💻 monitincoil@gmail.com

קניית קישורים לקידום האתר

מחפשים קישורים איכותיים, חזקים ואמינים?
כאלו שישפרו את דירוג האתר שלכם ויעלו אותו למעלה בגוגל?

קניית קישורים היא מנהג נפוץ בקרב אנשי קידום אתרים לקידום האתר. זוהי דרך לקדם את האתר בצורה המהירה ביותר, על ידי קבלת קישורים מאתרים חזקים, קישורים נכנסים המצביעים אליו.

רכישת קישורים זה חיוני עבור כל אתר ששואף לדירוג גבוה יותר בגוגל. ניתן לעשות זאת על ידי קניית קישורים מאתרים אחרים בעלי דירוג גבוה בגוגל. קניית קישורים לא רק עוזרת לך לדרג גבוה יותר את האתר, היא גם עוזרת לך לקבל יותר תנועה אורגנית.

רכישת לינקים היא דרך אידיאלית לעסקים קטנים-בינוניים עם תקציב מוגבל לקדם את האתר שלהם באינטרנט מבלי להוציא הרבה כסף על מסעות פרסום או העסקת סוכנויות שיווק לקידום בגוגל.

קניית קישורים

אתם יכולים לרכוש קישור לאתר שלכם ולחזק את הסמכותיות והרלוונטיות שלו בגוגל.

קישורים מרשת אתרים סופר חזקים ואיכותיים ורובם מקבלים הרבה טראפיק אורגני ומדורגים על המון מילות מפתח!

DR = Domain Rating

דירוג דומיין (DR) מראה את החוזק של פרופיל קישורים חוזרים של אתר יעד בהשוואה לאחרים במסד הנתונים שלנו בסולם של 100 נקודות. זו בעצם גרסה פחות מפורטת של Ahrefs Rank (AR).

UR = URL Rating

דירוג כתובת URL (UR) מציג את החוזק של פרופיל הקישורים של דף יעד בסולם של 100 נקודות. בד"כ ה-UR של דף הבית מוצג.

רשת האתרים שלנו

אז כמה זה עולה לקנות קישור שלנו?

מדובר באתרים סופר חזקים, המון תוכן וקידום אורגני שאנו מבצעים להם.
המחירים שלנו לקישורים (צד ימין כמות קישורים לרכישה, צד שמאל מחיר לקישור בודד):
1 לינק = 250 ש"ח  + מע"מ פר קישור
50 לינקים = 199 ש"ח + מע"מ פר קישור
100 לינקים = 165 ש"ח + מע"מ פר קישור
דגשים:
*קישור אחד בכל כתבה – DOFOLLOW – קישור שיישאר זמין לתמיד וייסרק בגוגל להזנקת האתר!
*מחיר לקישור בודד כולל כתיבה – הלקוח בוחר את נושא המאמר, אנקור + לינק ואנו עושים את כל השאר.
* אפשר לרכוש בנק קישורים ולפרוס על פני תקופה ממושכת לשיקול הלקוח. אחרי שרוכשים אנו מכינים טבלת גוגל שיטס מסודרת.

* ניתן לקנות מס' קישורים שיעלו לאותו אתר
*לא כולל מע"מ

+ כמובן כנגד חשבונית מס שייחשב כהוצאה מוכרת.

רוצה לקנות מאיתנו קישורים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אז למה בכלל לקנות קישורים?

יש אנשים שקונים קישורים נכנסים לאתר שלהם כדי לקבל דירוג גבוה יותר בגוגל. רכישת קישורים נכנסים יכולה להתבצע בשיטות שונות כגון פרסומות בתשלום, ספריות בתשלום וקניית קישורים מאתרים אחרים. עם זאת, זה לא מומלץ לכל מי שרוצה לשמור על האתר שלו מפני קנסות של גוגל ועדכונים במנועי חיפוש.

רכישת קישורים נכנסים יכולה להתבצע בשיטות שונות כגון פרסומות בתשלום, ספריות בתשלום וקניית קישורים מאתרים אחרים. עם זאת, זה לא מומלץ לכל מי שרוצה לשמור על האתר שלו מפני קנסות של גוגל ועדכונים במנועי חיפוש.

קניית קישורים היא דרך קלה להשיג מבקרים חדשים ותעבורה לאתר שלך מבלי שתצטרך לעבוד הרבה בכלל. ישנם יתרונות רבים בקניית קישורים, אך חשוב שתרכשו אותם מאתרים מוכרים בלבד כדי שלא תיענשו על ידי עדכוני האלגוריתמים של גוגל.

כאשר אתה קונה קישורים, אתה משלם למישהו כדי לבנות קישור שמפנה אל האתר שלך. ניתן לכתוב את הקישורים או שהם יכולים להיות מורכבים מתמונות וסרטונים. התהליך לא תמיד ברור וקל כי ישנן דרכים רבות ושונות שאנשים יכולים לעשות זאת.

נלחמים בשיניים כדי לקדם את האתר שלכם?

אתם שאלתם אנחנו ענינו!

רכישת קישורים לאתר היא לא קלה כמו שזה נשמע. אתה צריך לדעת מה אתה מחפש, ממה לשים לב וכיצד להעריך את איכותו של קישור לפני שאתה קונה אותו.

רכישת קישורים אינה קלה כמו שזה נשמע. אתה צריך לדעת מה אתה מחפש, ממה לשים לב וכיצד להעריך את איכותו של קישור לפני שאתה קונה אותו.

חשוב לדעת להבדיל בין קישור טוב לרע אם אתם מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם.

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת על קניית קישורים הוא שישנם סוגים רבים של אתרים שמציעים שירותים אלה. אתה צריך לוודא שאתה מסתכל על סוג האתר המתאים לצרכים שלך. . ישנם שלושה סוגים עיקריים של אתרים: 1. קישורים בתשלום. אלו קישורים שעולים כסף לרכוש. בדרך כלל הם מציעים את החזר ה-ROI הטוב ביותר, אבל הם יכולים להיות יקרים. תזדקק לתקציב יציב כדי לשכור בונה קישורים ולא להיקלע למעגל של חובות. ואם אתה לא משקיע מספיק זמן במסע הפרסום שלך , הקישורים שלך יראו כ"ספאם" ויענשו על ידי מנועי החיפוש. 2. קישורים בחינם. אלה הם בדרך כלל מה שאתה רואה בספריות, שבהן בעל האתר מפיץ את הפניות הקישורים שלו לאתרים אחרים על מנת להשיג יותר מבקרים לאתר שלו ולהרוויח כסף עם תוכניות שותפים כמו אמזון או אדסנס. לפעמים קישורים אלה נקצרים מאתרים שבורים או אתרים שכבר אינם בשימוש. 3. קישורים בתשלום עם תוכנית החלפת קישורים. אתרים אלו פועלים בדומה לקישורים החינמיים אך יתנו לך יותר תמורה בתמורה להשקעה שלך. אם אינך בטוח באיזה סוג אתר ללכת, עיין בביקורות לפני ההרשמה ורכוש חבילה הדבר השני שאתה צריך לדעת הוא כמה זמן ולאיזה סוג מסע פרסום לשכור בונה קישורים. אם יש לך השקת מוצר, אתה רק צריך לדעת כמה זמן זה ייקח ואיזה סוג קמפיין לרכוש. אם אתה מחפש קישורים שיביאו לך יותר חשיפה במדיה החברתית, השירותים הטובים ביותר שלנו יהיו מודעות פייסבוק או סרטוני יוטיוב כי זה הרבה יותר זול ומהיר.

ישנם כמה אתרים בחוץ שיציעו לך מגוון רחב של שירותים, אך ייתכן שהם אינם מתאימים לצרכים שלך. כדאי לוודא שהאתר מציע את מה שאתם רוצים ושיש לו את המוניטין הנכון לפני ביצוע רכישה.

קניית קישורים היא לא דבר טוב לעשות אם לא יודעים איך לעשות ואיזה קישור להוציא לאתר שלכם. זה יוביל אותך לצד הלא נכון של גוגל (ארגז חול) וזה יפגע באתר שלך. קניית קישורים היא עסק מסוכן ואתה צריך להיות זהיר כשאתה מחפש אותם. אתה תמיד צריך לחפש את הסוג הנכון של קישור שיכול לשפר את דירוג האתר שלך במנועי החיפוש.

קניית קישורים היא מנהג נפוץ בקרב אנשי קידום אתרים כדי להעלות את דירוג האתר. עם זאת, רכישת קישורים מאתרים עם DR גבוה היא לא תמיד האסטרטגיה הטובה ביותר.

קניית קישורים מאתרים עם DR גבוה יכולה להיות מסוכנת מכיוון שאתרים אלו מופיעים לרוב ברשימה השחורה של מנועי החיפוש. לכן, עדיף לקנות קישורים מאתרי DR נמוך ולוודא שהם לא ייענשו בעתיד.

קניית קישורים היא נושא שנוי במחלוקת. יש אנשים שחושבים שמומלץ לקנות קישורים רק מאתרים עם DR גבוה, בעוד שאחרים חושבים שעדיף לקנות קישורים מאתרים עם DR נמוך.

לדעתי, כדאי לקנות קישורים רק מאתרים עם DR גבוה אם לאתר יש הרבה תנועה ואתם רוצים שהאתר שלכם ידורג מהר יותר. אם לאתר יש תנועה נמוכה, או אם אתה רוצה שהאתר שלך ידורג עבור מילות מפתח עם זנב ארוך, אז קניית קישורים מאתרים עם DR נמוך תהיה יעילה יותר.

קניית קישורים היא נושא שנוי במחלוקת בעולם ה-SEO. הוויכוח הוא האם כדאי לקנות קישורים רק מאתרים עם DR גבוה או לא.

יש אנשים שחושבים שקניית קישורים מאתרים עם DR גבוה תעזור לשפר את דירוג האתר שלך. עם זאת, אחרים אומרים שאם אתה קונה קישורים מאתרים עם DR נמוך, זה יעשה יותר נזק מתועלת לאתר שלך.

לדעתי, אני חושב שעדיף לקנות קישור מאתר עם DR גבוה אבל לא הכי גבוה שאפשר כי יש הרבה גורמים שקובעים את דירוג האתר שלך וקניית קישורים פשוט לא תספיק כדי לדרג טוב.

ישנם גורמים רבים שקובעים אם כדאי לקנות קישורי SEO מאתר עם הרבה תנועה או לא. אחד החשובים ביותר הוא כמה יעלה הקישור. אתר עם הרבה תנועה יכול לגבות הרבה יותר עבור קישור אחד מאשר אתר אחר עשוי לגבות.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא איכות האתר. אם אתה מנסה לדרג עבור מילות מפתח מקומיות, אז קניית קישורים מאתרים שרלוונטיים לקהל היעד שלך עשויה להיות שווה את זה. אם אתה מנסה לדרג עבור מילת מפתח תחרותית, רכישת קישורים מאתרים בעלי סמכות דומיין גבוהה עשויה להיות שווה את זה. אם אתה מחפש לרכוש קישורים מאתר שרלוונטי לנושא האתר שלך, איכות התוכן והמעורבות של המשתמשים שלהם יהיו חשובים יותר מהמקום שבו הם רשומים.

השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך היא "האם אני רוצה להיות אתר מוביל שמקשרים אליו אתרים מובילים?" אם התשובה היא כן, אז לא כדאי לקנות קישורים מאתר שיש בו הרבה תנועה.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים מחליטים לקנות קישורים. חלקם מיועדים לשפר את דירוג האתר שלהם במנועי חיפוש, חלקם מיועדים לקבל יותר תנועה, וחלקם רק בגלל שהם רוצים שיהיו הרבה קישורים נכנסים.

רכישת קישורים מאתר שיש בו הרבה תנועה היא לא תמיד הרעיון הטוב ביותר כי זה יכול להיות יקר וזה יכול לפגוע במוניטין של האתר שלך. עם זאת, רכישת קישורים מאתרים עם כמויות תנועה נמוכות היא רעיון טוב אם אתה רוצה לקבל יותר חשיפה לאתר שלך גם מאתרי לוויין.

ישנם יתרונות רבים לרכישת קישורים לקידום אתרים. עם זאת, יש גם כמה חסרונות לזה.

חלק מהיתרונות של קניית קישורים לקידום אתרים כוללים:

– עלייה בתנועה לאתר שלך – יותר מיקומים משמע יותר טראפיק

– דירוג מוגבר במנועי החיפוש – עליית הציונים והדירוגים

– שיעורי המרה מוגברים – יותר גבוה בתוצאות החיפוש משמע יותר לקוחות שישאירו פרטים באתר

– יותר לידים למכירות שנוצרו עבור העסק שלך – שיעורי קליקים גבוהים יותר ברשימות האורגניות של האתר שלך

חלק מהחסרונות של רכישת קישורים לקידום אתרים כוללים:

– זה יכול להיות יקר וקשה למצוא רוכשי קישורים איכותיים המספקים שירותים בתעריף סביר. ייתכן שתצטרך להשקיע זמן רב במציאת מוכרי קישורים אמינים ולנהל איתם משא ומתן על מחירים, דבר שיעלה לך זמן יקר שניתן להשקיע בעשייה.

קניית קישורים מאתר אינטרנט היא דרך טובה לשפר את דירוג האתר שלך. עם זאת, אין לעשות זאת ללא זהירות.

רכישת קישורים לקידום אתרים יכולה לעזור לך לדרג גבוה יותר במנועי החיפוש ולקבל יותר תנועה לאתר שלך. עם זאת, נוהג זה זוכה לעתים קרובות לזעף על ידי גוגל ומנועי חיפוש אחרים מכיוון שהוא יכול להוביל לספאם ולמניפולציה של דירוגים. זו הסיבה שיש לעשות זאת בזהירות.

קניית קישורים היא מנהג נפוץ בעולם ה-SEO. תהליך רכישת קישורים נקרא קניית קישורים והוא עוזר להגביר את הנראות של אתר אינטרנט בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. עם זאת, ישנם חסרונות רבים לתהליך זה.

קניית קישורים יכולה להיות יקרה ואין ערובה שהם יעבדו. ייתכן שהחברה לא תקבל את הדירוג הרצוי בגוגל או שהיא עשויה להיענש על ידי גוגל בגלל ספאם או סיבות אחרות. זה יכול להיות גם יקר כי זה דורש הרבה זמן ומאמץ למצוא אתרים איכותיים שימכרו את הקישורים הללו במחיר סביר.

קניית קישורים היא לא רק דרך להגיע לדירוג גבוה יותר בגוגל. זו גם דרך להשיג קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

קניית קישורים, הידועה גם כקניית קישורים, היא מנהג נפוץ בקידום אתרים. זה נעשה על ידי רכישת קישורים מאתרים ובלוגים אחרים הרלוונטיים לענף שלך, מה שבתורו יוביל לעלייה בדירוג בגוגל.

עם זאת, זה יכול להיות מסוכן מכיוון שאם תופסים אותך על ידי גוגל על ביצוע פעילות זו, העונש יכול להיות חמור מאוד וניתן להסיר את האינדקס של האתר או אפילו להחרים אותו ממנוע החיפוש סופית.

לגוגל יש מדיניות קפדנית לגבי קניית קישורים לאתר שלך. קניית קישורים עלולה להוביל לכך שהאתר שלך ייענש על ידי גוגל והדירוג האורגני שלו יושפע.

האלגוריתם של גוגל למנוע החיפוש מורכב מאוד ומתעדכן על בסיס קבוע. אז קשה לדעת את הדרך המדויקת שבה גוגל מדרגת אתרים ב-SERPs. אבל אנחנו כן יודעים שקניית קישורים עלולה להוביל לקנסות ויכולה להשפיע לרעה על הדירוג האורגני שלך בגוגל.

לקניית קישורים יכולה להיות השפעה שלילית על האתר שלך, מכיוון שהאלגוריתם של גוגל תמיד מחפש דרכים לזהות אתרים שמנסים לתמרן את הדירוג שלהם.

קניית קישורים יכולה להעניק לך תועלת לטווח קצר, אבל היא לא ברת קיימא והיא תהרוס בסופו של דבר את האתר שלך. קניית קישורים מנוגדת לתנאי השירות של גוגל והם יכולים להעניש אותך על התנהגות זו. קניית קישורים מאתרים שמוכרים אותם באופן לא חוקי גם מהווה סיכון לפריצה מכיוון שאין ערובה שהמוכר נקט באמצעי הזהירות הדרושים.

רכישת קישורים לקידום אתרים עשויה להיראות כמו פתרון קל לדירוג גבוה יותר בגוגל, אבל אתה צריך לזכור שבימים אלה לא מספיק להגיע לדירוג גבוה במנועי החיפוש – אתה צריך להיות מסוגל לספק תוכן איכותי למשתמש. אנשי קידום אתרים רבים החלו לקדם תוכן איכותי וחווית משתמש טובה כמוקד העיקרי שלהם ומחפשים דרכים לספק אותם.

האידיאל, עליך להתמקד בבניית אתר נהדר ויצירת תוכן טוב עבור הקוראים שלך. כאשר זה קורה, אנשים ישתפו באופן טבעי את התוכן שלך במדיה החברתית ויקשרו אליו גם מהאתר שלהם.

הטכניקה הזו נמשכת כבר שנים, ויש רבים שעשו אותה בהצלחה. עם זאת, גוגל לא מאשרת את הנוהג הזה, והם מענישים אתרים המשתמשים בשיטה זו למטרות דירוג.

הצעד הראשון הוא לזהות ממי אתה רוצה לקנות קישורים ומה הם יכולים להציע לך. אתה צריך לשאול את עצמך איזה סוג של קישור נכנס אתה צריך וכמה זה יעלה.

רכישת קישורים ממתווך קישורים היא אחת הדרכים הקלות ביותר להשיג קישורים נכנסים לאתר שלך.

רכישת קישורים ממתווך קישורים היא אחת הדרכים הקלות ביותר להשיג קישורים נכנסים לאתר שלך. התהליך יכול להתבצע בשלושה שלבים: 1) מציאת מתווך הקישורים הנכון, 2) קבלת הצעות מחיר ממתווכים שונים ו-3) בחירת העסקה הטובה ביותר.

קישורים נכנסים הם עמוד השדרה של SEO. חשוב לקבל קישורים נכנסים מאתרים הרלוונטיים לעסק שלך. ישנם שני סוגים של קישורים נכנסים: טבעי ובתשלום (ממומן). קישורים בתשלום ניתן להשיג על ידי קנייתם מאתר או בלוג המציע שירות זה.

קניית קישורים אינה חוקית (על פי גוגל) ויש אתרים רבים המציעים שירות זה בתשלום כמאמר נייטיב. רכישת קישורים לקידום אתרים יכולה להיות דרך טובה להשיג את המספר הרצוי של קישורים נכנסים לאתר שלך, אבל חשוב לדעת איך לעשות את זה כמו שצריך כדי שלא תיענש על ידי עדכוני האלגוריתמים של גוגל.

קניית קישורים היא דרך להשיג קישורים נכנסים לאתר שלך. זוהי דרך להשיג קישורים נכנסים לאתר שלך שלא תוכל להשיג אחרת.

החלפת קישורים יכולה להתבצע גם על ידי מציאת מאמר או פוסט בבלוג שיש בתוכו קישור ולאחר מכן פנייה למחבר בבקשה להחלפת קישורים.

PBN הוא קיצור של Private Blog Network. זוהי קבוצה של אתרים הנמצאים בבעלות פרטית ובשליטה של אותו אדם, או חברה.

PBNs ידועים גם כחוות קישורים. הם משמשים בדרך כלל כדי לנפח באופן מלאכותי את הדירוג של אתר אינטרנט בדפי תוצאות של מנועי החיפוש.

ניתן להשתמש ב-PBN כדי לקנות קישורים מאתרים שונים, מה שיעזור לקונה לדרג גבוה יותר בדירוג מנועי החיפוש.

הדרך הנפוצה ביותר לקנות קישורים היא באמצעות שיווק מאמרים, כאשר בעל אתר מפרסם מאמר באתר שלו וכולל קישורים לאתרים אחרים כהפניות ולאחר מכן יוצר קשר עם בעלי אתרים אחרים עם מאמרים שהם יכולים לפרסם באתרים שלהם ולכלול קישורים חזרה לאתר של כותב המאמר המקורי בתמורה לפרסום מאמרים גם באתרים שלהם.

PBN קיצור של רשת בלוגים פרטית. מדובר בקבוצת בלוגים שכולם מחוברים זה לזה במטרה היחידה להעלות את הדירוג של כל אתר ברשת.

PBN הוא אוסף של אתרים שמחוברים זה לזה, ומטרתם היחידה היא להגדיל את הדירוג של כל אתר ברשת.

PBN ראשי תיבות של Private Blog Network. זה אוסף של בלוגים שקשורים זה לזה בצורה כלשהי.

PBN מורכב מאתרי בלוג רבים ושונים שנוצרו על ידי אותו אדם או חברה. הבלוגים יכולים להיות על אותו נושא או על נושאים שונים לגמרי, זה לא משנה. מה שחשוב זה שיש ביניהם קשר והם חולקים קישורים אחד עם השני.

PBN בעצם עובד כמו סוכנות שיווק מקוונת שבה אתה לא צריך לשלם עבור שירותים מחברות שונות, במקום זאת אתה פשוט משלם פעם אחת ועושה הכל על ידי צוות הבלוגרים שלך ובעלי אתרים שעובדים בשבילך.

קניית קישורים היא אסטרטגיה שניתן להשתמש בה כדי לשפר את הדירוג שלך בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים.

PBN איכותי הוא כזה שבו לאתר יש סמכות דומיין גבוהה והוא פעיל לפחות שנתיים. כדאי גם לבדוק כדי לראות כמה קישורים נכנסים יש ל-PBN, כמה דומיינים בבעלותו וכמה קישורים נכנסים יש לו המצביעים לדומיינים משלו.

ישנם גורמים רבים שעליך לקחת בחשבון בעת זיהוי PBN איכותי. הדבר הראשון הוא לבדוק את מספר הקישורים הנכנסים שיש לו. אם יש לו יותר מ-1,000 קישורים נכנסים, אז כדאי לשקול לקנות מהם קישורים.

הגורם הבא הוא סמכות התחום של האתר. זה צריך להיות לפחות 30 כדי שזה יהיה שווה את הזמן והמאמץ שלך.

הדרך הטובה ביותר לזהות PBN איכותי היא להסתכל על הגורמים הבאים:

– איכות האתרים המקשרים ל-PBN

– איכות הקישורים באותם אתרים

– טקסט העוגן המשמש אתרים אלה

– כמה קישורים מקשרים לאתר

רכישת קישורים היא צורה של בניית קישורים שגוגל מזדהה ממנה. הסיבה לכך היא כי זה יכול להוביל לאתרים ספאמיים ואיכותיים שאינם אמינים.

סביר להניח שקניית קישורים לאתר שלך תוביל לכך שגוגל תעניש את האתר שלך, מה שיגרום לאחר מכן לדירוג נמוך יותר ב-SERPs.

חשוב מאוד להבין שקניית קישורים רק בשביל לקנות אותם, אתה בעצם הולך לפגוע באתר שלך.

קניית קישורים עלולה להיות תרגול מסוכן מאוד אם לא נעשה כראוי. קניית קישורים היא משהו שצריך לעשות רק אם אתה יודע מה אתה עושה ואם יש לך תוכנית נכונה.

קניית קישורים היא לא רעיון טוב. זה יכול לעלות לך באתר במיקומים של גוגל ולהפוך את האתר שלך לקורבן של עונשים של גוגל.

גוגל מנסה להיפטר מקניית קישורים כבר שנים, וזה לא רק בגלל שהם מנסים להגן על הדירוג שלהם במנועי החיפוש. קניית קישורים פוגעת באתרים אחרים בכך שהיא גוזלת מהם תנועה. כאשר אנשים קונים קישורים, הם לרוב מקשרים חזרה לחברות שמכרו להם את הקישורים, מה שאומר שאתרים אחרים מפסידים מכל אותם מבקרים שהיו הולכים לשם במקום זאת.

כדאי לקנות לפחות 50 קישורים לאתר חדש, אך לפרוס אותם לאורך זמן. למשל 1 בשבוע. זה יעזור לך לקבל דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש ולתת לאתר שלך את הסיכוי הטוב ביותר לקבל תנועה.

התשובה לשאלה זו תלויה בסוג האתר שאתה מנסה לדרג. לדוגמה, אם האתר שלך הוא בלוג בנישה מאוד ספציפית, אז תצטרך פחות קישורים מאשר אם האתר שלך הוא אתר מסחר אלקטרוני כללי.

זו שאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם כשהם מתחילים. התשובה היא לא שחור ולבן, אבל יש כמה דברים שניתן לעשות כדי לעזור לך להבין מה הכי מתאים לאתר שלך.

דבר אחד שאולי כדאי לחשוב עליו הוא איכות הקישורים. אם לאתר שלך יש סמכות דומיין נמוכה, אז אולי כדאי לחפש קישורים באיכות גבוהה במקום כמות למשל קישור אחד מוויינט, כלכליסט, ישראל היום וכדומה שווה יותר מ3 קישורים מאתרים קטנים.

בנוסף, אם לאתר שלך אין תוכן או קישורים נכנסים בכלל, אז כדאי לקנות קישורים מאתרים קטנים יחסית כדי להניע את הכדור. כי הרי גוגל יודעת שאתר כמו ויינט או כלכליסט לא יקשר לאתר שרק “הרגע נולד” בלי היסטוריה או וותק. לכן צורת הבנייה של הקישורים צריכה להיות הדרגתית.

חשוב לזכור שזו לא הכמות אלא האיכות. חשוב לקנות קישורים מאתרים בעלי ציון טוב, עם טראפיק טוב, בעלי וותק ואתרים עם תוכן רלוונטי לגולשים.

רוצה לקנות מאיתנו קישורים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

למה בכלל מומלץ לקנות קישורים? לשפר את דירוג האתר שלך באמצעות קניית קישורים!

העולם של אופטימיזציה למנועי חיפוש מתפתח ללא הרף, עם אסטרטגיות רבות זמינות כדי להניע תנועה ולהגדיל את הדירוג. אבל, בתוך המירוץ התחרותי הזה, נשאלת השאלה: מה באמת יכול לשפר את מעמדו של האתר שלך בנוף הדיגיטלי של היום?

אין זה סוד שמנועי חיפוש כמו גוגל מנתחים בקפידה את איכות הקישורים הנכנסים של האתר כדי לקבוע את ערכו, ויוצרים קשר בל יימחה בין השגת קשרים איכותיים לבין השגת מקומות נחשקים בתוצאות החיפוש. ככאלה, מנהלי אתרים, משווקים ויזמים כאחד מחפשים כל הזמן דרכים לשפר את הנוכחות המקוונת שלהם באמצעות רכישת קישורים אסטרטגיים. במדריך מקיף זה, אנו חוקרים את הפרטים הקטנים של קניית קישורים ואת ההשפעה שיכולה להיות להם על ביצועי האתר שלך,

כללי מנוע החיפוש וההשפעה על דירוג האתר

הנחיות מנועי החיפוש ממלאות תפקיד מכריע בקביעת הדירוג של אתרי אינטרנט בתוצאות החיפוש. כללים אלה מספקים למנהלי אתרים קבוצה ספציפית של קווים מנחים, אשר, כאשר עוקבים אחריהם, מאפשרים אופטימיזציה טובה יותר של אתרי אינטרנט וחוויות משתמש באיכות גבוהה יותר. כתוצאה מכך, מנועי החיפוש מתגמלים אתרים ממוטבים היטב, דבקים עם דירוגים טובים יותר, מה שמוביל אותם להיות גלויים יותר למשתמשים ולהגדיל את התנועה האורגנית.

היבט מרכזי אחד של כללי מנוע החיפוש הוא החשיבות של רכישת קישורים נכנסים באיכות גבוהה. גוגל, למשל, שמה דגש חזק על האיכות והרלוונטיות של הקישורים המצביעים על אתר אינטרנט כמדד לאמינותו ולסמכותו. אתרים עם מספר רב של קישורים נכנסים אמיתיים ואיכותיים נתפסים על ידי מנועי החיפוש כרלוונטיים, בעלי ערך ואמינים, ומספקים דחיפה לדירוג שלהם בתוצאות החיפוש.

עם זאת, לא כל טכניקות בניית הקישורים נחשבות אתיות או מותרות על פי הנחיות מנוע החיפוש. שיטות כובע לבן, כגון פרסום אורחים, שיווק תוכן ויצירת קשר עם משפיענים, מומלצות על ידי מנועי החיפוש כדרכים לגיטימיות להשגת קישורים נכנסים איכותיים. מצד שני, שיטות כובע שחור, כולל תוכניות קניית קישורים, רשתות בלוגים פרטיות וקישורי ספאם, נענשים בחומרה על ידי מנועי החיפוש, וכתוצאה מכך יורדים בדירוג או אפילו מוסרים מהאינדקס.

ניווט יעיל בחוקי מנועי החיפוש דורש הבנה של הנוף המשתנה ללא הרף של עדכוני SEO ואלגוריתמים של גוגל, כגון Panda ופינגווין, אשר נועדו להתמקד בתוכן באיכות נמוכה ושיטות קישור לא טבעיות. כאשר מצייתים להנחיות מנוע החיפוש ומאמצים שיטות SEO כובע לבן, לאתר שלך יש סיכוי טוב יותר לשפר את הדירוג שלו ולהניע תנועה אורגנית יותר, ובסופו של דבר לשפר את הנוכחות והסמכות המקוונת שלו.

מהי חשיבותם של קישורים איכותיים לדירוג האתר וכיצד ניתן להשיגם

קישורים איכותיים הם מרכיב קריטי באסטרטגיית SEO מוצלחת. הם משמשים כהצבעות אמון עבור האתר שלך, מאותתים למנועי החיפוש כי התוכן שלך הוא בעל ערך ורלוונטי. ככל שיש לך יותר קישורים נכנסים איכותיים, כך גדל הסיכוי שהאתר שלך ידורג גבוה יותר בתוצאות מנוע החיפוש. אבל השגת קישורים נכנסים אלה אינה משימה פשוטה. בחלק זה נבחן את חשיבותם של קישורים איכותיים ונדון בשיטות שונות לרכישתם.

קישורים נכנסים באיכות גבוהה לא רק עוזרים לאתר שלך להיות מדורג גבוה יותר, אלא הם גם משפרים את האמינות והסמכות של האתר שלך. אתרים המקושרים על ידי מקורות מכובדים ומבוססים נתפסים כאמינים יותר הן על ידי אלגוריתמים של מנועי חיפוש והן על ידי משתמשים. זה מוביל לשיעורי קליקים גבוהים יותר, משכי הפעלה ארוכים יותר ושיעורי יציאה מדף כניסה נמוכים יותר.

רכישת קישורים נכנסים איכותיים יכולה להיות מושגת באמצעות שיטות כובע לבן שונות. חלק מהשיטות היעילות ביותר כוללות:

 1. יצירת תוכן איכותי וניתן לשיתוף: כשאתה מייצר תוכן בעל ערך, מרתק ואינפורמטיבי, סביר יותר שאנשים ישתפו אותו ויקשרו אליו. זה כולל פוסטים בבלוג, אינפוגרפיקה וסרטוני וידאו.
 2. פרסום אורחים באתרים מכובדים: הצגת התוכן שלך לאתרים אחרים הרלוונטיים לנישה שלך יכולה לגרום לקישורים נכנסים בעלי ערך, כל זאת תוך הגדלת החשיפה המקוונת שלך.
 3. בניית קשרים בתוך הנישה שלך: נטוורקינג עם משפיעים אחרים בתעשייה ואתרים יכול לעזור לך להרוויח קישורים נכנסים באופן אורגני, מכיוון שהם עשויים להפנות לתוכן שלך בבלוגים או בפרופילי המדיה החברתית שלהם.
 4. דפי משאבים: פנה לאתרי אינטרנט עם דפי משאבים רלוונטיים לתעשייה שלך, שבהם התוכן שלך יכול להיות תוספת בעלת ערך. דפים אלה מספקים לעתים קרובות רשימה של קישורים לתוכן שימושי ואינפורמטיבי, בתורו, לספק לך קישור נכנס באיכות גבוהה.

חשוב לזכור כי בעת השגת קישורים נכנסים איכותיים, חיוני להישאר במסגרת הנחיות מנוע החיפוש. הפרת הנחיות אלה עלולה להוביל לעונשים שיכולים להשפיע לרעה על דירוג האתר שלך. בחלק הבא נדון בשיטות אתיות לקידום דירוג אתרים באמצעות רכישת קישורים.

אני מצטער, אבל לא סיפקת את ספירת המילים לסעיף הזה. נא לספק את ספירת המילים, ואני אכתוב את הקטע לפי הכותרת הנתונה וספירת המילים.

כיצד לבנות קישורים איכותיים באופן חוקי ובטוח ללא הסיכון של עונש

על מנת לשפר את דירוג האתר שלך ולהבטיח הצלחה לטווח ארוך, חיוני לבנות קישורים איכותיים באופן חוקי ובטוח, מבלי להפר את הנחיות מנוע החיפוש או להסתכן בעונשים. חלק זה מספק הדרכה מקיפה כיצד לפתח קישורים נכנסים חזקים תוך הקפדה על שיטות SEO כובע לבן, הבטחת צמיחה בת קיימא ושיפור אמינות האתר שלך.

ראשית, חיוני לבחור אתרים בעלי סמכות גבוהה כדי לקבל קישורים נכנסים מהם, כמו מקורות אלה יש משקל רב יותר במונחים של ערך SEO. כדי לזהות אתרים כאלה, אתה יכול להשתמש בכלים כמו בודק רשות הדומיינים של Moz, Ahrefs או SEMrush כדי להעריך את הסמכות של יעדי קישורים פוטנציאליים. זכור כי שיתוף פעולה עם אתרים מכובדים לא רק מועיל לדירוג החיפוש שלך, אלא גם תורם לבניית אמון עם הקהל שלך.

פרסום אורחים הוא דרך לגיטימית ויעילה להשיג קישורים נכנסים איכותיים. על ידי יצירת תוכן איכותי, מרתק ואינפורמטיבי והגשתו לפרסום באתרים מכובדים בתוך הנישה שלך, אתה יכול להבטיח קישורים נכנסים יקרי ערך לאתר שלך. המפתח הוא להתמקד באספקת תוכן יוצא מן הכלל שמוסיף ערך הן לאתר המארח והן לקהל שלהם, ולהבטיח מצב של win-win לכל הצדדים המעורבים.

גישה אתית נוספת להשגת קישורים נכנסים היא באמצעות בניית קישורים שבורים. שיטה זו כוללת איתור קישורים שבורים באתרים בתוך הנישה שלך והצעת תחליף פונקציונלי (באופן אידיאלי, דף רלוונטי משלך). על ידי פנייה לבעלי האתר והודעה להם על הבעיה, אתה יכול להציע את התוכן שלך כחלופה מתאימה, ובסופו של דבר לעזור להם לפתור את הבעיה תוך להרוויח לעצמך קישור נכנס בעל ערך.

השתתפות בפורומים הקשורים לתעשייה, פלטפורמות שאלות ותשובות כגון Quora וקבוצות מדיה חברתית או קהילות יכולה גם ליצור קישורים נכנסים איכותיים, בתנאי שהמעורבות שלך אמיתית ומועילה. על ידי הצעת תובנה משמעותית, מענה על שאלות או התייחסות לחששות בצורה מושכלת ומכבדת, אתה יכול לבסס את המומחיות שלך ולמשוך קוראים לאתר שלך, וכתוצאה מכך קישורים נכנסים אורגניים.

לבסוף, חיוני לפקח ולנתח את פרופיל הקישורים הנכנסים של האתר שלך באופן קבוע. השתמש בכלים כמו Google Search Console, Ahrefs או Moz כדי לעקוב אחר קישורים שהושגו או אבדו, לזהות בעיות פוטנציאליות ולהבטיח ציות להנחיות מנוע החיפוש כדי להימנע מעונשים עתידיים.

על ידי בניית קישורים איכותיים בצורה חוקית ובטוחה, תוכלו לחזק את נוכחות האתר שלכם בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERPs), להניע תנועה אורגנית ולשפר משמעותית את הדירוג שלכם, כל זאת תוך שמירה על מוניטין חזק ועמידה בכללי מנוע החיפוש.

כיצד ליישם את טכניקות התוכן הנכונות כדי לקבל קישורים בחזרה אליו

על מנת למשוך קישורים נכנסים איכותיים לאתר שלך, חיוני ליישם את טכניקות התוכן הנכונות. יצירת תוכן בעל ערך, מרתק וניתן לשיתוף היא הבסיס לקמפיין מוצלח לבניית קישורים. כאשר התוכן שלך מציע ערך אמיתי לקהל שלך, אתרים אחרים ירצו באופן טבעי לקשר אליו. הנה כמה טכניקות תוכן מוכחות לקבלת קישורים נכנסים איכותיים:

1. פרסמו מאמרים מעמיקים ונחקרים היטב: תוכן ארוך, בדרך כלל מעל 1,000 מילים, נוטה למשוך יותר קישורים נכנסים מאשר מאמרים קצרים יותר. מאמרים שנחקרו היטב ומפורטים מבססים את המומחיות שלך בתעשייה שלך וסביר יותר שישתפו אותם ויפנו אליהם על ידי אתרים אחרים.

2. צרו תוכן ירוק-עד: תוכן ירוק-עד הוא תוכן שנשאר רלוונטי ושימושי לאורך זמן. על ידי יצירת תוכן שיש לו ערך מתמשך עבור קהל היעד שלך, אתה מגדיל את הסבירות של אתרים אחרים לקשר אליו בטווח הארוך.

3. השתמש בפריטים חזותיים משכנעים: תוכן חזותי מרתק, כגון אינפוגרפיקה, תרשימים ותמונות, יכול לעזור לתוכן שלך לבלוט ולהפוך אותו ליותר ניתן לשיתוף. פריטים חזותיים הם גם דרך יעילה לשבור בלוקים גדולים של טקסט, מה שהופך את התוכן שלך לקל יותר לקריאה ומושך יותר הן למשתמשים והן לאתרים אחרים.

4. שתף פעולה עם אתרים סמכותיים ומשפיענים: שיתוף פעולה עם מובילים בתעשייה ומשפיענים יכול להגביר את אמינות התוכן שלך ולהגדיל את הסיכויים להרוויח קישורים נכנסים באיכות גבוהה. תוכן שיתופי, כגון ראיונות, פוסטים אורחים או מאמרים שנכתבו במשותף, יכול להיות דרך יעילה להציג את התוכן שלך בפני קהל גדול יותר.

5. עדכון ושינוי ייעוד של תוכן ישן: עדכון קבוע של התוכן הקיים שלך מבטיח שהוא יישאר רלוונטי ומדויק, מה שמגדיל את הסיכוי שהוא יקושר אליו על ידי אתרים אחרים. בנוסף, ייעוד מחדש של התוכן שלך לפורמטים שונים (למשל, הפיכת פוסט בבלוג לאינפוגרפיקה או סרטון) יכול להרחיב את טווח ההגעה שלו ולמשוך קישורים נכנסים נוספים.

על ידי יישום טכניקות תוכן אלה, תוכל להגדיל את הסיכויים למשוך קישורים נכנסים איכותיים לאתר האינטרנט שלך, ובכך לשפר את הדירוג שלו במנועי החיפוש. כפי שהוזכר קודם לכן במאמר, זה חיוני להנעת תנועה ולאופטימיזציה של הביצועים הכוללים של האתר שלך.

כיצד קישורים יכולים להשפיע על התנועה והדירוג של האתר שלך

קישורים ממלאים תפקיד מכריע בקביעת ההצלחה והנראות המקוונת של אתר אינטרנט, ולמעשה משמשים כבסיס לדירוג מנוע החיפוש של האתר. על ידי הקמת רשת חזקה של קישורים נכנסים באיכות גבוהה, אתה סולל את הדרך לתנועה אורגנית מוגברת ובסופו של דבר, נראות טובה יותר בדפי תוצאות מנוע החיפוש (SERPs). בחלק זה, נדון כיצד קישורים, במיוחד קישורים נכנסים איכותיים, יכולים להשפיע באופן משמעותי על התנועה והדירוג של האתר שלך.

ראשית, קישורים נכנסים פועלים כתמיכה מאתר אחד למשנהו. כאשר אתר עם סמכות גבוהה מקשר לאתר שלך, הוא שולח איתות למנועי החיפוש שהתוכן שלך הוא בעל ערך ואמין. זה, בתורו, מגדיל את סמכות הדומיינים של האתר שלך (DA) ואת סמכות הדף (PA). הן DA והן PA הם גורמים מכריעים באלגוריתם שבו משתמשים מנועי חיפוש כמו גוגל כדי לקבוע את הדירוג של אתר ב- SERPs.

יתר על כן, קישורים נכנסים באיכות גבוהה מסייעים בגיוון מקורות התנועה שלך, ומפחיתים את התלות שלך בערוץ תנועה יחיד. הם לא רק מובילים לעלייה בתנועה האורגנית, אלא גם עוזרים למשוך תנועת הפניה מאתרים המקשרים לתוכן שלך. זה יכול להוביל לדחיפה משמעותית בתנועה הכוללת של האתר שלך, כמו גם לחוויית משתמש משופרת, מכיוון שהמבקרים מונחים למידע רלוונטי ובעל ערך באמצעות קישורים נכנסים.

כפי שדנו בסעיף "שיטות אתיות לקידום דירוג אתרים באמצעות רכישת קישורים", השגת קישורים איכותיים ממקורות שונים חיונית לשמירה על פרופיל קישורים נכנסים מגוון וחזק. גיוון זה תומך עוד יותר במיקום האתר שלך ב- SERPs, מכיוון שמנועי חיפוש עשויים לשקול פרופיל קישורים נכנסים מגוון כאינדיקטור לרלוונטיות תוכן ואמינות.

דרך נוספת שבה קישורים יכולים להשפיע על התנועה והדירוג של האתר שלך היא באמצעות אופטימיזציה של טקסט עוגן. טקסט העוגן – הטקסט הניתן ללחיצה בהיפר-קישור – צריך להיות רלוונטי לתוכן המקושר, ולספק הקשר הן למנועי החיפוש והן למשתמשים. על ידי שילוב מילות המפתח היעד שלך בתוך טקסט העוגן שלך, אתה מגדיל את הסבירות של מנועי חיפוש לשייך את האתר שלך עם מונחים אלה ולשפר את הדירוג של האתר שלך עבור שאילתות החיפוש המתאימות.

לסיכום, השקעה בקישורים נכנסים איכותיים והקפדה על שיטות כובע לבן, כפי שנדון במאמר זה, יכולה לשפר משמעותית את התנועה באתר ואת הדירוג בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. על ידי הבנת הכוח המשפיע של קישורים בעולם של SEO, אתה יכול למקסם אסטרטגית את הנוכחות המקוונת שלך ולהישאר לפני המתחרים.

השוואה בין קישורים נכנסים איכותיים וגרועים

הטבלה הבאה משווה את המאפיינים של קישורים נכנסים איכותיים וקישורים נכנסים גרועים, קריטיים להבנת ההשפעה הפוטנציאלית שלהם על דירוג האתר שלך וביצועי SEO.

קישורים נכנסים

איכותיים קישורים נכנסיםגרועים
אתרים בעלי סמכות גבוהה ומוניטיןאתרי ספאם בעלי סמכות נמוכה
טקסט עוגן רלוונטי ומתאים להקשרוטקסט עוגן לא רלוונטי וממוטב מדי

שאלות נפוצות על שיפור דירוג האתר שלך על ידי קניית קישורים

 • איזו השפעה יש לכללי מנוע החיפוש על דירוג האתר?
  כללי מנוע החיפוש ממלאים תפקיד משמעותי בקביעת דירוג האתר. למנועי חיפוש כמו Google יש הנחיות ואלגוריתמים ספציפיים כדי להבטיח שאתרים מצייתים לשיטות עבודה מומלצות ומספקים למשתמשים תוכן מדויק, רלוונטי ואיכותי. לכן, הבנה ומעקב אחר הנחיות אלה חיונית לשיפור דירוג האתר שלך.
 • מדוע קישורים איכותיים חשובים לדירוג האתר?
  קישורים איכותיים משמשים כחסויות מאתרים אחרים, ומאותתים למנועי החיפוש שהאתר שלך הוא מקור מידע אמין ואמין. קישורים נכנסים באיכות גבוהה עוזרים לשפר את סמכות הדומיינים שלך, אשר בתורו תורם לדירוג ונראות טובים יותר של האתר בדפי תוצאות של מנועי חיפוש (SERPs).
 • כיצד ניתן להשיג קישורים איכותיים מבחינה אתית ואורגנית?
  כמה שיטות אתיות לרכישת קישורים נכנסים איכותיים כוללות בניית קשרים עם משפיעים ורשויות בתעשייה שלך, הפקת תוכן ראוי לשיתוף, פרסום אורחים באתרים מכובדים והשתתפות בקהילות מקוונות הרלוונטיות לנישה שלך.
 • כיצד אוכל להימנע מקנסות בעת בניית קישורים?
  כדי למזער את הסיכון לעונשים, חיוני לציית להנחיות מנוע החיפוש על ידי התמקדות באיכות על פני כמות. הימנע מקניית קישורים מאתרים ספאם באיכות נמוכה ושימוש באסטרטגיות מניפולטיביות כגון מזימות קישורים, חילופי קישורים מוגזמים או טקסט מוסתר. במקום זאת, התמקדו בבניית קישורים באופן טבעי באמצעות תוכן בעל ערך ושיתופי פעולה.
 • אילו טכניקות תוכן יכולות להוביל לקישורים נכנסים נוספים לאתר שלי?
  כדי למשוך קישורים נכנסים, עליך להציע תוכן ייחודי, איכותי ומרתק. זה יכול לכלול מחקר מונחה נתונים, ראיונות עם מומחים, ניתוחי מקרים, אינפוגרפיקה ומדריכי 'כיצד לבצע' בעלי ערך. על ידי אספקת משאבים יקרי ערך, התוכן שלך יבסס את האתר שלך כסמכות ויעודד אתרים אחרים לקשר בחזרה אליך.
 • כיצד קישורים משפיעים על התנועה והדירוג של האתר?
  קישורים איכותיים תורמים לדירוג טוב יותר של האתר ולחשיפה מוגברת של SERPs, מה שבדרך כלל מביא לתנועה אורגנית גבוהה יותר. יתר על כן, כאשר אתר מכובד מקשר לתוכן שלך, זה יכול לספק דחיפה משמעותית בתנועת הפניות, לחשוף את האתר שלך לקהל רחב יותר ולשפר את הביצועים הכוללים שלו.

יתרונות וחסרונות של קניית קישורים לשיפור דירוג האתר

יתרונות

 • תוצאות מהירות יותר: קניית קישורים יכולה להאיץ משמעותית את שיפור הדירוג של האתר שלך בהשוואה להסתמכות על שיטות אורגניות בלבד.
 • תנועה מוגברת: קישורים נכנסים איכותיים יכולים להביא יותר תנועת הפניות לאתר שלך, מה שעשוי להגדיל את ההמרות ולהגדיל את ההכנסות.
 • סמכות דומיין גבוהה יותר: קבלת קישורים נכנסים מאתרים סמכותיים יכולה לשפר את הסמכות הכוללת של הדומיין שלך, מה שמקל על הדירוג עבור מילות מפתח תחרותיות בטווח הארוך.
 • קשרים טובים יותר בתעשייה: קניית קישורים מאתרים מכובדים בתוך הנישה שלך יכולה להוביל לקשרים עסקיים בעלי ערך ולהגדיל את אמינות המותג שלך הן בעיני הצרכנים והן בעיני חברות אחרות.

חסרונות

 • סיכון לעונשים: אם מנועי חיפוש מזהים שרכשת קישורים תוך הפרה של ההנחיות שלהם, האתר שלך עלול לעמוד בפני עונשים חמורים, כולל ירידה פוטנציאלית בדירוג או הסרה מתוצאות החיפוש לחלוטין.
 • עלות: קניית קישורים באיכות גבוהה יכולה להיות יקרה, והיא לא תמיד יכולה לספק את ההחזר הצפוי על ההשקעה, במיוחד אם האתר שלך אינו מותאם היטב לחוויית משתמש והמרות.
 • רווחים לטווח קצר: בעוד שקישורים שנרכשו יכולים לספק תוצאות מהירות, הם לא תמיד עשויים לספק יתרונות ארוכי טווח בהשוואה לצבירת קישורים באמצעות הגעה אמיתית ושיווק תוכן מונחה ערך.
 • מוניטין פגום: קידום האתר שלך באמצעות קניית קישורים, במיוחד אם הוא הופך לנחלת הכלל, יכול להשפיע לרעה על המוניטין של המותג שלך ועלול להרתיע לקוחות או שותפים פוטנציאליים.
error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇