💻 monitincoil@gmail.com

כתבה שלילית באתר פוסטה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

פרסום כתבה שלילית באתר פוסטה יכול להתבצע כמעט על כל אדם או עסק בישראל, כל הקשור לעולמות המשפט והחוק עלול להופיע בהיבטים שליליים רבים ולפגוע במוניטין שלכם. כיצד ניהול מוניטין יהפוך את התדמית שלכם ברשת לחיובית ומותאמת לצרכים שלכם?

כשמופיעה כתבה שלילית באתר פוסטה

כתבה שלילית באתר פוסטה (מייסד: אמיר זוהר), עלולה לפגוע בעסקים ואנשים רבים, כל אדם או עסק עלולים להופיע תחת תחומי המשפט, פלילים, נושאי החוק, פשיעה, חשד לשחיתות, נושאי נדל"ן ונושאי תחבורה.
העיסוק המשפטי והפלילי נפוץ מאוד בישראל, כתבה שלילית בפוסטה יכולה לעסוק באנשי ציבור, ידוענים, אנשי עסקים, חברות ועסקים מכל ענפי המשק ואפילו אזכור של אנשים פרטיים שהסתבכו בפרשיות פליליות ומשפטיות שונות.
כתבה שלילית המופיעה באתר פוסטה תעסוק בשמו של עסק או אדם, גם אם לא הוכח שעברתם על החוק, במידה ומתנהלת נגדכם חקירה, קיים חשד לכאורה, הוגשה תלונה במשטרה, מתקיים הליך משפטי וכל היבט שיכול להתקשר לעולמות המשפט והחוק.

כתבה שלילית גורמת למוניטין שלילי בגוגל וברשתות החברתיות, כל אתר מסודר המספק תוכן רב ולו תנועת משתמשים גדולה יחסית עלול לגרום לנזק לכל חברה או אדם בישראל, מוניטין שלילי יגרום לכל אדם שיחפש את השם שלכם בגוגל להתרחק ולסלוד מכם עקב קונוטציות שליליות המעלות מחשבות של הסתבכות משפטית, עבריינות, העדר אמינות ומחשבות שליליות נוספות שעלולות לעלות במוחו של האדם הסביר.
יחד עם כתבה שלילית מאתר מוכר, עסקים ואנשים רבים בישראל סובלים מתוצאות חיפוש שליליות בגוגל מסוגים שונים, בין היתר פסק דין מאתרי פסקי הדין הנסרקים ע"י גוגל בהתאם לשמות האנשים והעסקים המופיעים בפסק הדין, ביקורות שליליות מאתרי הביקורות, תמונות בהן אתם נראים לא טוב, סרטונים לא מחמיאים ואזכורים שליליים נוספים.
אם אתם סובלים ממוניטין שלילי באינטרנט, אל תזניחו את הבעיה ופנו לחברת "ניהול מוניטין" לטיפול מקצועי בתוצאות חיפוש שליליות ויצירת מוניטין חיובי בגוגל וברשתות החברתיות.

כוחו של אתר פוסטה

posta
posta

אתר פוסטה הוא אחד האתרים החזקים בתחום המשפט בישראל. מדובר על אתר שקיבל חוזק דירוג של 61 מה שנותן לו כוח רב וסמכותיות בגוגל. כמו כן, באתר יש ממוצע גולשים חודשי של 385 אלף איש, האתר מדורג ב44.4 אלף מילות מפתח שונות בגוגל, יש 3.38 אלף אתרים שונים שמקשרים אליו. בהחלט אתר חזק!

אתר פוסטה הוקם בשנת 2010, השנים שעברו אפשרו לבעלי האתר לגבש סביבו אנשים שיספקו תוכן עדכני מסביב לשעון, דבר שחשוב למשיכת גולשים ויצירת קהילה קבועה סביב האתר.
בפוטסה מתרכזים סביב עולמות המשפט, לא רק עורכי דין ומשפטנים יתעניינו במידע הקיים באתר, על אף שהאתר לא ממוקם בשורה אחת עם אתרי החדשות והתוכן הגדולים בישראל, האתר נחשב יחסית גדול ולו תנועת משתמשים גדולה שיכולה להשפיע עליכם לטווח הקצר והרחוק.
באתר פוסטה מדור המעלה סרטונים והכתבות כוללות גם תמונות (בכך ניתן ליצור אזכור שלילי ויזואלי עליכם בגוגל), בנוסף דף הפייסבוק של פוסטה כולל למעלה מ- 60 אלף עוקבים.

כתבה שלילית באתר פוסטה תוביל לפגיעה מסוימת בטווח הקצר בקרב החשיפה לגולשים באתר וכן בשיתוף ברשתות החברתיות, הפגיעה המשמעותית היא לטווח הרחוק ולאחר סריקת הכתבה ע"י מנוע החיפוש של גוגל.
לאחר פרסום הכתבה באתר, גוגל יסרקו תוך זמן קצר את הכתבה וזו תופיע במקום יחסית גבוה בגוגל ועלולה להשפיע על המוניטין שלכם בפני אלו שיחפשו את השם שלכם.

איך אפשר למחוק כתבה מאתר פוסטה?

כאמור, פוסטה נחשב אתר מוכר בתחום המשפט, על אף שאינו בעל מערכת חדשותית מסודרת וגדולה האתר מספקת תוכן רב ומעודכן, בקשה להסרת כתבה מאתר גדול לרוב אינה מומלצת ובדרך כלל תסתיים בסירוב או התעלמות.
אתר פוסטה הוא אתר הסובב את הנישה המשפטית עם התמקדות בעבירות על החוק והפרות שונות, פנייה שלכם למחיקת כתבה עלולה לעורר חשד ולגרום לפרסום כתבות שליליות נוספות.

אם אתם מחזיקים בהוכחות שהמידע שפורסם עליכם מוטעה, שקרי ומהווה דיבה, תוכלו לפנות לאתר תחת לשונית צור קשר או לפנות ישירות לאמיר בדוא"ל:
amir@posta.co.il

הופכים את המוניטין לחיובי: חברת "ניהול מוניטין" לעזרתכם!

מוניטין באינטרנט חייב להיות חיובי ותוצאות חיפוש שליליות פוגעות במוניטין של כל עסק וכל אדם, כדי לפתור את הבעיה ולדחוק את התוצאות הלא רצויות, חברת "ניהול מוניטין" מספקת אפשרויות שיווקיות דיגיטליות לעסקים וחברות מכלי ענפי המשק, אנשי ציבור וגורמים רבים נוספים שזקוקים למוניטין חיובי ואמצעי שיווק וקידום נוספים.

כדי לדחוק את התוצאות הלא רצויות, מומחה לניהול מוניטין ינטר וינתח את המידע הקיים עליכם, בשלב הבא נבנה יחד אתכם תכנית שיווקית דיגיטלית שתבנה לכם מוניטין חיובי באינטרנט ובהתאם לדרישות והצרכים שלכם.
בהתמודדות עם מוניטין שלילי המטרה הגדולה היא לדחוק את התוצאות השליליות ולקדם תוצאות חיוביות במקום כמה שיותר גבוה בגוגל, כך נוכל ליצור עבורכם מוניטין חיובי ובהמשך לשמר את התוצאות החיוביות שהשגנו.

פוסטה אינו אחד מ- 50 האתרים הגדולים בישראל אך עדיין נחשב אתר עם תנועת משתמשים גדולה יחסית ותוכן מגוון ומעודכן.

במידה והתפרסמה עליכם כתבה שלילית בפוסטה הגולשים יהיו חשופים לכתבה באתר וברשתות החברתיות, בטווח הרחוק הכתבה תיסרק לגוגל ותופיע לכל אדם שיחפש את שמכם.

לרוב לא מומלץ לפנות לאתר חדשות בבקשה שכזו, למרות זאת, אם בידכם הוכחות לדיבה ניתן לפנות לבעלי האתר.

שירותי ניהול מוניטין מאפשרים לדחוק את התוצאות הלא רצויות ולבנות מוניטין חיובי חדש ומותאם.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇