💻 monitincoil@gmail.com

תדמית מעבר לים: טיפול במוניטין לעסקים בחו"ל

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

ניהול מוניטין בחו"ל? שיפור תדמית google.com ? יש פסקי דין שהתפרסמו באתרים בחו"ל? כתבות רעות עליך או על החברה בחו"ל? לא מצליח לעשות עסקים מעבר לים בגלל מה שרשום בגוגל? בשביל זה אנחנו פה!

חברות ואנשי עסקים ישראליים מבצעים עסקים ועסקאות בחו"ל, כפי שהמוניטין שלכם חשוב מאוד כשמחפשים את שמכם בעברית בגוגל כך גם השם שלכם באנגלית חייב להיות חיובי, נקי, מצליח ואמין. מלבד הדאגה לשיווק ויחסי ציבור לשם שלכם בחו"ל, חברות ועסקים רבים עלולים להיתקל במוניטין שלילי בגוגל וברשתות החברתיות, מוניטין שעלול להרוס את שמכם ואת העסקים שאתם עושים מעבר לים.
כיצד דואגים לתוצאות חיוביות שרושמים את שמכם או שם החברה באנגלית? איך מטפלים בתוצאות חיפוש שליליות באנגלית?

העסקים המצליחים משתמשים בשירותי ניהול מוניטין

טיפול במוניטין ברשת דואג ששמכם הטוב והמוניטין החיובי יבואו לידי ביטוי בגוגל ברשתות החברתיות, בעזרת כלי שיווק ויח"צ דיגיטליים מתקדמים ובביצוע גורמים מומחים בעלי ניסיון בלבד, ניתן לדאוג שהתוצאות החיוביות על שמכם (בכל שפה) יופיעו כמה שיותר גבוה וכמה שיותר חיובי עבור הגולשים ובניהם לקוחות בארץ ובעולם (B2C) ועסקים רבים בחו"ל (B2B).
מרבית הגורמים העסקיים והציבוריים המצליחים בישראל ובעולם כבר הבינו שללא השקעה במוניטין שלהם ברשת, ההצלחה לא תגיע, היכולת להתחרות תיפגע ולעיתים העסקים יוכלו להיפגע קשות עד לכדי קריסה.

אם טרם פניתם לטיפול מקצועי בניהול מוניטין וודאי שנחשפתם לפעולות דיגיטליות מעולם ניהול המוניטין, ככל הנראה לא הצלחתם להבחין שהחברות והעסקים אליהם נחשפתם עברו טיפול במוניטין המתבצע בדיסקרטיות ובמקצועיות בחברת "ניהול מוניטין".
טיפול מוניטין לעסקים בחו"ל מכיל בתוכו גורמים רבים ומגוונים: אנשי עסקים מתחומים שונים, עורכי דין, רופאים בכירים, חנויות גלובליות, חברה ישראלית דואלית הפועלת גם בחו"ל, יבואנים/זכייני מותג, אנשי ציבור, ידוענים ועוד.

התחרות על המוניטין קשה יותר בחו"ל – דואגים לשם שלכם גם באנגלית

טיפול בניהול מוניטין הכולל יצירת מוניטין חיובי מאפס או טיפול במוניטין שלילי, מבוצע רק על-ידי מומחי ניהול מוניטין בעלי ותק רב וכאלו שעבדו על פרויקטים מתחומים שונים – כל גורם אחר שאינו גורם מומחה, לא יספק את התוצאות ובמיוחד בעסקים שמתחילים להיכנס למדינות שונות בחו"ל.
תחרות על ניהול מוניטין במסגרת חברות מענף מסוים במשק הישראלי היא תחרות קשה במיוחד ומצריכה את כל הכלים והאסטרטגיה השיווקית שברשות חברת "ניהול מוניטין", כשמדובר על טיפול במוניטין לעסקים/חברות, אנשי עסקים ואנשי ציבור הפועלים גם או רק בחו"ל התחרות והאתגר קשים עוד יותר.

כדי לדאוג לשם שלכם ולביטויים הקשורים לעסק שלכם בעברית יש צורך להיות מתוחכמים, לנתח את המצב הנוכחי ברשת, לבנות תוכנית פעולה ולהתאים אותה בהתאם לסוג החברה, לצרכים שלה, לתוצאות ניטור וניתוח הנתונים וכמובן בהתאם לתקציב שהוגדר לפרויקט.
כשמדברים על ניהול מוניטין לעסקים וחברות בחו"ל קיים הצורך להמיר את התכנית הפעולה לשפה המתאימה (בדרך כלל אנגלית) ולפעמים למדינה/לתרבות הזרה בהתאם.

מוניטין שלילי באנגלית? קטלני, מאתגר ויכול לקרות לכל אחד

ניהול מוניטין באנגלית הוא קריטי וחיוני למי שעושה עסקים מעבר לים. כשרשומים את השם שלכם באנגלית, כל תוצאה אפשרית יכולה לעלות ומלבד תכנים שמסייעים לכם בעסקים או בקריירה בחו"ל, פעמים רבות תצטרכו להתמודד עם מוניטין שלילי שמגיע מאתרים רבים באנגלית: אם נעצרתם בחו"ל ייתכן וניתן יהיה למצוא פסק דין תחת השם שלכם, כתבות שליליות באתרים באנגלית, ביקורות שליליות המופיעות באתרי ביקורות (נפוץ מאוד בעולם המסעדנות והתיירות) ועוד תכנים שליליים באנגלית שיכולים להופיע על שמכם.

אם ישבתם אפילו יום אחד בכלא במדינה מסוימת (לא משנה באיזו עבירה), העבירה יכולה להופיע כפסק דין המופיע ברשת, עסקה גדולה שנפלה בחו"ל עלולה להשפיע על העסקים העתידיים שלכם, פרשיות רומנטית בארץ או במדינה זרה שמופיעה כתוכן באנגלית וכל תוצאה שלילית באנגלית אחרת יכולים להיות קטלניים בעבור העסקים שלכם בחו"ל.
באמצעות איתור התכנים השליליים באנגלית, נוכל לבצע פעולה של הדחקת התכנים השליליים והעלאת תכנים חיוביים רבים באמצעות שיטות וכלים שיווקיים דיגיטליים מתקדמים.

הזנחה של מוניטין שלילי יכולה להרחיק מכם לקוחות בחו"ל והזדמנויות עסקיות רבות, כל חיפוש של שמכם כביטוי באנגלית כאנשי עסקים או אנשי ציבור וכל חיפוש שם החברה שלכם כביטוי באנגלית עלול להסתיים במוניטין שלילי כתוצאה מאזכורים שליליים המופיעים בגוגל וברשתות החברתיות.
כדי להתמודד עם אתגר מוניטין שלילי, פנו לחברת "ניהול מוניטין" שתבצע עבורכם טיפול במוניטין שלילי לעסקים וחברות בחו"ל, הטיפול במוניטין שלילי מתבצע בדיסקרטיות מוחלטת בעבור כל גודל וסוג לקוח.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇