💻 monitincoil@gmail.com

כתבה שלילית באתר ספורט 5

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כתבה שלילית באתר ספורט 5 יכולה לפגוע בספורטאים וגורמים בכירים בענפי הספורט השונים ואף בעסקים הקשורים לספורט, כתבה שלילית תופיע באתר, עלולה להופיע גם בערוץ הספורט ובהמשך תיסרק לגוגל ותהפוך את המוניטין שלכם לשלילי והרסני. חברת "ניהול מוניטין" מאפשרת לכם להתמודד עם הבעיה.

מבית ערוץ הספורט: כשמופיעה כתבה שלילית באתר ספורט 5

כתבה שלילית באתר ספורט 5 (בבעלות קבוצת RGE) יכולה להתפרסם על גורמים רבים בישראל, אתר ספורט 5 עוסק בכל ענפים הספורט לגברים ונשים.
כתבה באתר ספורט 5 יכולה לעלות באופן אורגני על כל הספורטאים מכל הענפים, גורם ניהולי בקבוצות/נבחרות או בארגוני ומנהלות ספורט וכן גם עסקים הקשורים לעולם הספורט, כתבות בספורט 5 יכולות לעלות גם במסגרת תוכן שיווקי ממומן ולסייע לעסקים ואנשים שונים לקדם את המוניטין שלהם באינטרנט.

כתבה חיובית באתר ספורט 5 תסייע לאנשים ולעסקים רבים להתפרסם, לצמוח ולגדול באינטרנט כחלק מסיקור באתר המגיע מאתר יוקרתי ותקדם את המטרות והאינטרסים הציבוריים והעסקיים שלהם.
כתבה שלילית תוביל לתוצאה הפוכה ותפגע לכם במוניטין שלכם באינטרנט, וכבר מהכתבה הראשונה יכולה להפוך את המוניטין שלכם לשלילי, המוניטין השלילי יגרום לאנשים להתרחק מכם.
כתבה מאתר ספורט גדול אינה האופציה היחידה שיכולה להפוך את המוניטין שלכם לשלילי, מוניטין הנקבע בהתאם לתוצאות החיפוש הבולטות בגוגל, בין היתר עסק או אדם יכולים לסבול מהופעת פסק דין בגוגל, ביקורות שליליות, סרטונים לא מחמיאים שלהם או של אנשים אחרים עליהם, תמונות לא מחמיאות, בלוגים ופוסטים שליליים הקשורים אליהם ואזכורים רבים נוספים שיכולים להכתים את התדמית של כל אדם או חברה.

כוחו של אתר ספורט 5

ספורט 5

כפי שאתם יכולים לראות את הנתונים הם לא משקרים..אתר ספורט 5 הוא אחד מהאתרים החזקים בישראל באופן כללי ובטח ובטח שמדובר באתרי ספורט.

הדירוג שלו הינו 68 וזה אומר שהוא אתר רלוונטי וסמכותי בהחלט מבחינת גוגל, האתר מקבל כמות גולשים עצומה מידיי חודש שמגיעה למספרים של 3.7 מיליון איש בחודש, כמו כן, האתר מופיע תחת 187 אלף מילות מפתח שונות בגוגל וכמעט 60 אלף דומיינים שונים מקשרים אליו! אתר ספורט 5 הינו אתר עוצמתי בהחלט!

אתר ספורט 5 נחשב לאתר ספורט המוביל בישראל, לאתר תנועת משתמשים גדולה שנהנית מתוכן ספורט מגוון וכן מתכנים נוספים המתקשרים לספורט.
בשונה מאתרים גדולים רבים בישראל, אתר ספורט 5 הוא אחד מהאתרים שלהם גב תקשורתי נוסף, לאתר ערוץ 5 הזמין בכל החברות המציעות שירותי צפייה בישראל, אפשרות ל VOD עם תכני וידאו רבים וכן שיתוף פעולה עם מאקו (ערוץ 12) בשיתוף תכנים הדדי.
יחד עם אתר חזק וערוץ טלוויזיה עם צופים רבים, לספורט 5 דפים עם עוקבים רבים בפייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב היוצרים מערך תקשורתי חזק שיוכל להרים או לפגוע באנשים ועסקים רבים.

אתר ספורט 5 בנוי כמערכת תקשורתית מסודרת וותיקה, כתבה שלילית המגיעה מאתר ספורט 5 יכולה לפגוע בכם בטווח הקצר וכן בטווח הארוך.
בטווח הקצר, כתבה שלילית באתר ספורט 5 תופיע לגולשים "במקרה הטוב", במקרים אחרים הכתבה יכולה להופיע גם ברשתות החברתיות של הערוץ, להפוך לכתבה מצולמת ולהופיע גם בערוץ הטלוויזיה, להופיע במאקו במסגרת שיתוף הפעולה של האתרים ואפילו להופיע באתרי ספורט נוספים ואתרי חדשות גדולים אחרים אם מדובר בפרשה או מקרה עם עניין רב לציבור.
בטווח הארוך מתחיל האתגר הגדול, כשאתר גדול מפרסם כתבה גוגל יסרקו אותה תוך כמה דקות, מיד אחרי הסריקה כל אדם שירשום את שם העסק או האדם בגוגל ייחשף לכתבה שלילית במקום גבוה בתוצאות החיפוש והדבר ייצר קונוטציות שליליות שיובילו לרושם ראשוני רע ומוניטין שלילי באינטרנט.

איך אפשר למחוק כתבה מאתר ספורט 5?

מערכת אתר ספורט 5 היא מערכת תקשורת מסודרת עם עורכים ובדיקות טרם הפרסום, אתרים גדולים לא מרבים להסיר כתבות ולעיתים אף מתעלמים מבקשות להסרה.
אפקט נוסף שיוכל להיווצר בפנייה לאתר גדול בבקשה להסרת כתבה הוא בירור מידע נוסף מטעם גורמים שונים באתר, בירור המידע הנוסף עלול להוביל לכתבות שליליות נוספות.

אם ברשותכם מידע שמוכיח שמדובר בטעות ובדיבה, תוכלו לבקש מהאתר להסיר את הכתבה באמצעות יצירת קשר עם אתר ספורט 5 בדוא"ל המופיע באתר:
sport4u@sport5.co.il.

התמודדות עם מוניטין שלילי בגוגל? חברת "ניהול מוניטין"!

חברת "ניהול מוניטין" מאפשרת לכם פתרון למוניטין שלילי והתמודדות עם תוצאות חיפוש שליליות בגוגל, כחלק ממעטפת שיווקית כוללת ניתן לטפל גם בתדמית שלילית עם כלים דיגיטליים מתקדמים.
באמצעות מומחה ניהול מוניטין המנצח על צוות דיגיטלי מקצועי, תבנה תכנית שיווקית דיגיטלית המותאמת לכל לקוח, התכנית שתאפשר לדחוק את התוצאות השליליות אל העמודים האחוריים של גוגל ולקדם אזכורים חיוביים המותאמים לצרכיו של הלקוח ובמיקום כמה שיותר גבוה בגוגל.

כן, האתר נחשב לאתר הספורט הגדול בישראל ואף גם אתר גדול בקרב כלל האתרים הישראלים.

מלבד תנועת משתמשים גבוה שתיחשף לכתב השלילית, הכתבה עלולה לעלות גם לרשתות החברתיות, ערוץ הטלוויזיה ותוך כמה דקות מפרסומה תופיע בתוצאות החיפוש של גוגל.

לרוב מומלץ שלא לפנות לאתר גדול עם בקשה להסיר את הכתבה, אם ברשותכם הוכחות ברורות לדיבה ניתן לפנות לאתר בבקשה להסרת הכתבה.

תחת שירותי ניהול מוניטין ניתן גם לטפל במוניטין שלילי באינטרנט, באמצעות דחיקת האזכורים הלא רצויים והתאמת אזכורים חיוביים חדשים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇