💻 monitincoil@gmail.com

כתבה שלילית באתר וויינט (YNET)

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כתבה שלילית באתר וויינט? תחקיר או אייטם שלילי באתר YNET? האם ניתן למחוק כתבה, תחקיר או אייטם מאתר ויינט? הדחקת כתבות שליליות בגוגל >>>

מוניטין שלילי בגוגל כתוצאה מכתבה שלילית בווינט יכול לסבך כל עסק וכל אדם, ממוניטין חיובי התדמית שלכם יכולה להפוך לשלילית ברגע.
איך מופיעה כתבה שלילית בגוגל? למה Ynet נחשבים אתר חדשות ותוכן ישראלי גדול? האם אפשר למחוק או להעלים את הכתבה? ואיך מתמודדים עם מוניטין שלילי בגוגל?

מבית ידיעות אחרונות: כשמופיעה כתבה שלילית באתר ווינט

גיליתם שהתפרסמה עליכם כתבה שלילית בווינט (Ynet)? מדובר באתר גדול מאוד ומוכר בישראל, גוגל סורקים את האתר בתדירות גבוהה ונותנים לווינט עדיפות במיקום תוצאות החיפוש.
במצב שכזה, אתם עלולים להיות בבעיה תדמיתית קשה באינטרנט כזו שתפגע בכם בטווח הקצר במסגרת הגולשים באתר ובטווח הארוך בתוצאות חיפוש שליליות בגוגל.
כתבה לא טובה בווינט שמופיעה בגוגל היא מכה למוניטין, אם שם של אדם או עסק/חברה מופיע בכותרת או בכתבה, כל ילד או מבוגר שיחפשו את אתכם בגוגל ייחשף לכתבה השלילית במקום בולט.
יחד עם כתבה שלילית בווינט ניתן להיתקל באזכורים שליליים נוספים כדוגמת פסקי דין, ביקורות שליליות, סרטונים ותמונות לא מחמיאות וליצור מוניטין שלילי הרסני שמבריח אנשים שמחפשים את השם שלכם בגוגל ובמקרי קצה להרוס שם, קריירה ומפעל חיים.

כוחו של אתר Ynet

אתר ווינט נחשב לאתר החדשות החזק בישראל עם תנועת משתמשים גבוהה וממוקם כאתר השלישי בחוזקו בישראל, האתר מתעדכן על בסיס דקות ושעות, עם אולפן שידורים חיים, אפליקציה, נוכחות בולטת ברשתות החברתיות, כתבים מתחומים רבים ומתפקד כמערכת החדשות התוכן הגדולים החזקה באינטרנט.
הכוח של ווינט מוביל לחשיפה משמעותית בגוגל, סריקה מהירה של האתר להצגת התוצאות תוך מספר דקות מהפרסום שלהם באתר, משמעות הדבר היא שפרסום כתבה על שם של אדם או עסק הוא אתגר משמעותי להדחקה במסגרת ניהול מוניטין וכל עוד הוא נשאר במקום בולט המוניטין שלכם יפגע.

בנוסף, כתבה שלילית בווינט שמופיע על שמכם תפגע במוניטין שלכם באופן משמעותי גם לטווח הקצר, באתר גולשים רבים בגילאים צעירים ומבוגרים שמתעניינים בתחומים רבים, ייתכן והכתבה שלכם תופיע במקום בולט.
פעמים רבות כתבה בווינט משותפת ע"י המערכת ברשתות החברתיות שבבעלותה וגם ע"י הגולשים עצמם.

חוזק האתר מבחינה טכנית

האתר הוא אחד החזקים בגוגל IL, יש לו דירוג של 86, מעל 9 מיליון איש בכל חודש גולשים באתר, האתר מופיע במעל מיליון מילות מפתח ולמעלה מ-100 אלף דומיינים מקשרים אליו..בהחלט אתר חזק מאוד!

איך ניתן למחוק כתבה מווינט?

אם עלתה עליכם כתבה שלילית בווינט אחת המחשבות הראשונות שלכם היא למחוק את הכתבה, אם אתם מחפשים להעלים כתבה של Ynet מתוצאות החיפוש בגוגל כדאי שלא תבנו על זה יותר מדי.
אתרים גדולים לא נוטים למחוק כתבות, עורכי המדורים וכן עורך האתר עוברים על הכתבות ומאשרים את העלאה שלהן לאוויר, ווינט הוא אתר מסודר וגדול וסביר להניח שהכתבה עליכם עלתה לאחר מחשבה ואישור.
למרות זאת, במידה ואתם חושבים שנעשה לכם עוול ומדובר בדיבה שאותה אתם יכולים להוכיח, תוכלו לפנות באופן ישיר או באמצעות עו"ד לאתר בבקשה או דרישה להסיר אתה הכתבה, יחד עם צירוף ההוכחות שלכם.

פנייה לאתר חייבת להיות מושכלת ובמקרים רבים אינה מומלצת, במידה ואתר חדשות או תוכן זיהה את הרצון שלכם להעלים כתבה ייתכן ויחפש עליכם מידע שלילי נוסף לפרסום ואפילו עלול לעלות אזכורים שחושפים את הפנייה שלכם למחוק את הכתבה.
פנייה למערכת ידיעות אחרונות אינה פנייה לוואינט, המערכות עובדות בנפרד וניתן להפנות מיילים למערכת Ynet עם הבקשה שלכם או פנייה מעו"ד למייל: service@y-i.co.il.

איך מתמודדים עם כתבה שלילית בווינט? ניהול מוניטין בגוגל!

כדי להתמודד עם מוניטין שלילי בגוגל , מחיקת תוצאות מגוגל או מווינט לא ממש בראש סדר העדיפויות – הפתרון הטוב ביותר הוא ניהול מוניטין באמצעות דחיקת האזכורים השליליים לעמודים האחוריים ככל הניתן.
התמודדות עם תוצאות חיפוש שליליות ובמיוחד טיפול בכתבה שלילית מווינט יצריכו מומחה לניהול מוניטין עתיר ניסיון וצוות דיגיטלי מיומן, חברת "ניהול מוניטין" מספקת מעטפת מוניטין ושיווק דיגיטלי ומטפלת בעסקים וחברות מענפים רבים במשק, אנשי ציבור, בכירים בחברות ואפילו באנשים פרטיים.

בשלב הראשון ננתח את כל המידע השלילי שקיים עליכם בגוגל ולרבות כתבה או כתבות שליליות מווינט, בהמשך נבנה יחד אתכם תכנית ניהול מוניטין ייעודית עבור כל לקוח, בהתאם לצרכים העסקיים והציבוריים שלכם ובהתאם לתקציב החודשי שלכם.
כדי לדחוק כתבה שלילית של ווינט בתוצאות החיפוש של גוגל צריכים להשתמש בכלים דיגיטליים רבים העומדים לרשותנו, כאמור מדובר באתר גדול המקבל עדיפות מבחינת מיקום התוצאות בגוגל ויש להתאים אזכורים חיוביים חדשים עליכם ולעלות אותם בגוגל במקום גבוה ככל האפשר.

שאלות נפוצות

מנוע החיפוש של גוגל סורק את ווינט בתדירות גבוהה, אם השם שלכם מופיע בכתבה אנשים יחשפו לכתבה בגוגל תוך מספר דקות.

ווינט הוא אתר החדשות ותוכן גדול, האתר מקבל עדיפות בגוגל והתוצאה השלילית תגרום לקונוטציות שליליות בקרב האנשים שמחפשים אתכם בגוגל.

ניתן לפנות לאתר באופן ישיר או באמצעות עו"ד, הסיכוי למחיקה נמוך והבקשה עצמה עלולה אף לסבך אתכם.

באמצעות ניהול מוניטין ניתן לטפל בתוצאות חיפוש שליליות ע"י הדחקתן.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇