💻 monitincoil@gmail.com

כתבה שלילית באתר סרוגים

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

התפרסמה עליכם כתבה שלילית באתר סרוגים? למוניטין השלילי מהכתבה ומאזכורים שליליים נוספים בתוצאות החיפוש בגוגל, יש פתרון והוא ניהול מוניטין המאפשר דחיקת האזכורים השליליים ויצירת מוניטין חיובי.

כשמופיעה כתבה שלילית באתר סרוגים מה עושים?

כתבה שלילית באתר סרוגים יכולה לסבך תדמיתית כל עסק וכל אדם ציבורי ברמות השונות, על אף שהאתר מזוהה יותר עם הקהל הדתי-לאומי, מדובר באתר עם תנועת משתמשים גדולה ולו מדורים נוספים מלבד חדשות יהדות, בין היתר מדור תרבות טלוויזיה ורדיו, אוכל, כלכלה ונדל"ן, טכנולוגיה, ספורט ועוד.
על אף שהסבירות שאישיות או עסק הקשורים לגולשים דתיים יופיעו בכתבה תחת אתר סרוגים היא גדולה יותר, אין באמת הגבלה על עסקים או אנשים שיכולים להיות מושא לכתבה באתר סרוגים.
כתבה שלילית מאתר גדול יכולה לפגוע בעסקים וחברות מכלי ענפי המשק, אנשי ציבור וגורמים בכירים בארגונים השונים שסביבם פרשה, חשד או כתבת ביקורת עם כותרת ותוכן שליליים.

הופעת כתבה שלילית באתר סרוגים תשפיע עליכם בטווח הקצר במסגרת הופעת הכתבה באתר וחשיפה למשתמשים.
האתגר האמיתי הוא הטווח הארוך, התמודדות עם כתבה שלילית שיוצרת מוניטין שלילי בגוגל, כתבה שלילית או כתבות שליליות נוספות מאתרי חדשות יסרקו במהירות לגוגל ויופיעו כאשר אנשים יחפשו את שמכם.
כתבה חיובית באתר סרוגים יכולה להוביל להצלחה ובעיקר בטווח הארוך במסגרת הסריקה בגוגל, כתבה שלילית באתר סרוגים תפגע בכם ועלולה להפוך את המוניטין שלכם לשלילי ולעיתים באמצעות כתבה שלילית אחת.
יחד עם כתבה שלילית מאתר גדול ייתכנו תוצאות חיפוש שליליות נוספות, בין היתר ביקורות שליליות על עסקים בגוגל ביזנס ואתרי ביקורת נוספים, פסק דין המייצר קונוטציה של הסתבכות משפטית, בלוגים עם תוכן שלילי עליכם, סרטונים שליליים מיוטיוב, תמונות לא מחמיאות ועוד.
תוצאות חיפוש שליליות יוצרות מוניטין שלילי, אין להזניח את המצב ויש לפנות לשירותי ניהול מוניטין על-מנת לבנות מוניטין חיובי חדש.

כוחו של אתר סרוגים

כאמור לאתר סרוגים תנועת משתמשים גדולה יחסית, על אף שהאתר אינו מעשרת האתרים הגדולים בישראל, עדיין מדובר באתר עם תנועת משתמשים גבוהה והדוקה.
במהלך השנים אתר סרוגים הוכיח כי יכול להוביל לחשיפות שונות ולהשפיע על אנשים שונים, במידה ואתם עסקים או אנשים המוכרים במגזר הדתי-לאומי אתם עלולים לספוג מכה קשה יותר מכל גורם שאינו מוכר או נתמך ע"י הציבור הדתי בכלל והמגזר הדתי-לאומי בפרט.

אתר סרוגים מקבל עדיפות מגוגל ונחשב לאתר גדול ואמין, משמעות הדבר היא שמספר דקות אחרי פרסום הכתבה באתר סרוגים, הכתבה תופיע באופן בולט ובמיקום גבוה בגוגל כך שכל מי שיחפש מידע עליכם, ירשום את שמכם בגוגל וייחשף לכל המידע השלילי עליכם.
בנוסף פרסום של כתבה שלילית המופיעה באתר סרוגים יכולה להשפיע על אתרים שונים מהמגזר כמו אתר כיכר השבת שהיה בעברו תחת קבוצה אחת עם אתר סרוגים או ערוץ 7, כיפה, חרדים10 בנוסף במידה ומדובר בחשיפה או פרשה משמעותית הסובבת אתכם ייתכן ואתרים שאינם קשורים למגזר יפרסמו את הכתבה עליכם והתמודדות עם המוניטין השלילי תהיה משמעותית עוד יותר ותהפוך לכדור שלג.

האם אפשר למחוק כתבה מאתר סרוגים?

במידה ופורסמה עליכם כתבה שלילית באתר סרוגים או בכל אתר גדול אחר, ההמלצה היא לא לפנות בבקשה להסרה, במרבית המקרים מדובר על מידע שנבדק ולרוב יסרבו או שיתעלמו מבקשתכם.
בנוסף בקשה שכזו להסרה, עלולה אולי לעורר רצון מצד גורמים שונים באתר לפרסם כתבה שהינכם מעוניינים להסיר מידע מסוים.
על אף שלא מדובר במערכת חדשות גדולה ומוכרת כמו ויינט, וואלה, מאקו וכדומה, עדיין מדובר באתר גדול וכוח משמעותי בקרב המגזר הדתי-לאומי וכאמור כוח שיכול להשפיע גם על המוניטין של עסקים ואנשים שאינם בלב המגזר הדתי.


אם בכל זאת אתם מעוניינים להסיר כתבה מאתר סרוגים ויש לכם הוכחות מוצקות, חד משמעיות שהפרסום שגוי ומהווה דיבה, תוכלו לפנות למייל האתר: srugim@srugim.co.il

מתמודדים עם מוניטין שלילי? חברת "ניהול מוניטין" כאן כדי לסייע!

בין אם מדובר בכתבה שלילית או תוצאות חיפוש שליליות בגוגל אחרות, המוניטין שלכם בגוגל הפך לשלילי ועליכם לפנות לטיפול בהקדם האפשרי, כל הזנחה של המצב תחמיר את הבעיה ותהפוך את הטיפול בתדמית השלילית למורכב יותר.
חברת "ניהול מוניטין" מאפשרת לכם לשקם את המוניטין שלכם ברשת, באמצעות מומחה לניהול מוניטין וצוות דיגיטלי ממוקד מטרה, נבנה עבורכם תכנית מותאמת לכל סוג וגודל עסק, איש ציבור, בכיר ואפילו תכנית המותאמת לאדם פרטי.
המטרה העיקרית במוניטין שלילי היא לדחוק את התוצאות השליליות ולקדם תוצאות חיוביות, מותאמות ובמקום כמה שיותר גבוה בגוגל.

כן, על אף שהאתר לא מבין האתרים הגדולים במדינה, האתר יכול להשפיע על אנשים ועסקים מהמגזר הדתי-לאומי וגם מחוץ למגזר זה.

בטווח הקצר תושפעו במסגרת החשיפה לאנשים שגלשו באתר, בטווח הארוך הכתבה השלילית תופיע במקום גבוה בגוגל ותהפוך את המוניטין שלכם לשלילי.

מלבד כתבה שלילית, עסקים ואנשים רבים מתמודדים עם הופעת פסק דין עם שמם, ביקורות שליליות ואזכורים שליליים נוספים.

השיטה הטובה ביותר היא באמצעות שירותי ניהול מוניטין, דחיקת האזכורים השליליים והתאמת אזכורים חיוביים חדשים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇