💻 monitincoil@gmail.com

כתבה שלילית באתר מאקו

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

פרסום כתבה שלילית במאקו הוא בעיה עבור עסקים, אנשי ציבור ובכירים שונים בחברות.
יחד עם הכוח הגדול של ערוץ 12 בטלוויזיה, פרסום כתבה לא טובה במאקו על שמכם ישפיע עליכם בקרב משתמשי האתר אך יותר מכך ישפיע על הגולשים בגוגל שמחפשים את שמכם. איך מתמודדים עם זה?

מבית ערוץ 12 (קשת): כשמופיעה כתבה שלילית באתר מאקו

התפרסמה עליכם כתבה שלילית במאקו (Mako)? המוניטין שלכם באינטרנט יפגע לטווח הקצר ולטווח הארוך.
מאקו הוא אחד מאתרי החדשות הגדולים והחזקים בישראל, גם מבחינת אתר תוכן ומידע מגוון לגולשים בתחומים רבים הוא נחשב אתר חזק מאוד וההשפעה שלו על הגולשים הרבים המבקרים בו היא גבוהה.
מעבר להשפעה של מאקו על הגולשים באתר, מכוון ומדובר באתר משמעותי עם תנועת משתמשים גדולה, הוא מקבל עדיפות ע"י מנוע החיפוש של גוגל וכתבה שפורסמה באתר תיסרק ע"י מנוע החיפוש ותופיע בתוצאות החיפוש של גוגל כמספר דקות לאחר מכן.
ככל שאתר גדול יותר כך הכתבה שפורסמה (דף האינטרנט עם הביטויים הרלוונטיים לחיפוש של הגולש) תופיע במקום גבוה ובולט יותר בתוצאות החיפוש של גוגל.
משמעות הדבר היא שאם נכתבה עליכם כתבה במאקו או שהשם של העסק/חברה או שלכם כאנשי עסקים מופיע לשלילה בכתבה, אנשי ציבור ובכירים בחברות פרטיות וציבורית, אתם בבעיה שתתורגם למוניטין שלילי בגוגל, דבר שמחייב טיפול בהקדם האפשרי.

אפשרות החיפוש בגוגל קיימת לכל אדם בארץ ובעולם, במכשירים נייחים וניידים, כדי לקבל רושם ראשוני עליכם כל מה שצריך לעשות הוא לכתוב את שמכם (שם של עסק או של אדם) ולקבל את כל המידע שקיים עליכם ברשת.
ככל שהמידע עליכם יהיה חיובי ומותאם יותר לצרכים שלכם, כך ההצלחה שלכם תצמח ותוכלו למשוך יותר אנשים אליכם.
במידה והמידע עליכם יהיה שלילי בדמות של כתבה לא טובה במאקו, פסקי דין על שמכם, ביקורות לא טובות, פוסטים שליליים ואזכורים שליליים נוספים – הגולשים יפתחו מחשבות שליליות עליכם ויעדיפו להתרחק מכם בסיכוי גבוה.

כוחו של אתר Mako

כאמור, מאקו הוא אתר חזק מאוד ומקבל רוח גבית משמעותית מערוץ 12, גם הוא נחשב ערוץ ישראלי חזק ובמקרים רבים ניתן להגדיר אותו כערוץ הטלוויזיה החזק ביותר בישראל.
אם עלתה עליכם כתבה במאקו אתם עלולים לחוות גל של כתבות נוספות, תחילה במידע שיגיע במהירות לאתר ואפליקציית חדשות 12 (נפרדים לאתר מאקו), לאחר מכן אתרים מתחרים נוספים עלולים לפרסם עליכם כתבות כחלק מהפרסום בחשיפה הגבוהה של אתר כדוגמת מאקו.

כתבה במאקו תשפיע עליכם בטווח הקצר בקרב תנועת המשתמשים שתיחשף לכתבה עליכם, ככל שמאקו יבחרו לפרסם את הכתבה במקום בולט יותר בעמוד הראשי, כך אתם עלולים להסתבך יותר.
האתגר המשמעותי יותר הוא הטווח הארוך, לאחר שמאקו פרסמו את הכתבה בגוגל יסרקו את דף האינטרנט וכתבה תופיע כתוצאה חיפוש במיקום גבוה ברגע שמישהו יבחר לחפש את שמכם.
מכוון וכתבות לא נעלמות מגוגל ולא נדחקות ללא פעילות ניהול מוניטין, הכתבה או הכתבות עליכם יישארו במיקום גבוה בגוגל עד שתבחרו במומחה לניהול מוניטין.

מבחינה טכנית אתר מאקו הוא אתר חזק מאוד בגוגל עם ציון של 83 DR (אחד החזקים בגוגל ישראל), מעל מיליון מילות מפתח מדורגות וכמעט 10 מיליון גולשים בחודש. 115 אלף דומיינים שונים מקשרים אל אתר מאקו. בהחלט אתר פרימיום חזק מאוד בישראל ואזכור שלילי מאתר זה יכול להוות בעיה משמעותית ורצינית בגוגל!

איך אפשר למחוק כתבה ממאקו?

חושבים על להעלים כתבה ממאקו או מחיקת כתבה מגוגל? אל תבנו על זה, מאקו הוא אתר גדול עם עורכים ומערכת חדשות ותוכן, הכתבה עלתה לאחר אישור העורך.
אם מצאתם טעות בכתבה עליכם שפורסמה במאקו תוכלו לפנות למייל info@mako.co.il, בנוסף אם יש לכם הוכחות שהמידע שהתפרסם עליכם הוא שגוי ומדובר בדיבה, תוכלו לפנות עם ההוכחות לפניות הציבור בפנייה ישירה או באמצעות עו"ד pniyot.tzibur@Keshet-tv.com.

חשוב לציין, אם אין ברשותכם הוכחות ברורות לכך שהכתבה שגויה ואם אין ברשותכם הוכחות ברורות, מומלץ שלא לפנות לאתר לבקשת הסרה, פנייה שלכם ללא הוכחות ובדרישה למחיקה עלולה לעורר חשדות בקרב המערכת שעלולה להמשיך ולהתמקד בכם ובכך אתם עלולים לגרום להעלאת כתבות נוספות עליכם באתר.

ניהול מוניטין יעזור לכם להתמודד עם כתבה שלילית במאקו

הדרך הטובה ביותר לטיפול במוניטין שלילי הוא ניהול מוניטין, הדחקת אזכורים שליליים ולא רצויים אל העמודים האחוריים של גוגל ויצירת מוניטין חיובי ע"י העלאת אזכורים חיוביים ומותאמים לגוגל ובמקום גבוה ככל הניתן.
חברת "ניהול מוניטין" מקבלת אל שולחנה סוגים ורמות שונות של לקוחות שפונים לטיפול במוניטין שלילי, בין היתר בגלל כתבה באתר גדול כמו מאקו או שורת כתבות באתרים השונים.
באמצעות תכנית שיווקית שנבנה בהתאמה אישית עבורכם, נוכל להפוך את המוניטין שלכם משלילי לחיובי.

שאלות נפוצות

מאקו מפרסמים כתבה שהשם שלכם מופיע בה, גוגל סורקים את האתר בתדירות גבוהה ומציגים לגולשים את תוצאת החיפוש.

מדובר באתר ישראלי עם תנועת משתמשים גדולה מאוד עם תוכן רב, יחד עם הכוח של ערוץ 12 בטלוויזיה מדובר על כוח משמעותי.

ניתן לפנות למייל קבלת או מסירת מידע של מאקו או לפניות הציבור. מומלץ לשקול את הפנייה לאתר, אם אין לכם הוכחות שמדובר בטעות/דיבה רצוי לוותר על הפנייה לאתר.

הדרך הטובה ביותר היא באמצעות ניהול מוניטין, טיפול במוניטין שלילי ע"י הדחקת התוצאות השליליות והעלאת אזכורים חיוביים ומותאמים בגוגל.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇