💻 monitincoil@gmail.com

מוניטין בגוגל של פריסיליה קשתי

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

האם המקרה של פריסיליה קשתי יפגע לה במוניטין ברשת או שמא גוגל חושב אחרת?

איך הפכה דוגמנית אינסטגרם לדמות בעלת מוניטין שלילי קיצוני בגוגל וברשתות החברתיות? פריסיליה קשתי, בחינת מקרה דוגמנית האינסטגרם שדרסה והפקירה בכביש את דוד מזרחי.
עם העלאת תמונות לאינסטגרם בזמן שהותה בכלא, יציאה מהכלא בלימוזינה וביקורת רבה ברשת – למוניטין ברשת של פריסיליה קשתי לא נותר סיכוי.
כיצד פריסליה מופיעה בגוגל? איך המוניטין השלילי ברשת יפגע בסיכוי לקבל קמפיינים ועבודות? והאם פריסיליה קשתי תוכל לשקם את המוניטין שלה ברשת?

המקרה של פריסיליה קשתי

בשנת 2015 דוגמנית האינסטגרם, פריסיליה קשתי, דרסה למוות את הולך הרגל דוד מזרחי ז"ל (78) במהלך שחצה את הכביש ברחוב אחד העם בראשון לציון.
בהתאם לכתב האישום מזרחי נפגע על-ידי מכוניתה של פריסיליה, הוטח על שמשת הרכב ונפל לכביש, פריסיליה לא עצה את רכבה באזור, לא הזעיקה את כוחות ההצלה ורק לאחר כ- 40 דקות משעת התאונה דיווחה על המעורבות בתאונה לרשויות.
בשנת 2019 הרשיע בית המשפט המחוזי את פריסיליה קשתי בגרימת מוות ברשלנות והפקרה, על פריסיליה נגזרו שנתיים מאסר בפועל.
פריסיליה ערערה על החלטת המחוזי לבית המשפט העליון, שופטי בית המשפט העליון דחו את טענותיה והדגישו כי בהתאם לתסקיר קשתי שמה את מיקודה על המחיר שנאלצה לשלם עקב התאונה ונוקטת עמדה קורבנית בכך שלטענתה לא ידעה שפגעה בהולך הרגל ולכן מגלה קושי לתפוס עצמה כמפקירת חיי אדם.

במהלך שהותה בכלא דאגה פריסיליה קשתי להעלאת תמונות לאינסטגרם, מהלך זה עורר ביקורת רבה.
בתחילת ספטמבר 2020 ועדת השחרורים אישרה את שחרור של פריסיליה קשתי בינואר 2021, אך בשל צפיפות האסירים בכלא קשתי שוחררה באמצע נובמבר 2020.
ביציאה מהכלא חיכתה לפריסיליה לימוזינה יוקרתית, ברחבי הרשת הופצו סרטונים מתוך הלימוזינה, הדבר גרר ביקורות זועמות רבות נוספות.

איך פריסיליה קשתי מופיעה בגוגל?

לא צריך להיות מומחה מוניטין גדול כדי להבין שהמוניטין של פריסיליה קשתי נפגע בצורה קשה מאוד, רושם ראשוני בסיסי של אדם פרטי ועד לתאגיד גדול נקבע דרך תוצאות החיפוש בגוגל וככל שהמוניטין באינטרנט שלילי יותר, כך האתגר לטיפול קשה יותר.
במקרה של פריסיליה, מלבד היותם של המעשים בגינם ישבה בכלא חמורים ביותר, המוניטין שלה בגוגל נחשב למקרה מוניטין שלילי קיצוני בו בכל היבט תוצאת חיפוש קשתי נפגעה בצורה קשה מאוד.

כדי להבין כיצד המעשים של פריסיליה מלווים אותה גם אחרי תקופת המאסר, ננתח את מאפייני החיפוש בגוגל:
תוצאות נפוצות בגוגל על פריסיליה – אינסטגרם, כתבה, תמונות, חיים אתגר, האח הגדול, דרסה, חשיפה ושמות בני המשפחה.
במצב זה חלק ניכר מהביטויים קשורים למקרה הדריסה אך באופן מעניין משתמשים רבים מחפשים את האינסטגרם שלה, כיצד נראית ונראה גם שמשפחת קשתי מעניינת במידה רבה את הגולשים.
תוצאות החיפוש על פריסיליה – במקרה זה כמעט ולא קיים אזכור חיובי ומלבד כתבה על "חשבון נפש" מתוך אתר סרוגים, כל תוצאות החיפוש שליליות וכך גם בעמודים הבאים.
חיפושים קשורים לפריסיליה – משפחה, אינסטגרם, תמונות, חדשות, הסיפור המלא, האח הגדול.
קישורים אלו מציגים מגמות ונראה שלהבדיל מהחיפושים הנפוצים, המגמות סביב פריסיליה מתעסקים במראה שלה, השתתפות בתכנית ראליטי, הסיפור המלא של הדריסה והכניסה לכלא ונושאים משפחתיים.
סרטונים נפוצים על פריסיליה  – קישורים לסרטונים ב YouTube מציגים כתבה שלילית מחדשות כאן 11, הפגנה נגד פריסיליה וכתבה מצולמת שלYnet  על יציאתה של פריסיליה מהכלא ישירות אל לימוזינה.
תוצאות תמונות על פריסיליה – התוצאות הראשונות משלבות תמונות מחמיאות יחד עם תמונות של פריסיליה בסמוך לדוד מזרחי ז"ל אותו דרסה למוות.
כתבות על פריסיליה – תוצאות הכתבות מציגות כתבות העוסקות בבני המשפחה של פריסיליה ובנוסף מספר רב של כתבות שליליות מאתרי החדשות והתוכן הגדולים ברשת.

האם ניתן לשקם את המוניטין של פריסיליה קשתי?

המוניטין ברשת של פריסיליה קשתי נפגע בצורה אנושה, נכון לתקופה זו ובתדמית הנוכחית של פריסיליה, קשה לחשוב על חברה שתסכים להחתים את פריסיליה לחוזה דוגמנות או כפרזנטורית.
למרות שתוכניות הריאליטי השונות נוטות לקחת לפעמים משתתפים מעוררי מחלוקת, גם הפקת האח הגדול הודיעה שפריסיליה לא תיכנס לבית במסגרת העונה שהושקה בשנת 2020.
במצבה הנוכחי, סביר בהחלט שפריסיליה קשתי אף תתקשה למצוא עבודות שגרתיות במוניטין שלילי קיצוני שכזה.

פריסיליה קשתי ישבה בכלא בגין אירוע הדריסה והפקרתו של מזרחי, המוניטין שלה ברשת ומחוץ לרשת נפגע בצורה קשה מאוד ועד אנושה – בראיית מבט שיווקית ובשאלת שיקום מוניטין שלילי, האם המוניטין של פריסיליה בר שיקום?
הנחת הסבירות אומרת שמשרדי יח"צ ושיווק יעדיפו לוותר על פרויקט שכזה, הסיכויים להצלחה אינם גבוהים ובהתאם לדיווחים בתקשורת וברשתות החברתיות, נראה כי מלבד המעשים של פריסיליה, הפעולות הנוספות של העלאת התמונות מהכלא באמצעות גורם אחר לאינסטגרם והיציאה הראוותנית מהכלא לא מותרים סיכויים רבים להתמודדות עם אתגר קיצוני של מוניטין שלילי.

במישור התאורתי, כדי להתחיל חשוב על שיקום התדמית של פריסליה קשתי צריך לחזור לגוגל ולהסתייע בכל הנתונים העומדים לרשות מנהל המוניטין, מבלי לספק מאפיינים לתכנית שיקום מוניטין של פריסיליה, ניתן להגיד בזהירות שישנם מישורים איתם ניתן לשקם את התדמית במידה מסוימת ובתהליך שימשך שנים רבות.

שאלות ותשובות בנוגע למוניטין של פריסיליה קשתי

פריסיליה קשתי היא דוגמנית אינסטגרם שישבה בכלא בגין דריסת הקשיש דוד מזרחי והפקרתו בכביש.

מניתוח התוצאות נראה שמקרה הדריסה בולט בחיפושים והקישורים אך גם נושאים כמו תמונות ומשפחה.

מלבד הישיבה בכלא, כל היבטי תוצאות החיפוש בגוגל מציגים מוניטין שלילי קיצוני.

מדובר של שיקום מוניטין שלילי קיצוני בעל סיכויי הצלחה נמוכים מאוד. אבל בשורה התחתונה אם עושים קמפיין לאורך זמן אז בוודאי שאפשר לשקם את המוניטין. זה דורש עבודת שטח רבה הכוללת כתיבת כתבות יח"צ ופרסום כתבות חיוביות במגוון אתרים, יצירת פלטפורמות אוהדים, החלפת קישורים,יצירת אייטמים בטלוויזיה ועוד.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

לשפר את התדמית זה לא מותרות - זה חובה!

error: תוכן זה מוגן !!
לירון קטלן

בא לך להיות הכי טוב בגוגל?
זה בסך הכל מרחק של קליק אחד👇