💻 monitincoil@gmail.com

פסק דין: כתבה שלילית באתר תקדין

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אתר תקדין הפך עם השנים לאתר גדול והתפרסם במיוחד עקב אישור בית המשפט העליון לפרסם מסמכים משפטיים לא מסווגים. אזכורים שליליים מאתר תקדין כדוגמת פסק דין או כתבות שמופיעות בגוגל, עלולים להפוך את המוניטין שלכם לשלילי וכזה שירחיק מכם לקוחות, אוהדים או מעסיקים פוטנציאליים.

כוחו של אתר תקדין: אזכור שלילי באתר תקדין, פסק דין שמופיע בגוגל או כתבה שלילית יכולה להשפיע על חייכם!

אתר תקדין (בבעלות חברת "חשבים") הוא אתר נישתי ולא עוסק בחדשות או תוכן הפונה לכלל הציבור, למרות זאת האתר מאפשר מסמכים בנוגע לפסיקה (מאגר משפטי גדול הכולל מאות אלפי פסקי דין), חקיקה, עזרים מקצועיים, מאמרים, רכישת ספרים וניוזלטר – משמעות הדבר שלאתר תנועת משתמשים גדולה יחסית בקרב עורכי דין, אנשים מעולמות המשפט וכן גולשים שונים שהגיעו לאתר כתוצאה מחיפוש אנשים או עסקים.
כמו כן, מידי פעם האתר מפרסם כתבות חדשותיות בנוגע למקרים מסוימים מעולם המשפט.
כדי להיחשף למידע באתר תקדין צריך להירשם עם משתמש לאתר, חלק מהמידע גלוי למשתמשים כמו פסקי דין. אך יש לאתר תקדין ממשק נוסף והוא ציבורי הנקרא "תקדין לייט" – שבו מפורסמי מגוון פסקי דין באופן ציבורי וחינמי לכולם וכך דבר זה עלול לפגוע בכם אישית ועסקית.

אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור עסקים וחברות, אנשי עסקים, אנשי ציבור ואנשים פרטיים היא הופעת פסק דין על שמם בגוגל.
על אף שמידע רב בתקדין מצריך משתמש רשום, מאות אלפי פסקי הדין שבמאגר האתר חשופים לסריקת מנוע החיפוש של גוגל, הפעולה פשוטה:  לאחר שפסק הדין פורסם באתר, גוגל יסרקו את פסק הדין והביטויים שמופיעים בו וכל אדם שיחפש שם של עסק או אדם אחר, ייחשף לפסק הדין במיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל.

פסק דין נחשב לאזכור שלילי, אם תבעו אתכם על הפעולה הפשוטה ביותר או אם אתם תובעים סדרתיים – הדבר יופיע בתוצאות החיפוש עליכם, יאפשר למי שירצה לראות את הפסיקה והמקרה שלכם ויפתח קונוטציות של הסתבכויות משפטיות בקרב האנשים שיחפשו אתכם.
פסק דין מתקדין שמופיע בתוצאות החיפוש של גוגל או כל אזכור שלילי אחר מהאתר או מאתרי משפט אחרים, יכול לסבך כל אדם וכל עסק: עסקים עלולים להיתפס כלא אמינים או לא מקצועיים, אנשי ציבור או אנשי עסקים עלולים להיתפס כמסובכים משפטית ולא ישרים ואפילו אנשים פרטיים סובלים מהופעת פסקי דין שעלולים לפגוע להם בקריירה ובמקרי קצה גם בחיים האישיים.
מלבד פסקי דין, עסקים ואנשים רבים יכולים לסבול מתוצאות חיפוש שליליות בגוגל שיכולות גם הן להפוך את המוניטין לשלילי, בין היתר כתבות שליליות מאתרי החדשות והתוכן, ביקורות לא טובות, סרטונים שליליים, תמונות לא מחמיאות ואזכורים שליליים רבים נוספים.

האם לתקדין יש סמכות לפרסם פסק דין ומידע משפטי עלי?

נתחיל מספוילר מהיר, לתקדין ואתרי משפט אחרים העוסקים גם בפרסום מידע משפטי – יש זכות מלאה לשאוב את הנתונים המתפרסמים דרך הנהלת בית המשפט ולפרסם אותם באתר שלהם.
החוקיות של פרסום מידע משפטי שאינו בדלתיים סגורות ושמפורסם דרך הנהלת בית המשפט לציבור זכה לדיון ציבורי ומשפטי בשנים 2014-2015, בית המשפט העליון דן בעתירה נגד איסור פתיחת הקבצים לסריקה של גוגל ופסק כי הנהלת בין המשפט אינה יכולה לאסור את פרסום פסקי הדין לכל דורש.
בהתאם לפסיקת בית המשפט העליון, הצורך בזמינות המידע לכל דורש, שקיפות לציבור וכן הבנת הדין הישראלי עולים על החסרונות שפרסום פסקי הדין ולכן כל אתר המפרסם פסק דין עליכם פועל על פי החוק.

איך אפשר למחוק אזכור מאתר תקדין?

בשונה מהאתרים הגדולים במדינה ובדומה לחלק גדול מהאתרים העוסקים במאגר פסקי דין, האתר מאפשר הסרת מסמך או הסרת פסק דין מאתר תקדין.
לכל פסק דין האתר מצרף הודעה במידה ומדובר על מסמכים שפורסמו ע"י בית המשפט העליון או בית הדין לעבודה, לא ניתן להסיר את המסמך המבוקש וכפתור "מחיקת אזכור" יחסם ללחיצה.
כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס ללשונית צור קשר, למלא את הפרטים בטופס ולצרף את הבקשה שלכם למחיקה.
אם תרצו תוכלו לשלוח מייל לדוא"ל:
takdin@hashavim.co.il
או להתקשר 8109*.

נתקלתם בתוצאות חיפוש שליליות? ניהול מוניטין בשיטה ייחודית!

אנו יכולים לעזור לכם למחוק מאתר תקדין

תוצאות חיפוש שליליות בגוגל כדוגמת פסק דין או כל אזכור שלילי אחר או נוסף הם ברי פתרון, חברת "ניהול מוניטין" מספקת לעסקים וגורמים רבים בישראל, מעטפת שיווקית הכוללת בין היתר גם טיפול במוניטין שלילי.
כל תהליך מותאם לכל סוג עסק או אדם, בשלב הראשון מומחה לניהול מוניטין מאתר את האזכורים הקיימים עליכם ובונה יחד אתכם תכנית פעולה דיגיטלית שתתואם למצב שלכם ולתקציב החודשי אותו אתם מעמידים.
בעזרת צוות דיגיטלי מקצועי וכלים מתקדמים ומגוונים, ניתן לדחוק את תוצאות החיפוש השליליות עליכם ולקדם במקום כמה שיותר גבוה בגוגל אזכורים חיוביים חדשים שהותאמו לצרכים העסקיים, הציבוריים והפרטיים שלכם.

כן, לאתר תקדין תנועת משתמשים גדולה יחסית לאתר שאינו אתר חדשות ותוכן.

הפרסום השלילי הנפוץ ביותר הוא פסק דין על שמכם, גוגל יסרקו את פסק הדין תוך זמן קצר, פסק הדין יופיע לכל מי שיחפש את שמכם במקום גבוה והמוניטין שלכם עלול להפוך לשלילי.

כן, בהתאם לפסיקת בית המשפט העליון, בשנת 2015 נפסק כי אתרי פסקי הדין יוכלו לפתוח את פסקי הדין לסריקה בגוגל.

פסק דין ואזכורים שליליים נוספים עלולים להפוך את המוניטין שלכם לשלילי, שירותי ניהול מוניטין יפעלו לדחיקת האזכורים השליליים ויצירת מוניטין חיובי.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇