💻 monitincoil@gmail.com

תולעת המשפט – כל מה שצריך לדעת על פסקי דין באתר תולעת המשפט

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

יש לך פסק דין באתר תולעת המשפט? פורסמו פסקי דין תחת שם העסק או החברה שלך באתר תולעת המשפט? רוצים להסיר פסקי דין מתולעת המשפט? אתם לא לבד!

אתר תולעת המשפט הוקם בשנת 2019 על ידי בחור ישראלי הנקרא "אנדי וורמס" שהוא מייסד תולעת המשפט והבעלים של האתר בפועל.

לצערנו, מאז שאתר תולעת המשפט.com הוקם הבעלים של האתר לא מסכים להסיר או למחוק פרסומים ופסקי דין שפוגעים באנשים, חברות וארגונים שונים ולא משנה מה הסיבה!!

איך חברת "תולעת המשפט" פרסמה פסק דין שלי?

תולעת המשפט הינו מאגר פסקי דין שמפרסם פסקי דין מהרשות השופטת בצורה אוטומטית, פסקי דין אלו מופיעים בגוגל תחת ביטויים רבים, אם צפיתם בסרטון הזה סביר להניח שגם על שמכם התפרסם פסק דין מתולעת המשפט.
לירון קטלן, הבעלים של סוכנות הדיגיטל "ניהול מוניטין" יצר את סרטון ההסבר הזה עבורכם. בסרטון כפי שתוכלו לראות לירון מציג את אתר תולעת המשפט מהבחינה המקצועית, מראה את ההשלכות של תוצאות החיפוש השליליות בגוגל ומסביר כיצד אפשר להעיף ולהסתיר את פסקי הדין השליליים תחת השם שלכם או שם העסק שלכם.

אתר תולעת המשפט למעשה "מושך" בצורה אוטומטית על ידי תיכנות קוד כל פסק דין שהתפרסם בבית המשפט באופן ציבורי ומטמיע אותו באתר. ואז לאחר מכן רובוטים של גוגל סורקים את האתר, מוצאים תוכן חדש ומפרסמים אותו בגוגל תחת מילות מפתח מסוימות הקשורות לפסק דין זה.

רוב האתרים המשפטיים בישראל כמו תקדין, רולינג ופסיקה כן מסכימים להסיר מסמכים משפטיים מהאתרים במידה ונותנים נימוק הוגן והולם לבקשה, אך לא אצל תולעת המשפט.

לאחרונה אנו מקבלים עשרות פניות מאנשים פרטיים ובעלי עסקים שהשתתפו בפסקי דין או נעצרו ובסוף יצאו זכאים שיש להם פסק דין באתר תולעת המשפט והם רוצים להסיר אותו..אך לצערנו זה לא אפשרי!

אתר תולעת המשפט התקדם בשנה האחרונה באופן אגרסיבי בתוצאות החיפוש של גוגל ולכן יותר ויותר אנשים ועסקים נפגעים מהכתם הרע שנוצר להם במנוע החיפוש של גוגל.

לפי טענת בעליי האתר ההסרה לא תתבצע בגלל שזכות הציבור לדעת, אך האם לא משנה שבדרך זו זכות הפרטיות נפגעת?!

אנו מציעים כבר מספר שנים שירות של הסרת פסקי דין מהאינטרנט, אך כפי שהסברנו מאתר תולעת המשפט שירות זה לא אפשרי!

אז מה כן אפשר לעשות בכל זאת בכדי "להעלים" פסקי דין מאתר תולעת המשפט? הדחקת אזכורים שליליים!

אנו מומחים בהדחקת אזכורים שליליים בגוגל בין אם פסקי דין, כתבות שליליות, ביקורות רעות ועוד. מה שאנו עושים זו עבודה מאסיבית בגוגל לקידום דברים חיוביים שידחיקו למטה לעמודים 2-5 את התוצאה השלילית מאתר תולעת המשפט ויעיפו אותה מהעמוד הראשון בגוגל. בסופו של דבר יש רק 10 תוצאות בעמוד הראשון בגוגל, ואם נצליח לקדם 10 דברים חזקים יותר מהתוצאה של "תולעת המשפט" אנו נצליח להדחיק אותה לאחור לעמוד 2, וככל שנעשה פעילות מאסיבית וחזקה בגוגל כך נצליח להדחיק לאחור יותר את פסקי הדין תחת שמכם או תחת שם העסק שלכם.

לפני שאני מתחיל פעילות של הדחקת אזכורים שליליים מה אפשר לעשות באופן עצמאי?

אפשר לנסות לשלוח דואר אלקטרוני לצוות האתר. הסרת תוכן שלגביו יש צו איסור פרסום מצריך שליחת צו איסור פרסום מבית המשפט.
תולעת המשפט מוכנה להסיר את שם התובע בלבד בתביעות על נזקי גוף.
במקרים אחרים בהתאם למדיניות אי הסרת התכנים המוצגים באתר ככלל לא יוסרו תכנים.

שליחת מייל: tolaat.tl8@gmail.com

גם אתר תולעת המשפט צריך לשפר מוניטין בגוגל!

הרבה אנשים מחפשים את הביטויים השליליים הבאים:

  • תביעה נגד תולעת המשפט
  • תולעת המשפט טלפון
  • תולעת המשפט צור קשר
  • תולעת המשפט חיפוש
  • הסרת מידע מגוגל
  • נפגעי תולעת המשפט
  • הסרת פרסום שלילי בגוגל


השם הטוב של האתר בגוגל להערכתנו נפגע בהתאם לשם הטוב שלכם שגם נפגע עם הצגת פסקי דין בגוגל מתוך תולעת המשפט!

מחיקת תוצאות מתולעת המשפט? תולעת המשפט הסרת תוכן? זה מה שאנשים מחפשים בגוגל:

תולעת המשפט
תולעת המשפט

שאלות נפוצות על תולעת המשפט

נכון לעכשיו לא ניתן להסיר פסקי דין מאתר תולעת המשפט. 

ממה שאנו יודעים, כרגע האתר נמצא בתביעה וזה הגיע לבית משפט עליון. הליך משפטי זה יכול לקחת מספר שנים ואין לדעת סטטוס עדכני לגבי הסרות עתידיות של פסקי דין.

מבחינת אתר תועלת המשפט הם לא מוכנים להסיר פסקי דין מהאתר בגלל זכות הציבור לדעת.

צוות האתר של תולעת המשפט פיתח קוד ששואב פסקי דין מהרשות השופטת ומפרסם אותם באתר. לא מדובר בפעולה ידנית שדווקא את פסקי הדין שלכם הם פרסמו, אלא את של כולם בצורה אוטומטית.

כרגע אי אפשר למחוק את פסקי הדין השליליים שמופיעים בגוגל, אבל כן ניתן להסתיר אותם!
אנו מציעים שירות של הדחקת פסקי דין בגוגל לעשרות אנשים וחברות ויכולים להוריד פסקי דין מהעמוד ה-1 בגוגל תחת השם שלכם או תחת שם המותג שלכם.

כל עוד מערכת תולעת המשפט לא תסיר את פסקי הדין ידנית או תסגור את האתר הם יישארו לצמיתות בגוגל.
הדבר היחיד שיש לכם לעשות כרגע הוא לבצע הדחקת אזכורים שליליים בשיטה שבה מעלים תוכן חיובי – חזק, אפקטיבי ויעיל תחת הביטוי הספציפי שבו מופיעים פסקי הדין וכך תוכלו לגרום לגוגל להחליט שהדברים שאתם מקדמים חזקים ורלוונטיים יותר לגולשים מפסקי הדין הללו, ברגע שהרובוטים של גוגל יבינו שהדברים החדשים החיוביים יותר טובים לגולשים מכל מיני סיבות, היא תדחק לאחור את פסקי הדין. וזו השיטה שמבצעים חברות כמונו שעושות קידום מוניטין חיובי בגוגל לצורך ניקוי תדמית שלילית.

תולעת המשפט היא ארגון לא-ממשלתי המפעיל אתר אינטרנט המספק מידע משפטי בעברית על מגוון נושאים במשפט הישראלי. המטרה העיקרית של הארגון היא לקדם את הבנת הציבור לנושאים משפטיים, ובכך לקדם גישה חינמית ושווית למידע משפטי.

באתר של תולעת המשפט תוכל למצוא מידע על חוקים ופסיקות בישראל, מאגרי מידע על עיתונות משפטית, כמו גם מידע על נושאים משפטיים שונים, כולל זכויות אזרחיות, דיני עבודה, דיני משפחה, פושעים ומחויבים, ועוד. בנוסף, האתר מציע מידע אודות המערכת המשפטית בישראל, כולל מידע על בתי המשפט, השופטים, והתיקים המשפטיים השונים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇