / פרילנסרים?

בדומה לכל לקוח, במידה ואתם אנשים פרטיים, עצמאיים או פרילנסרים אשר זקוקים לשירותי ניהול מוניטין, הצעד הראשון הוא לנטר ולנתח עבורכם את המצב הקיים באינטרנט ומשם לבנות יחד אתכם תכנית שיווקית לניהול מוניטין אישי, התכנית תותאם בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לתקציב אתם מקדישים לטובת המטרה.
כלים דיגיטליים רבים אפשריים לניהול מוניטין המתאימים גם לאנשים פרטיים, בין היתר כתבות שיווקיות ממומנות באתרי החדשות והתוכן השונים, בניית דף נחיתה חדשני המסכם ומקדם את הפעילויות שלכם, פתיחת פלטפורמות מיתוגיות, קידום תמונות וסרטונים ומתן דו"ח מעקב והצגת התוצאות בתדירות גבוהה.
באמצעות כלים אלו ופעולות נוספות, מומחה לניהול מוניטין וצוות דיגיטלי מיומן יאפשר להוציא לפועל את התכנית השיווקית שתקדם את המוניטין ותסייע לכם למקסם את האפשרויות וליהנות מהכוח החזק והצד הטוב של גוגל וכן גם הרשתות החברתיות השונות.

חברת "ניהול מוניטין" פתחה את שירותיה גם לאנשים פרטיים מהאמונה שהעידן הדיגיטלי לא מאפשר אחרת, קריירה והעצמה אישית מונחים על כף היד של גוגל והרשתות החברתיות ולשם כך בחרנו לאפשר את השירותים המקצועיים שלנו לגורמים רבים בישראל שזקוקים לשפר את התדמית שלהם ולסייע להם לנווט את ספינת המוניטין שלהם בעצמם.

שאלות נפוצות לגבי ניהול מוניטין אישי

ניהול תדמית לאנשים פרטיים וגם עצמאיים על מה שכתוב על התדמית באינטרנט, מה שמופיע בגוגל וכן ברשתות החברתיות.

התדמית שלכם ברשת היא אחת הדברים החשובים ביותר היום, מוניטין חיובי בגוגל וברשתות החברתיות יקבע את עתידכם התעסוקתי ואף גם הזוגי.

במצב כזה המוניטין שלכם הופך שלילי, אזכורים שליליים יוצרים קונוטציות שליליות בקרב האנשים שמחפשים עבורכם ויכולים להיות הרסניים ומזיקים בטווח הקצר וכן בטווח הארוך.

כן, האיכות זהה לכל סוגי הלקוח וכמות פעולות ניהול המוניטין משתנה בהתאם לצרכים וכן בהתאם לתקציב אותו אתם מעמידים לרשות שיפור התדמית שלכם באינטרנט.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇