💻 monitincoil@gmail.com

היפוך טקסט אונליין: איך להפוך טקסט בכל שפה? פשוט וקל!

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

עברית הפוכה? יש הופך טקסט RTL LTR - היפוך טקסט עברית שמאל - ימין. עובד 100% פריימיר, וורד, אקסל, פוטושופ, תוכנות עיצוב. היפוך טקסט עברית, אנגלית, ספרדית, ערבית ועוד!

נתקלתם בעברית הפוכה? טקסט הפוך באנגלית, ערבית או בכל שפה אחרת?
מחפשים איך להפוך טקסט מימין לשמאל (RTL) או שמאל לימין (LTR)

לא צריכים להתאמץ ולהשתמש במדריכים או שיטות מפוברקות!
פיתחנו עבורכם כלי מיוחד, פשוט וחינמי 100%!

באמצעות כלי היפוך הטקסט של חברת ניהול מוניטין, תוכלו להפוך כל טקסט בכל שפה ולא תצטרכו לוותר על תכנים איכותיים או להסתבך עם קבצים הפוכים.
אם אתם מחפשים היפוך טקסט לפוטושופ, נתקלים בטקסט הפוך בפרמייר או בסוני וואגס, מחפשים אחר היפוך טקסט למעלה למטה או שאתם זקוקים להיפוך טקסט בעברית ובכל שפה אחרת מכל סיבה נוספת – תוסף היפוך הטקסט זמין עבורכם והוא 100 אחוז בחינם!


איך הכלי עובד?

הכנו לכם סרטון הסבר על הכלי "היפוך טקסט" כדי שתוכלו להבין את היתרונות, כיצד להשתמש ולהעזר בו.

אנו הדגמנו על תוכנת פרמייר, תוכנה מקצועית לעריכת וידאו..אך השימוש תקף לכל מקום שבו אתם נתקלים בתופעת ה"עברית ההפוכה".

כל העולם זקוק להיפוך טקסט – עברית הפוכה זוכה ליחס צונן

נתקלתם בטקסט בעברית הפוך? אתם לא לבד וייתכן שאתם ברוב המוחלט שזקוק לשירותי היפוך טקסט.
טקסט הפוך יכול להגיע ממסכים ישנים, קבצים מקודדים בצורה לא תקינה, העתקת טקסט מאתר שמשבשת את הטקסט.
היפוך טקסט הוא תופעה נפוצה בעולם אך למרות שתוכנות רבות הופכות טקסט בצורה אוטומטית או מאפשרות היפוך טקסט במעמד השימוש בתוכנה,  בדומה לשירותים אחרים הקיימים בשפות רבות אך לא בשפה העברית, גם היפוך טקסט הצריך מהישראלים לעבור לשירותי הופך טקסט.
העם היהודי לא היה זקוק לחסדי העולם וממציא לעצמו פתרונות קסם גם בתחום היפוך עברית, בשנים האחרונות האפשרות להפוך טקסט בעברית הפכה זמינה לכולם.
היפוך סדר מילים יאפשר לכם להפוך עברית בצורה הרצויה, הטקסט התקין ישמש אתכם לכל צורך.

היפוך סדר מילים: היפוך טקסט עברית!

היפוך טקסט עברי נמצא אמנם בביקוש גבוה בקרב ישראלים רבים, אך כאמור תוכנות רבות המותקנות על המחשב ולעיתים גם כלי טקסט אונליין אינם מכירים בשפה העברית ולא מאפשרים היפוך טקסט בעברית.
כבר מספר רב של ישנם כלים שפותרים את הבעיה, אחד מהם נמצא כאן עבורכם לפתרון היפוך טקסט בעברית, ברמת הבנה הבסיסית ביותר כך שכל אדם ובכל גיל יוכל להעתיק טקסט בעברית, להדביק את הטקסט ולשנות עברית הפוכה.

ג'יבריש היפוך אותיות יהפוך את החיים שלכם לקלים ופשוטים, אין טעם לשרוף זמן ולעורר כאבי ראש מיותרים על היפוך עברית או כל שפה אחרת.
כדי לבציע הפיכת טקסט, תוכלו להשתמש בשירות הופך טקסט אונליין ובעזרת לחיצת כפתור אחת כל טקסט הפוך יהפוך צד ויוצג בצורה תקינה.

תוסף היפוך טקסט אונליין עובד בכל השפות 100%

מלבד השפה העברית, תוכנות העריכה השונות מאפשרות היפוך אוטומטי או היפוך טקסט בלחיצת כפתור, נתקלתם בטקסט הפוך בשפות השונות? תוכלו להשתמש בכלי היפוך טקסט לכל שפה.
אופציה שנייה מבוקשת לאחר הופך טקסט בעברית היא היפוך טקסט אנגלי – מחפשים היפוך טקסט ערבית? אולי היפוך טקסט באנגלית? תוסף חינמי להיפוך טקסט נמצא כאן עבורכם.


באילו מצבים אנו נדרשים להיפוך טקסט?

תיקון ג'יבריש הוא צורך שקיים כבר עשרות שנים, אך רק בשנים האחרונות כלי היפוך טקסט הפך אוטומטי או פשוט לביצוע וכאמור למעט שיקוף טקסט בעברית.
היפוך סדר מילים בעברית נחשב עד לאחרונה כמטרד בפני ישראלים רבים המתעסקים עם וורד, אקסל, ותוכנות עריכה שונות המצריכות מכם היפוך טקסט מלמעלה למטה.

המצבים הרבים המצריכים היפוך אותיות מייצרים מצב שבו כמעט כל אדם בישראל יזדקק לשירותי היפוך טקסט בשלב מסוים, מספר מצבים לדוגמה:

היפוך טקסט בוורד
היפוך טקסט עברי בוורד נפוץ במיוחד כאשר מתעסקים בקבצים ישנים או קבצים מומרים, קבצים אלו כוללים מסמכים חשובים שעליכם לקרוא או לעשות בהם שימוש במסגרת מקום העבודה שלכם או לימודים אקדמיים ותיכוניים.
במקום לשבור את הראש בקריאה הפוכה, שימוש בתוכנות שונות או שיטות שונות כדי לתרגם את הטקסט, תוכלו להעתיק כל טקסט הפוך בוורד באמצעות הופך טקסט אונליין ותוך רגע לקבל את כל הטקסט בגרסתו ההפוכה ולהעתיקו חזרה למסמך וורד אחר או כל תוכנה לבחירתכם – היפוך מראה בוורד לא יכול להיות פשוט יותר.

היפוך טקסט לפוטושופ
אם רציתם לכתוב או להדביק טקסט בעברית בתוכנות עריכת תמונות ככל הנראה גילתם שהטקסט מוצג בעברית הפוכה, מה עושים במצב בו הטקסט בעברית הפוך? כמו כל מקרה בכל תוכנה, משתמשים בשירות היפוך טקסט עברית ובכל שפה שתבחרו.
כשנתקלים במצב המצריך היפוך טקסט בפוטושופ, גימפ או כל תוכנת עריכת תמונו – לאחר שהפכתם את הטקסט תוכלו להעתיק אותו (הפוך) בלחיצת כפתור נוספת ולהעתיק אותו לשורת הטקסט בפוטושופ ובתוכנות הנוספות.

היפוך טקסט באקסל
אחת הבעיות במקומות העבודות היא טקסטים רבים הפוכים המגיעים מהאקסל, היפוך טקסט עברי באקסל נפוץ מאוד בקבצי אקסל ישנים או קבצי אקסל היוצאים כפלט מתוכנות שונות שאינן הופכות את הטקסט ומצריכות תיקון ג'יבריש.
אחת השיטות להפוך טקסט באקסל ולהעתיק בהתאם למשבצות המתאימות היא להעתיק את הטקסט מהאקסל, להדביק אותו בתיבת היפוך טקסט אונליין המופיעה מולכם ולהעתיק בחזרה אל האקסל.

היפוך טקסט פרמייר או סוני ואגס
מצב טקסט הפוך אינה שונה בתוכנות עריכת הוידאו, רבים מאיתנו זקוקים לשירותי היפוך טקסט פרמייר ובמרבית תבניות הטקסטים גם בסוני ואגס כדי ליצור כותרות או כתוביות איכותיות לסרטון.
בדומה לתוכנת עריכת תמונות, רושמים את הטקסט בכלי היפוך טקסט, הופכים את הטקסט ומעתיקים אל תבנית הטקסט בפרמייר או בסוני ואגס, הטקסט ההפוך יוצג בצורה תקינה במסך תצוגה מקדימה בשלב עריכת הסרטון.

איך להשתמש בתוסף הפיכת טקסט ימין לשמאל / שמאל לימין?

הופך טקסט אונליין עובד בצורה יעילה, חינמית וללא צורך בהמתנה או בהרשמה.
כלי היפוך טקסט אונליין של ניהול מוניטין עובד בכל השפות, שירותי זה עונה על הצורך הרב להפוך עברית – בלחיצת כפתור אחת תוכלו להפוך ובלחיצה בשנייה להעתיק הטקסט שהפכתם היפוך מלמעלה למטה בכל שפה.

עבודה עם היפוך טקסט אונליין פשוטה (במחשב ובמכשירים הנייחים): 

  • מתחת לכלי היפוך טקסט תוכלו לראות תיבת טקסט פתוחה להעתקה או כתיבת הטקסט.
    העתיקו את הטקסט שאתם רוצים להפוך או הקלידו את הטקסט הרצוי, אין הגבלת תווים.
  • לחצו על כפתור "הפוך", תוכלו לראות שהטקסט התהפך.
    דוגמת היפוך טקסט עברי: אם תרצו להפוך את השאלה: " ?תירבעב טסקט ךופהל ךיא", לחיצה על כפתור הפוך תציג לכם את המשפט התקין :"איך להפוך טקסט בעברית?" (וההיפך).
  • לאחר שהפכתם את הטקסט יתגלה לכם כפתור נוסף: "העתק".
    כפתור העתקה לא יצריך מכם לסמן דבר, לחיצה על כפתור זה תסמן ותעתיק לכם את כל הטקסט באופן אוטומטי.
  • לאחר העתקת הטקסט תוכלו להדביק את הטקסט במקום הרצוי.


בצורה פשוטה זו תוכלו לבצע היפוך טקסט בעברית, ערבית, אנגלית, צרפתית, ספרדית וכל שפה נוספת ולהעתיק לכל מסמך או תוכנה ולנצל תכנים רבים שעד לפני מספר שנים היו טקסט הפוך ומאתגר.

שאלות נפוצות בנוגע להיפוך טקסטים

תוכנות רבות אינן תומכות בעברית בצורה טובה ולכן אנחנו זקוקים לבצע היפוך טקסט עברית אונליין.

התמודדות עם עברית הפוכה היא פשוטה, השתמשו בהופך טקסט אונליין שבאתר.

נכנסים לאתר, מעתיקים טקסט רצוי לתיבת ההיפוך, לוחצים על היפוך ואז על ההעתק.

מלבד היפוך טקסט בעברית ניתן לבצע היפוך טקסט אנגלי, הפיכת טקסט ערבית וכל שפה אחרת.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇