💻 monitincoil@gmail.com

כתבה שלילית באתר ביזפורטל

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

פרסום כתבה שלילית באתר ביזפורטל יכול להזיק לעסקים, אנשי עסקים, אנשי ציבור וגורמים נוספים שזקוקים למוניטין חיובי ברשת. כדי להתמודד עם כתבה שלילית בתוצאות החיפוש של גוגל ואזכורים שליליים נוספים, חברת "ניהול מוניטין" מאפשרת לדחוק את התוצאות השליליות ולקדם אזכורים חיוביים חדשים ומותאמים.

כשמופיעה כתבה שלילית באתר ביזפורטל

כתבה שלילית באתר ביזפורטל (בבעלות אבישי עובדיה) תעסוק בחברות ואנשים הקשורים לעולמות הכלכלה ושוק ההון.
אתר ביזפורטל מאפשר חדשות ותוכן רב בתחומי כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, תקשורת וטכנולוגיה שיובילו לא פעם לכתבות בעלי אופי שלילי.
על אף שאינו אתר חדשות כללי, גורמים רבים עלולים להתמודד עם מוניטין שלילי כתוצאה מכתבה שלילית של ביזפורטל, בין היתר עסקים וחברות מכל ענפי המשק הישראלי והבינלאומי, פוליטיקאים שמקבלים החלטות כלכליות, ידוענים שנכשלו בעסקאות, אנשי עסקים וגורמים נוספים שלהם זיקה לעולמות הכלכלה והמסחר.
כתבה שלילית בביזפורטל תוביל למוניטין שלילי ברמות משתנו ובהתאם למקרה או לפרשה המדוברת, בכל מצב חייבים לטפל במוניטין השלילי באינטרנט כדי להפוך אותו לחיובי באמצעות ניהול מוניטין, הזנחה של מוניטין שלילי תרחיק מכם אנשים שיחשפו לכתבה באתר או לאזכור שלילי בגוגל.
מנגד, כתבה חיובית בביזפורטל שעולה באופן אורגני או ככתבה שיווקית ממומנת, יכולה לסייע לכם לשפר את המוניטין שלכם באינטרנט ולחזק את התדמית.

מוניטין שלילי נוצר כתוצאה מאזכורים שליליים רבים באינטרנט, מלבד כתבה שלילית בביזפורטל או באתרי חדשות ותוכן אחרים, עסקים ואנשים שונים מתמודדים כל יום עם מגוון רחב של תוצאות חיפוש שליליות בגוגל: ביקורות רעות על עסקים, פסק דין על שם של עסק או אדם, סרטוני ביקורות על דמות מוכרת או חברה, תמונות לא מחמיאות שעולות כתוצאה מחיפוש שם חברה או אדם בגוגל ואזכורים שליליים רבים שלהם יש פוטנציאל הרסני לפגיעה בתדמית.

כוחו של אתר ביזפורטל

אתר ביזפורטל אינו אתר חדש, מאז הקמתו בשנת 1995 הפך לאתר מוכר ועם תנועת משתמשים גדולה ומספק לגולשים רבים מידע כלכלי רב.
בנוסף גולשים רבים, אנשים נכנסים לאתר ביזפורטל לצורך קבלת מידע פיננסי על מניות, מט"ח, ניהול תיק מניות ונתונים רבים נוספים שעוזרים להם להרוויח כספים בהשקעות שונות.
לאתר מדור וידאו, כתבות הוידאו של ביזפורטל לרוב אינן נוטות לכלול ביקורת או מידע שלילי בכותרת או בתגיות, אך בפרשיות כלכליות בולטות ייתכן וגורמים מוכרים שונים עלולים להתמודד גם עם כתבת וידאו שלילית מהאתר.
אתר ביזפורטל מבצע שיתופי עפולה שונים עם אתרים שונים (לדוגמה: אתר תקדין, טאבו ישיר ועוד).

בדומה לאתרים הגדולים השונים בישראל, כתבה שלילי באתר ביזפורטל תובל לאפקט משמעותי לטווח הקצר והרחוק.
בשלב הראשון כתבה שלילית שתתפרסם עליכם תפגע בכם בקרב גולשי האתר שייחשפו לכתבה, מספר דקות לאחר שכתבה עלתה בביזפורטל היא תופיע בתוצאות חיפוש בגוגל לכל אדם שיחפש את שם החברה או האדם המופיעים בכתבה.
רמת הפגיעה הגבוהה ביותר שאתר כלכלי כדוגמת ביזפורטל יכול לגרום בטווח הקצר והארוך היא דיס המלצה להשקעה (למכור או לא לקנות) על מניה של חברה מסוימת, ככל שהאתר גדול ומשפיע יותר כך גולשים באינטרנט עלולים להיות מושפעים יותר ובכך לפגוע בערך המניה.

ביזפורטל
ביזפורטל

ביזפורטל נחשב לאתר בתחום שוק ההון והמסחר הגדול ביותר בישראל מבחינת המיקוד שלו לקהל היעד.

אתר ביזפורטל הוא אתר חזק מאוד בגוגל עם ציון של 72 DR שזה נותן לו סמכותיות ורלוונטיות גבוהה. כמו כן, יש כ822 אלף גולשים מידיי חודש וזה טראפיק גדול מאוד בסדר גודל לאתרים ישראליים. 

כמו כן, כ-137 אלף מילות מפתח שונות מופיעות בגוגל ו-3.66 אלף דומיינים שונים מקשרים אליו.

איך אפשר למחוק כתבה מביזפורטל?

לאתר ביזפורטל עורכים וכתבים ופועל כמערכת חדשותית מסודרת, הכתבות באתר עולות לאחר אישור עורך ומתבצעת חשיבה טרם פרסום תכנים שליליים על אנשים וחברות שונות.
פנייה לאתר גדול ומוכר להסרת כתבה לרוב תענה בשלילה או בהתעלמות, לעיתים גורמים שונים באתר יחשדו ויבדקו מידע נוסף עליכם שעלול להוביל כתבות שליליות נוספות.

במידה והחלטתם לפנות לאתר בבקשה להסרת הכתבה ובידכם הוכחות המציגות ניתן לפנות לעורכי האתר בטופס צור קשר עם ביזפורטל, בנוסף ניתן לשלוח מייל לדוא"ל:
biznews@bizportal.co.il

הופכים את המוניטין שלילי לחיובי באמצעות ניהול מוניטין

הדרך היחידה לטיפול בתוצאות חיפוש שליליות בגוגל ובמוניטין שלילי היא ניהול מוניטין, דחיקת אזכורים לא רצויים לעמודים האחוריים של גוגל וקידום תוצאות חיפוש חיוביות חדשות באמצעות כלים דיגיטליים מתקדמים.
חברת "ניהול מוניטין" מספקת מעטפת שיווקית כוללת לעסקים ואנשים מתחומים רבים, היבט נפוץ בשירותי ניהול מוניטין הוא טיפול במוניטין שלילי, כדי לטפל בבעיה נעמיד לרשותכם מומחה לניהול מוניטין שיבנה עבורכם תכנית דיגיטלית המותאמת אישית למצב שלכם וכן צוות דיגיטלי מיומן.
בסיום התכנית השיווקית ויחד עם מעקב קבוע ניתן לשמר באופן חודשי את התוצאות ובכך לשמר את מוניטין חיובי ברשת שהותאם בדיוק לצרכים העסקיים והציבוריים שלכם.

אתר ביזפורטל הוא אתר ותיק ומוכר עם תנועת משתמשים גדולה, כתבה חיובית תוכל לסייע למוניטין של עסקים ואנשים רבים וכתבה שלילית תפגע לכם במוניטין.

בטווח הקצר הגולשים באתר שיחשפו לכתבה עלולים לפתח סלידה מכם, בטווח הרחוק כל אדם שיחפש את שמכם בגוגל ייחשף לכתבה השלילית עליכם במקום גבוה בגוגל והדבר עלול להרחיק מכם אנשים רבים.

מלבד כתבות שליליות מאתרי החדשות, אנשים ועסקים רבים עלולים להיתקל בפסקי דין על שמם, ביקורות שליליות, תמונות וסרטונים לא מחמיאים ועוד.

שירותי ניהול מוניטין מאפשרים טיפול במוניטין שלילי, דחיקת אזכורים שאינם רצויים וקידום אזכורים חיובים חדשים ומותאמים לכל עסק או אדם.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇