💻 monitincoil@gmail.com

וואטסאפ לעסקים – וואטסאפ עסקי הוא חובה!

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

וואטסאפ היא אחת האפליקציות הכי פופולריות בעולם, ככל הנראה אפילו היו יצא לכם לבדוק עדכון או שניים או לדבר עם חבר קרוב. האפליקציה נוסדה בשנת אלפיים ותשע ובשנת אלפיים וארבע עשרה קנתה אותה חברת מטא שאז עוד נקראה פייסבוק. זוהי אפליקציה חינמית להעברת מסרים נוחה במיוחד בשונה מהדרך היותר מסורבלת אס אמ אס שכמעט נעלם מהעולם.

וואטסאפ מאפשרת להתכתב עם חברים משפחה או לקוחות, לשלוח הודעות קוליות, לשתף תמונות וקבצים שונים, האפליקציה שכל הזמן מתעדכנת ומוסיפה פיצ'רים חדשים החלה להפעיל שירות וואטסאפ ווב בה ניתן לדבר דרך התוכנה במחשבים, לאחרונה וואטסאפ הוסיפו לאחרונה פיצ'ר שמשמח את בעלי העסקים הקטנים.

וואטסאפ ביזנס (‏‏WhatsApp Business) הכולל מגוון מאפיינים לחשיפת העסק בצורה הרבה יותר משמעותית מבעבר. באמצעות שימוש בפרופיל עסקי ניתן להציג מספר פרטים חשובים בין היתר, כתובת אתר האינטרנט, כתובת פיזית של העסק ועוד נתונים שעוזרים ללקוחות לקבל עליכם יותר מידע חשוב.

איך אפשר לנצל את השימוש בוואטסאפ לעסק

שיווק באמצעות הודעות נמצא במגמת עלייה כל הזמן. זה נובע בעיקר בשל הציפייה ההולכת וגוברת של הצרכנים לנוחות מירבית. תשעים אחוז מהצרכנים ברחבי העולם מודים שהם יפנו יותר לחברות המציעות עבורם שירות מודעות אישי, מאז שוואטסאפ ביזנס קיים אינספור עסקים קטנים החלו ליצור אינטראקציה עם הלקוחות בדרך אישית באמצעות הודעות ישירות.

כיום וואטסאפ היא אפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר בעולם עם לא פחות משני מיליארד משתמשים כמעט בכל רחבי העולם. ללא ספק פלטפורמה משמעותית עם קהל פוטנציאלי עצום. באמצעות שימוש עסקי נכון וממוקד ניתן לחסוך המון עלויות בהוצאות של העסק, 

לדוגמא שירות הלקוחות יכול להתייעל בצורה משמעותית, ניתן לפלח את השאלות או הבקשות של הלקוחות ולענות להם באופן מיידי את התשובות הרלוונטיות. על פי מחקרים הנתונים מצביעים על כך שחמישים אחוז מהלקוחות מעדיפים לתקשר דרך הודעות וואטסאפ. השימוש העסקי של וואטסאפ לעסקים הוא בהחלט מגוון ויכול לייעל את ההתנהלות של העסק ללא היכר.

השימוש העסקי של וואטסאפ לעסקים לא נועד רק כדי לענות על שאלות יש המון דרכים ואסטרטגיות ממוקדות שיווק שיכולות להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם ובסופו של דבר זה מתבטא ביותר  הכנסות. אין ספק שווטסאפ זו פלטפורמה מצוינת לעסקים, עם שיווק נכון זה לגמרי יכול לעשות את ההבדל.

איך להפוך את השימוש בוואטסאפ לעסקים לכזה שמניב תוצאות

כדי להפוך את השיווק או את שירות הלקוחות בוואטסאפ לעסקים ליעיל חשוב לבצע מספר פעולות חשובות. וואטסאפ לעסקים מאפשרת לכם להגיע ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים רבים וחבל יהיה לפספס את זה בשיווק לא נכון. אלה הפעולות שחשוב לעשות כדי שהשימוש העסקי של וואטסאפ יניב תוצאות טובות.

אופטימיזציה לפרופיל העסק – באמצעות פרופיל עסקי בוואטסאפ ניתן לשתף את הלקוחות במידע חשוב על העסק ולענות על שאלות של לקוחות או לקוחות פוטנציאלים

תמיכה ושירות לקוחות – אחת הדרכים להפחית את העומס על העסק היא באמצעות מתן תמיכה ושירות לקוחות, אחד הפיצ'רים הטובי שווטסאפ מציעה זהו צ'אט בוט מענה אוטומטי אשר יכול לתת מענה מהיר במיוחד ללקוחות שפונים בשאלה או בבקשה לתמיכה.

שיתוף תוכן באמצעות הסטטוס – אחת התכונות של ווטסאפ שמאפשרות לכם לשתף תוכן באופן מיידי זהו הסטטוס של וואטסאפ. דומה לסטורי של פייסבוק ואינסטגרם תוכלו לשתף מידע שיווקי לשתף מבצע חדש, או שירות שאתם מעניקים.

קמפיינים שיווקיים בוואטסאפ עסקים – אחד היתרונות של וואטסאפ עסקים זוהי האפשרות ליצור קמפיינים שיווקים ולהגיע אל הלקוחות שלכם במגוון דרכים. יצירת קמפיין מקורי ויצירתי ללא ספק יכול לעזור להגדיל את נפח המכירות של העסק.

סנכרון עם המדיה החברתית – פרסום ברשתות החברתיות הוא סוג של חובה במציאו בה אנו חיים, כיום ניתן לסנכרן את המודעות בפייסבוק או אינסטגרם אשר מובילות לוואטסאפ, זוהי דרך מעולה לתקשר עם הלקוחות באופן אישי ולהציע להם מוצר או שירות אותו אתם מוכרים.

צ'אט בוט בוואטסאפ – אפשרות מדהימה היא להוסיף צ'אט בוט אוטומטי שיענה וישוחח עם הלקוחות שלכם הן בפן המכירות והן בפן שירות הלקוחות. ייעול מקסימלי 24/7 עם רובוט שיעשה הכל בשבילכם בתוך הוואטסאפ העסקי! 

מה היתרונות של וואטסאפ לעסקים

וואטסאפ לעסקים מעניקה מספר יתרונות בהם ניתן לנצל את האפליקציה למטרות שונות, אחד היתרונות הבולטים של וואטסאפ לעסקים זוהי האפשרות לתת מענה מהיר ללקוחות, לדוגמא לקוח ששואל על שעות הפתיחה או מברר מחיר של מוצר מסוים, האפשרות לענות לו על המקום מאוד עוזרת לשמור על קשרי לקוחות.

יתרון נוסף של וואטסאפ לעסקים הוא שאתם לא חייבים להיות זמינים כל הזמן, ניתן להשתמש בצ'אט בוט אוטומטי, למשל לקוח שמחפש את העסק מחוץ לשעו העבודה, ניתן להגדיר עבורו הודעת מענה אשר תציין בפניו את שעות הפעילות של העסק, חשוב מאוד לא להשאיר את הלקוח באוויר ולציין מתי יחזרו אליו.

רשימת שידור – לקוח אשר מוסיף את העסק שלכם לרשימת הכתובות בווטסאפ מאפשר לכם להוסיף אותו לרשימת שידור, באמצעות רשימת שידור ניתן לשלוח למספר רב של משתמשים הודעות בו זמנית, מה שחוסך לכם לא מעט זמן וכאבי ראש מיותרים, כמובן שחשוב להשתמש בשירות בצורה חכמה ויעילה, הודעות לא רלוונטיות בהחלט יכולות לעשות את הפעולה ההפוכה.

whatsapp
whatsapp

בשורה התחתונה על וואטסאפ עסקי

השימוש העסקי של וואטסאפ לעסקים הפך את החיים לקלים יותר עבור עסקים קטנים שיכולים כעת לתקשר עם הלקוחות שלהם באופן אישי. יש לא מעט יתרונות בשימוש העסקי של וואטסאפ לעסקים, אשר מתבטאים בעיקר בזמינות גבוהה ויכולת לתת מענה מהיר. גם שאתם לא נמצאים בשעות העבודה ווטסאפ לעסקים מאפשרת לכם לתת מענה ללקוחות באמצעות מענה אוטומטי.

בשורה התחתונה השימוש העסקי של וואטסאפ לעסקים עוזר לעסקים לשמור על קשר עם הלקוחות, להציע להם מבצעים ושירותים שונים, כמו גם ליצור קמפיינים שיווקים ולהגדיל את קהל הלקוחות שלכם ובסופו של דבר את ההכנסות של העסק.

ווטסאפ היא אפליקצית ההודעות הנפוצה ביותר בעולם עם שני מיליארד משתמשים בכל רחבי העולם, ווטסאפ כל הזמן משתדרגת ומוסיפה פיצ'רים חדשים לאחרונה הם הוסיפו את הפיצ'ר וואטסאפ עסקים אשר מאפשר לעסקים לשווק את העסק, להעניק שירות לקוחות, ולהיות זמינים עשרים וארבע שעות ביממה.

בהחלט וואטסאפ לעסקים מעניק לעסקים את האפשרות להשתמש בוואטסאפ לצרכים עסקיים, יש הרבה דרכים לייעל את ההתנהלות של העסק באמצעות שימוש בוואטסאפ, למשל וואטסאפ מאפשרת להוסיף מענה אוטומטי שיכול לתת מענה ללקוחות גם כאשר אתם מחוץ לשעות העבודה, ניתן לשווק את העסק, כמו גם להעניק שירות לקוחות באופן אישי.

כן וואטסאפ היא אפליקציה להורדה חינמית, לאחר ההורדה ניתן להתחבר לוואטסאפ לעסקים חינם, בהחלט מומלץ להוריד את האפליקציה ולעשות בה שימוש בעסק ולייעל את העבודה.

לרוב יש לשימוש העסקי של וואטסאפ לעסקים יתרונות אך ישנם מספר חסרונות מסוימים. שימוש בוואטסאפ לעסקים מוגבל לחמישה מכשירים בלבד, זאת אומרת שאם יש יותר מחמישה עובדים בחברה זאת יכולה להיות בעיה מסוימת, לעיתים רחוקות יכול להיות בעיה באבטחת הנתונים של וואטסאפ אך ניתן למנוע את זה על ידי שימוש בממשק API.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇