💻 monitincoil@gmail.com

ניקוי מוניטין לאסירים ובעלי עבר פלילי ברשת

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אם אתם אסירים לשעבר ובעלי עבר פלילי שמכם ככל הנראה יופיע תחת כתבות שליליות, פסקי דין כנגדכם ותכנים שליליים רבים בתוצאות החיפוש בגוגל וברשתות החברתיות, ככל שאתם ידועים יותר כך מכת המוניטין השלילי תהיה קשה יותר, יש אפשרות לבצע ניקוי מוניטין!
כדי להפוך את המוניטין השלילי שלכם למוניטין חיובי, למצב את עצמכם מחדש, לטפל בתוצאות חיפוש שליליות בגוגל וברשתות החברתיות כתוצאה מתקופת המאסר והעבירות הפליליות שבצעתם – חברת "ניהול מוניטין" כאן כדי לתת לכם הזדמנות שנייה ולסייע לכם לבנות את שמכם מחדש ובדיסקרטיות מלאה.

תוצאות על המאסר או העבירות הפליליות לא יאפשרו לכם להשתקם

בין אם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול ובין אם נענשתם בצדק, האינטרנט לא שוכח דבר וכל דף המכיל מידע שלילי עליכם יופיע בתוצאות החיפוש של גוגל – גם אם ביצעתם עבירה קטנה ואף אם עברתם עבירה גדולה הכל יופיע באינטרנט.
רבים מהאנשים שריצו את תקופת מאסרם אינם מצליחים להשתקם, אינם מצליחים לשקם את הקריירה שהייתה להם טרם כניסתם לכלא או הרישום הפלילי ואנשי עסקים בכירים נפגעים מכה קשה ביותר כאשר חיפוש פשוט של שמם מעלה תוצאות שליליות רבות.
ניקוי מוניטין לאנשי ציבור או אנשי עסקים שנגדם עומדות חשדות או האשמות, עבר פלילי או תקופת מאסר אינו ניהול מוניטין רגיל ומצריך טיפול מקצועי של מומחה ניהול מוניטין בעל ותק ועבודה עם מוניטין שלילי פלילי.

אחת הסיבות המרכזיות שמונעים מאנשים בעלי תוצאות חיפוש שליליות להשתקם היא רשת האינטרנט (במיוחד אלו בעלי אופי פלילי), הכוללת תכנים רבים בגוגל וברשתות החברתיות.
תוצאות שליליות רבות על העבר הפלילי שלכם יכולות לעלות במנוע החיפוש של גוגל בדמות כתבות שליליות על הכניסה למאסר או העבירה הפלילית, מידע על התיקים הפליליים כנגדכם המגיע מאתרי תוכן רבים, פסקי דין על שמכם ומידע רב שללא טיפול מקצועי יכול לתקוע אתכם עם מיצוב פלילי ברשת לכל החיים.
לשם כך חברת "ניהול מוניטין" משתמשת בכלים דיגיטליים מקצועיים רבים, כאלו המאפשרים לה לבצע ניקוי מוניטין שלילי לחשודים, בעלי עבר פלילי, ניהול מוניטין לאסירים וכל אדם או חברה המעוניינים לשקם את שמם המופיע בגוגל וברשתות החברתיות. 

תוצאות שליליות בגוגל מעלות מידע פלילי? זה הזמן לדחוק אותם הצידה!

במידה ואתם מבקשים לחזור לשוק העבודה ולבנות את הקריירה שלכם מחדש או אתם אנשי עסקים בעלי חברות – המוניטין השלילי הכי חמור מבחינת הגולשים המחפשים את שמכם או שם העסק שלכם הוא מוניטין שלילי פלילי.

בעבר המוניטין שלכם היה עובר מפה לאוזן וכיום הרושם הראשוני מגיע בחיפוש אחד פשוט, משמעות הדבר היא שאתם חייבים לטפל בתוצאות חיפוש על עבר פלילי, תקופת מאסר או חשדות.
רבים מהאנשים הסובלים ממוניטין שלילי בתוצאות החיפוש השליליות בגוגל חושבים שהזמן יעשה את שלו, הטעות החמורה מובילה להזנחה שהופכת את אתגר הטיפול במוניטין שלילי לאתגר ברמת קושי גבוהה במיוחד.

שיקום מוניטין חדש לאסירים? הייתם רק חשודים עם תיק פלילי באינטרנט? יש פתרון!

פעולת ניקוי המוניטין מתבצעת באמצעות דחיקת התכנים השליליים עליכם לאחר איתור כל התכנים השליליים הרלוונטיים, ניתוח המצב ובניית תוכנית פעולה. לאחר מכן מבוצעת העלאת תכנים מקצועיים חיוביים והכל באמצעות שימוש בכלים שיווקיים מתקדמים ומותאמים לכל מקרה.
עולם ניקוי המוניטין לא מגביל את עצמו לסוג הפונה, כל תחום וענף במשק פונים לניהול מוניטין וגורמים רבים זקוקים לטיפול במוניטין שלילי, שחלקו מתרכז בטיפול וניהול מוניטין לחשודים, בעלי עבר פלילי ואסירים לשעבר – מאנשים המעוניינים לבנות את הקריירה שלהם מחדש ועד בעלי הון ואנשי ציבור מוכרים.

פעולת ניהול המוניטין מתבצעת בדיסקרטיות מוחלטת

חברת "ניהול מוניטין" שומרת על סודיות הלקוחות שלה בקפדנות, גם אם מדובר במוניטין שלילי כתוצאה משירות לא תקין וביקורות שליליות על העסק וגם אם מדובר בעבירות פליליות, חשדות ותקופת מאסר של אנשים שונים בישראל.
להבדיל מחברות רבות בעולם השיווק ויחסי הציבור המציגות רשימת לקוחות כאורך הגלות, לא תמצאו באתר רשימת לקוחות שטופלו במסגרת ניהול מוניטין.
מלבד העדכונים על התחומים הרבים בהם אנחנו עוסקים, לא נפרט או נחשוף כל מידע אודות הלקוחות של "ניהול מוניטין", ניהול מוניטין כולל בתוכו חברות מכל הסוגים והגדלים, אנשי עסקים ואנשי ציבור והשמירה על הסודיות שלכם היא ערך עליון עבורנו.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇