💻 monitincoil@gmail.com

כתבה שלילית באתר ניוז 1

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

גליתם שהופיעה עליכם כתבה באתר ניוז1 (News1)? לא מדובר באתר קטן וחסר חשיבות, בניוז1 יכולים להשפיע על עסקים ואנשים במידה משמעותית במסגרת גוגל ואף בשיתופים שונים של משתמשים ברשתות החברתיות.
כיצד משפיעה כתבה שלילית מאתר מוכר? ואיך מטפלים בכתבה לא טובה בניוז 1?

בניצוחו של יואב יצחק: כשמופיעה כתבה שלילית בניוז1

התפרסמה כתבה שלילית באתר ניוז 1 (News1) על שמכם? מלבד החשיפה לגולשים בתוך האתר, האתגר האמיתי הוא תחת תוצאות החיפוש בגוגל שסורק את האתר ומתרגם את דפי האינטרנט שבו לביטויים ומילות מפתח.
כבר שני עשורים שכל עסק או אדם נשפטים לפי הצורה שבה הם מוצגים בגוגל, מנוע החיפוש הגדול בעולם מציג את התוצאות מכל האתרים וככל שהאתר גדול יותר כך תוצאת חיפוש הקשורה אליו תמוקם במקום גבוה ובולט יותר בגוגל.
ניוז 1 אינו אחד מהאתרים הגדולים בישראל אך עדיין נחשב לאחד מהאתרים המוכרים, עם תנועת משתמשים מכובדת ותכנים העוסקים במגוון רחב של קטגוריות.
האתר לא מעוצב ברמה גבוהה והמטרה העיקרית שלו היא התמקדות בחדשות ותוכן רב, אלו מתעדכנים בתדירות גבוהה מאוד ולאחר סריקה בגוגל הכתבה השלילית עליכם תופיע כאזכור שלילי בגוגל.

לאחר שהאתר מעלה עליכם כתבה שלילית הוא נסרק בגוגל, כל אדם ובכל גיל יכולים להיחשף לכתבה ולקבל את רושם של הסתבכות חוקית, משפטית, ציבורית, העדר אמינות וקונוטציות רבות שעלולות להתפתח בקרב גולשים רבים בגוגל עקב כתבה אחת ולעיתים הרבה יותר מכתבה אחת.
להבדיל מאתרי חדשות ותוכן רבים בניוז 1 לא תראו יותר הרבה כתבות עם מלל רב, מרבית הכתבות עם מספר מילים מועט יחסית ולעיתים מספר שורות או שורת דיווח – גם מעט טקסט שלילי עליכם יסרק בגוגל ויכול לגרום לכם צרות.
יחד עם כתבה שלילית עסקים, אנשי ציבור, בכירים שונים ואפילו אנשים פרטיים שאינם מוכרים סובלים ממוניטין שלילי שמגיע מתוצאות חיפוש נוספות כדוגמת פסקי דין על שמם, סרטונים ותמונות לא מחמיאות, ביקורות עסקיות רעות וכל אזכור שלילי שמגיע מאתרי האינטרנט ונסרק ע"י גוגל.

כוחו של אתר ניוז1

אתר ניוז 1 אינו מרשימת האתרים הגדולים בארץ אך כתבה אחת שלו או יותר עלולים להספיק כדי להכתים את המוניטין שלכם.
האתר בוחר להתמקד בשחיתות לכאורה, כתיבת גולשים על בסיס במה חופשית, אירוח בולגרים בולטים, ביקורות כלפי גורמים ציבוריים ותקשורתיים שונים ומידע עומק סביב פרשיות שונות.
בהתאם לדיווחים השונים הערכת מספר העובדים של האתר הוא כ- 20 עובדים, בנוסף האתר מאפשר מנוי VIP שנתי בתשלום עם חומרים אקסקלוסיביים למנויים המעוניינים לתמוך בדרכו של האתר.

למרות תנועת משתמשים גבוהה יחסית לאתר מעט מיושן וכזה שלא מוגדר כעיתון או מערכת תקשורת משמעותית, ישנם אנשי ציבור או מומחי דיגיטל שונים שמחשבים כתבה באתר ניוז 1 כלא משמעותית מבחינת הפגיעה התדמיתית – הדבר עלול לבלבל רבים ולהשכיח מהם את העובדה שכתבה באתר משפיעה לטווח הארוך באמצעות הופעתה בגוגל במסגרת תוצאות החיפוש ולרוב במיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש.

מבחינה טכנית מדובר על אתר חזק מאוד בגוגל עם ציון של 72, מעל 40 אלף גולשים נכנסים לאתר כל חודש והאתר מדורג על 115 אלף מילות חיפוש שונות.

האם ניתן להסיר כתבה מניוז 1?

כל עוד אין בידכם הוכחות מוצקות שהפרסום נגדכם הוא שגוי ומהווה דיבה, מומלץ לא לפנות לאתרים מוכרים לבקשת הסרה מכוון ואלו עלולים לנהל בדיקות נוספות כנגדכם ולהוביל לכתבות נוספות, במיוחד באתרים עם צוות מצומצם ששם דגש על עבירות על החוק, שחיתות לכאורה וביקורת כלפי אנשי ציבור, תקשורת וחדשות.

אם בכל זאת אתם מעוניינים לבקשת מניוז 1 להסיר את הכתבה, תוכלו לנסות לפנות עם הוכחות בצורה ישירה או באמצעות עו"ד באמצעות הדוא"ל: New@News1.co.il ו- Yoav@News1.co.il וכן בטלפון 03-9345666.

יש עליכם תוצאות חיפוש שליליות בגוגל? זה הזמן לפנות לניהול מוניטין!

חברת "ניהול מוניטין" מספקת מעטפת שיווקית דיגיטלית, אחד התחומים הנפוצים בתחום ניהול מוניטין הוא טיפול במוניטין שלילי באינטרנט שמגיע כתוצאה מפרסום כתבות שליליות ואזכורים נוספים הנסרקים בגוגל והופכים לתוצאות חיפוש שליליות.
בשלב הראשון ננטר את התוצאות עליכם ונבנה תכנית פעולה דיגיטלית המותאמת לכל עסק או אדם שהמוניטין שלהם הפך לשלילי, התכנית תצא לפועל באמצעות מומחה לניהול מוניטין בעל ניסיון רב שנים בתחום וצוות דיגיטלי מקצועי ומיומן.
המטרה העיקרית תהיה לדחוק את התוצאות השליליות כמה שיותר מטה בגוגל, דחיקת התוצאות תתאפשר דרך העלאת אזכורים חיובים עליכם באמצעות כלים דיגיטליים מגוונים ושיטה ייחודית לטיפול במוניטין שלילי.
היעד שלנו הוא להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר שיהפכו את המוניטין שלכם משלילי לחיובי, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

שאלות נפוצות

כן, למעט הנזק לטווח הקצר במסגרת הופעת הכתבה באתר עצמו, הנזק העיקרי הוא לטווח הארוך בהופעת הכתבה בתוצאות החיפוש בגוגל.

האתר אינו משקיע על עיצוב ואין לו מאות עובדים, למרות זאת האתר מוכר ויחסית גדול ומעלה כתבות ותכנים רבים העוסקים בחשד לשחיתות וביקורות על אנשי ציבור.

ניתן לפנות לדוא"ל וטלפון האתר עם הוכחות ברורות שמציגות שהמידע שגוי, כל עוד לא מדובר בדיבה מומלץ שלא לפנות לאתרים מוכרים להסרת כתבות.

במקרה כזה מדובר על מוניטין שלילי בגוגל, יש לטפל באמצעות מומחה לניהול מוניטין.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇