💻 monitincoil@gmail.com

כתבה שלילית באתר גלובס

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

פורסמה עליכם כתבה שלילית בגלובס? הכתבה עלולה לפגוע בכם בקרב הגולשים באתר והמנויים בעיתון בטווח הקצר, בטווח הארוך כל אדם שיחפש את שמכם ייחשף לכתבה שלילית או למספר כתבות שליליות ותוצאות חיפוש שליליות נוספות.

מדברים פיננסים וכלכלה: כשמתפרסמת כתבה שלילית באתר גלובס

אתר גלובס הוא אתר חדשות ותוכן כלכלי שהוקם בשנת 1995, לאתר תנועת משתמשים גבוהה ומהווה כזרוע האינטרנטית לעיתון גלובוס שהוקם בתחילת שנות ה – 80.
כתבה שלילית באתר גלובס יכולה להתפרסם על כל חברה, כל איש ציבור, בכיר בחברה ציבורית או פרטית ואנשי עסקים – האתר עלול לפרסם כתבה שלילית על שם של עסק או אדם ולהפוך את המוניטין שלו או של העסק לשלילי.

בתחילת 2020 אתר גלובוס יישר קו עם אתרי כלכלה אחרים בארץ ובעולם ועבר למודל אתר אינטרנט למנויים בלבד, חלק משמעותי מכתבות האתר מצריך מהגולשים להיות מנויים כדי לקרוא את הכתבות, למרות זאת החלק הראשון של הכתבה עדיין מופיע וכן ישנן כתבות שפתוחות לכלל הגולשים.
שילוב של כתבות למנויים וכתבות לכלל הגולשים חידד עוד את קהל המשתמשים לגולשים המעוניינים לשלם בכל חודש גם על אתר האינטרנט וסביר שיושפעו מהכתבות באופן ניכר לטווח הקצר.
ההשפעה לטווח הארוך היא הופעת הכתבה בגוגל, מעבר לכתבות למנויים לא השפיעה על הסריקה בגוגל שכן החלק הראשון של הכתבה עדיין מופיע והכתבה עדיין תופיע בחיפוש לכל אדם שיכתוב את שמכם בשורת החיפוש של גוגל.

הופעה של כתבה שלילית פוגעת במוניטין, גולשים רבים ייחשפו לכתבה לא טובה בגלובוס ויפתחו עליכם קונוטציה שלילית, כתבות בגלובוס משדרות "עסקים": כתבה חיובית בגלובוס תגרום לאנשים לחשוב עליכם באופן חיובי אם הם מעוניינים לעשות אתכם עסקים (לקוחות פוטנציאליים או תומכים בקרב אנשי ציבור), כתבה שלילית בגלובוס תגרום לאנשים לסלוד מכם ומהאפשרות לעשות אתכם עסקים.
יחד עם כתבה שלילית, תוצאות חיפוש שליליות בגוגל הן מגוונות ומגיעות מאתרים רבים: פסק דין שמופיע בגוגל, תמונות לא מחמיאות, סרטונים שליליים עליכם וכל אזכור שלילי שמגיע מאתרי האינטרנט הנסרקים ע"י גוגל.

כוחו של אתר גלובס בגוגל ישראל

לאתר גלובס תנועת משתמשים גדולה, הגולשים באתר הם אנשים שמתעניינים בנושאי כלכלה, פיננסיים ושוק הון – משמעות הדבר היא שהפגיעה לטווח הקצר תבוצע בקרב אנשים בעלי הון אנושי גבוה, לעיתים אף אנשים משפיעים שעלולים לשתף את הכתבות עליכם במסגרות דיגיטליות שונות או מפה לאוזן.
יחד עם אתר גלובוס מופץ גם עיתון גלובס ללמעלה מ- 35 אלף מנויים, כתבות שליליות שהופיעו באתר עלולות להופיע גם בעיתון ולהיפך, משמעות הדבר שהפגיעה בטווח הקצר עלולה להיות משמעותית עבורכם.

כתבה שלילית באתר גלובוס עלולה לגרום לאתרים אחרים לעלות כתבות עליכם באותו הנושא, כדור השלג הזה יעצור בשלב מסוים אך לא לפני שיפגע באופן משמעותי בתדמית שלכם בגוגל ויגרום לריבוי תוצאות חיפוש שליליות כנגדכם ולעיתים עקב פרשה או מקרה אחד.
ההשפעה לטווח הארוך היא המאתגרת והמשמעותית ביותר, לאחר שהתפרסמה הכתבה באתר, בגוגל יסרקו את הכתבה בתוך מספר דקות והיא תופיע במקום גבוה ובולט בתוצאות החיפוש ועבור כל אדם שיחפש את שמכם.

כפי שניתן לראות בתמונה אתר גלובס הוא אחד האתרים החזקים בישראל עם כמעט 2 מיליון גולשים אורגניים בחודש, עם 768 מילות מפתח מדורגות בגוגל, מעל 80 אלף דומיינים שונים מקשרים אל אתר גלובס ונותנים לו סמכותיות של ציון 42 ודירוג 83. נתונים מעולים שהופכים את גלובס לאתר "פרימיום".

גלובס בגוגל

איך אפשר למחוק כתבה מאתר גלובס שמופיעה בגוגל תחת שמי?

אתר גלובוס הוא מערכת תקשורתית פיננסית שפועל במשך מספר רב של שנים, לאחר אישור העורך הכתבה עולה לאוויר ובידיעה שפרטיה נבדקו, המקרים בהם הכתבה שגויה והעורך הסכים להסיר אותה מהאתר הם לא נפוצים.
בקשה להסרת כתבה ללא הוכחות חד משמעיות לדיבה היא אינה מומלצת, במקרה הטוב האתר יסרב או יתעלם מבקשתכם ובמקרה הרע הפנייה שלכם תגרום לאתר לחקור סביבכם עוד יותר ולפרסם כתבות נוספות. 

בחרתם לפנות לאתר עם הוכחות ברורות למידע שגוי עליכם שמצדיק את בקשת הסרת הכתבה? ניתן לפנות לאתר גלובוס תחת עמוד צור קשר באתר, בטלפון 5988* או באמצעות הדוא"ל: feedback@globes.co.il

חברת "ניהול מוניטין" תעזור לכם להתמודד עם המוניטין השלילי
מוניטין שלילי כתוצאה מכתבה שלילית ואזכורים שליליים נוספים בגוגל הוא הרסני לכל חברה ולכל אדם, כדי להתמודד עם הבעיה חברת "ניהול מוניטין" מאפשרת לעסקים רבים בכל ענפי המשק הישראלי וכן לאנשי ציבור או עסקים, להפוך את המוניטין השלילי לחיובי, באמצעות הדחקת התוצאות הלא רצויות אל העמודים האחוריים בגוגל ככל הניתן ובמקומן להתאים אזכורים חיוביים חדשים עליכם.
באמצעות כלים דיגיטליים מתקדמים המאפשרים לנו לטפל במוניטין שלילי, מומחה לניהול מוניטין, צוות דיגיטלי מקצועי ותכנית פעולה שיווקית שמותאמת לכל עסק או אדם – ניתן לשקם את התדמית שלכם ולהפוך אותה לחיובית.

שאלות נפוצות לגבי פרסום אתר גלובס

לאתר גלובוס תנועת משתמשים גדולה המתרכזת בכלכלה ופיננסים ועיתון עם מנויים רבים.

כן, כתבה שלילית בגלובוס תפגע בטווח הקצר במסגרת החשיפה לגולשים והמנויים וכן תפגע בכם גם בטווח הארוך במסגרת הופעת הכתבה בתוצאות החיפוש של גוגל.

ההמלצה היא לא לפנות לאתר תוכן גדול לבקשת הסרת כתבה, אם יש ברשותכם הוכחות לדיבה תוכלו לפנות לאתר בטופס צור קשר, טלפון ודוא"ל.

כדי להתמודד עם מוניטין שלילי עליכם לפנות לתחום ניהול מוניטין, בין היתר מאפשר גם דחיקת אזכורים לא רצויים והעלאת תכנים חיוביים ומותאמים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇